Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Kocie pogaduchy i pytania do Fundacji - Feromony

Morri - Pią 27 Cze, 2014 18:59
Temat postu: Feromony
Asik napisał/a:
P.S. Czy ta obróżka może pomóc na posikiwanie kota ze stresu? i czy powinnam ją kupić tylko kotu, który posikuje, czy też temu, który najprawdopodobniej jest sprawcą stresu?


Osobiście mam doświadczenie z obróżką tylko u Kanso i z całym przekonaniem stwierdzam, że mu pomogła. Od pierwszego założenia. Nie wiem, jednak na ile jest to sprawa indywidualna u każdego kota. Huba bez obróżki nie znalałam.

Gdybym miała taką sytuację, jak Ty Asik, kupiłabym obu kotom.

Asik - Pią 27 Cze, 2014 21:58

Dzięki, skorzystam z rady i mam nadzieję, że pomoże :)
moorland - Sob 28 Cze, 2014 00:33

A ja z kolei mam odmienne doświadczenia, dlatego wyprzedaję (Huba akurat dostał gratis ode mnie :twisted: )

kupiłam moim trzem kotom, ze względu na chorą sytuację, która obecnie panuje u mnie w domu, bo moja najstarsza kotka nagle po 3 latach wspólnego życia usiłuje zamordować mojego kocurka, więc muszę je izolować, oprócz nadmiernego drapania się w miejscu obróżki to nie zaobserwowałam żadnych efektów, u któregokolwiek z kotów, dlatego wyprzedałam :roll:

No ale tak jak pisze Kasia, to pewnie kwestia indywidualna.

marinella - Sob 28 Cze, 2014 00:57

ja mam pozytywne doświadczenie z dwoma kotami
oba bardzo się wyciszyły po załozeniu obrózki i jeden przestał podsikiwać

Kurciak - Sob 28 Cze, 2014 12:12

również mam pozytywne doświadczenia. Bastet uspokoiła się po założeniu obróżki, moja Hanna bardzo wyciszyła i dzięki niej mogła spokojnie zasnąć. Tylko, że dziewczyny prócz obróżki miały w kontakcie feeliway aby i Flokuś coś z feromonków miał:)
Morri - Sob 28 Cze, 2014 15:21

czy mogłabym prosić o wydzielenie wątku dotyczącego obóżek feromonowych :modly:
brynia - Sob 28 Cze, 2014 18:25

Morri napisał/a:
czy mogłabym prosić o wydzielenie wątku dotyczącego obóżek feromonowych :modly:

:ok:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group