Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Milezia

Konstancja - Sob 14 Sty, 2017 16:55
Temat postu: Milezia
Pani z pracy mówi, że ma sąsiadkę, która chce wyrzucić kotka, albo oddać do schroniska, już następnego dnia.
Bo sprawia problemy, bo są inne zwierzęta, bo dzieci.
Bez chwili zastanowienia, po pracy jedziemy tam aby zabrać kotka.

Osoba, [tak, osoba bo dla mnie to nie człowiek] po prostu przekazuje małą, chudą kociczkę z rąk do rąk, bez słowa.
Jak reklamówkę z ziemniakami, bądź cokolwiek mało znaczącego.
Następne dni weterynarz, spanie z małym, wiecznie mruczącym rozbójnikiem - czysta przyjemność.
Testy ujemne, odrobaczona, :) świerzbowiec uszny pokonany a był bardzo brzydki :? \

Mała łaciata kuleczka, czysta, bardzo dobrze korzysta z kuwety, uwielbia spać przy człowieku, mruczy 23h na dobę :D
Nie niszczy mebli, uwielbia się bawić, nawet choinka stała cały czas w tej samej postaci, po prostu kotka ideał.
Nie wiem tylko czy to zaleta czy wada, jednak kotka prawie wcale nie miauczy. Czasami coś od siebie doda, słysząc inne koty lub jak się zamknie przed nią drzwi.
Ma teraz około 4 miesiące, właśnie wyrastają jej stałe ząbki.

Często rozpoczyna wraz z tymczaską Flake gonitwy po domu, jak to młody kot szaleje gdy nie śpi.
Czasami mi się wydaje, że przypomina sobie o "złych starych czasach" bo patrzy w przestrzeń ze smutkiem i za chwilę wskakuje na kolanko i tuli się ile może. :hug:






Milezia na ZDJĘCIACH.

catta - Sob 14 Sty, 2017 17:24

Łapcie :serce: pysio :serce: cala słodka :love:
kikin - Sro 22 Lut, 2017 14:48

Co słychać u Milezii?
Konstancja - Pią 24 Mar, 2017 21:08

Milka Milka Milka,
Jednym słowem - przylepa jakich mało!
Wciąż siedzi na kolanach jeśli tylko może. I to nie tylko u nas, Ona podchodzi do każdego,
lubi każdego, mruczy u każdego. Jak widać kocha ludzi. Oprócz spania na kolanach albo obok człowieka, gnębi Jimmiego i Birka :D czasami Jimko pokaże jej, gdzie jej miejsce ale za chwilę i tak
idzie się wygłupiać :D
Tylko z Flake jakoś się nie dogadują, ale myślę, że się jej boi i stara się nie wchodzić jej w drogę.
Je normalnie, ale nic nie rośnie, baaardzo powoli. Byłam na wyjeździe służbowym i jak wróciłam po tygodniu to wyglądała tak samo :D
Na szczęście mnie poznała i od razu przyszła się tulić :love: :love: :love:
Wybiegła przed wszystkie koty potykając się o domagającą się jak zwykle uwagi Flaczitę i zaczęła na mnie skakać (jak pies! :shock: :lol: )
Kocham tę małą.
Ciężko będzie się rozstać.
Teraz planujemy ją umówić na sterylkę, już się boję :(

Morri - Pią 24 Mar, 2017 22:19

Nic nie rośnie? Od kiedy?
Konstancja - Sob 25 Mar, 2017 13:43

Morri, Rośnie, ale mało.
Konstancja - Sob 25 Mar, 2017 13:44

W sensie przybiera na wadze lecz powoli.
brynia - Nie 26 Mar, 2017 09:35

A kiedy będzie miała ogłoszenie?
agula.s - Nie 23 Kwi, 2017 20:11

Co slychac u slicznej Milki?
Podrosla troszke, przybrala na wadze?
To taka sliczna dziewczyneczka.😀

Konstancja - Czw 11 Maj, 2017 00:06

Milusińska po wczorajszej sterylizacji.
Czuje się świetnie. Przespała cały wieczór na kolanach bo inaczej to kręciła się po
całym domu pijana :D
Jimmi za nią się trochę kręcił ale chyba przez zapachy które miała na sobie, na szczęście nikt jej nie zaczepia na razie.
Dostaje antybiotyk zjada bez problemu.
Tak mi smutno, że może niedługo będziemy musieli ją komuś przekazać :(

zdjęcia postaram sie jak najszybciej ale nie zawsze mam dostęp do komputera a mam problem z ich przesyłaniem

Konstancja - Czw 11 Maj, 2017 00:07

A no i ważymy już 2,6kg :)
kat - Czw 11 Maj, 2017 10:06

Fajna ta mała :) Taka pełna ufności :)
bartasm - Sro 31 Maj, 2017 20:42

Kicia raczej z tych łagodnych? Jak się dogaduje z pozostałymi kotami? Mamy bardzo płochliwą i ostrożną kotkę (Seti, też z FKP) i szukamy dla niej towarzystwa :)
Marianna - Sro 05 Lip, 2017 12:36

Co słychać u Milki? :lol:
BEATA olag - Sro 05 Lip, 2017 12:38

A już myślałam, że Konstancja :patyk: coś napisała o maludzie.
kikin - Sro 05 Lip, 2017 12:48

BEATA olag napisał/a:
A już myślałam, że Konstancja :patyk: coś napisała o maludzie.


jo tyż :lol: :lol: :lol: :lol:

Marianna - Sro 05 Lip, 2017 14:48

kikin napisał/a:
BEATA olag napisał/a:
A już myślałam, że Konstancja :patyk: coś napisała o maludzie.

jo tyż :lol: :lol: :lol: :lol:

A to tylko ja :lol:

Marianna - Nie 10 Wrz, 2017 11:44

Halo! Halo! Jak sie ma Milezia?
kat - Nie 24 Wrz, 2017 23:26

U Milezi wszystko dobrze:
1. to łasica, a nie kot i to bardzo posłuszna ;)
2. trochę walczy o przywództwo z rezydentem Jimmim
3. lubi spać na kolanach, brzuchu kiedy tylko może mrucząc przy tym bardzo głośno
4. w ogóle uwielbia spać! Jak typowy kot ;)
5. nie boi się nowych osób - wręcz cieszy się na poznanie nowych ludzi
6. nadal mało miauczy
7. słychać od niej czasem pomruki niezadowolenia, gdy coś jest jej zabraniane ;)
8. szaleje za kocimiętką

A poniżej kilka nowych zdjęć:

















I na deser :aniolek:


Konstancja - Pią 26 Sty, 2018 22:01

Witajcie, przepraszam za tak długi czas bez kontaktu :cry:
Milezia jak to Milezia, nadal jest miziakiem, zdrowym, pełnym energii kotem, już czasem za nią nie nadążam :D
Uwielbia się bawić, zaczepiać i chyba zakończyła już próby przejęcia władzy w domu. Przynajmniej na razie. Odkąd Flaczek przeniosła się do innego DT jest znacznie spokojniej między całą trójką.
Skubana tylko ostatnio zaczęła chodzić spać za szafkę w kuchni (jedyna się tam mieści, swoją drogą czy ona już zostanie taka malutka?), oczywiście po godzince wychodzi zadowolona i wyjada z misek pozostałości :diabel:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group