Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sob 21 Lut, 2015 11:25
os. Stefana Batorego - zaginął kocurek Tymek
Autor Wiadomość
Mona 

Dołączyła: 08 Kwi 2014
Posty: 19
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 28 Kwi, 2014 17:29   

Dzięki, nie poddaję się :) Teraz chyba będzie tylko etap bardziej pasywnych poszukiwań (ogłoszenia, śledzenie stron ze znalezionymi/zaginionymi, okazjonalne spacery po okolicy). Może któryś telefon okaże się wreszcie tym właściwym.
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 08 Maj, 2014 10:38   

Mona, i jak - udało się wczoraj zobaczyć/złapać tego kocurka na Sobieskiego?
 
 
Mona 

Dołączyła: 08 Kwi 2014
Posty: 19
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 09 Maj, 2014 08:52   

Spotkałam się z p. Łucją i wspólnie się rozglądałyśmy ale kotek się nie pojawił. Po rozmowie jednak okazało się, że to na pewno nie Tymek, bo nie dość że biała plamka na szyi ale p. Łucja powiedziała że to na pewno nie był półroczny kociak tylko dorosły kocur "który niejedno już przeszedł". Ogólnie warto byłoby go złapać bo ponoć łapkę ma zranioną (trzyma ją w górze). Tymka szukam dalej.
 
 
Mona 

Dołączyła: 08 Kwi 2014
Posty: 19
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 20 Maj, 2014 10:52   

Dzisiaj rano natknęłam się na czarnego niedużego kotka tuż pod moim blokiem, czaił się na srokę. Dał się podejść całkiem blisko ale z odległości metra zobaczyłam, że ma obróżkę i blaszkę z imieniem - Bazyl. Możliwe że to ten kotek był widziany parę dni temu koło bloku 33...
Szukam dalej.
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 21 Maj, 2014 04:00   

Trzymamy kciuki!! :pociesza:
 
 
Mona 

Dołączyła: 08 Kwi 2014
Posty: 19
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 16 Cze, 2014 14:41   

W zeszłym tygodniu uczestniczyłam w łapaniu czarnego kotka na Batorego. Niestety to nie Tymek, tylko mała czarna koteczka bez oczka. A dziś kumpel przychodzi i mówi, że to ich kotek, który zaginął jakieś trzy lata temu! Jeśli taki mały ufny kotek jak ta koteczka przetrwał tyle czasu, to jednak jakaś szansa dla małego rezolutnego Tymka też jest :) Nie tracę nadziei :)
 
 
Lunix 
The Pasiuczers

Dołączyła: 26 Lis 2012
Posty: 879
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 16 Cze, 2014 14:42   

:good:
_________________
if you want the best seat in the house... move the cat.
 
 
tola 

Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 50
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 23 Lip, 2014 18:38   

Na ul. Błażeja ponownie widziałam ostatnio całego czarnego kota o pięknych żółtych oczach. Stawiam ze to kocórek choć nie w 100% ale kreci się czasami przy "dzikiej"kotce. Niestety bardzo płochliwy , wiec nie udało mi się bliżej przyjrzeć.
 
 
Mona 

Dołączyła: 08 Kwi 2014
Posty: 19
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 28 Lip, 2014 10:43   ul. Błażeja

Chodziłam po ul. Błażeja w weekend, znalazłam dwa kotki, szarego i łaciatego, ale raczej są to wychodzące z okolicznych domków jednorodzinnych. Tam jest bardzo dużo miejsc na ukrycie dla kota, sam teren budowy jest ogromny. Czy możesz mi powiedzieć w którym mniej więcej miejscu był widziany ten czarny kotek? Od strony Żurawińca czy Naramowickiej?
 
 
tola 

Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 50
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 28 Lip, 2014 12:35   

Biuro mamy w domu szeregowym na parterze z ogrodem przy ul. Błażeja . W okolicy kręci się na pewno kilka kotów i większości są to wychodzące. co do łaciatej kotki to myślę ze jest niestety bezdomną kotką, i to właśnie w towarzystwie tej kotki widziałam czarnego kota. Raz siedział na drzewie i próbował coś upolować a raz czaił się w krzakach. Na widok człowieka niestety ucieka. Jedzenie z misek znika wiec któryś z nich je opróżnia :)
 
 
tola 

Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 50
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 06 Sie, 2014 15:10   

Dzisiaj znowu się pokazał nie daje się pogłaskać a tym bardziej zaglądnąć pod ogon ale zrobiłam kilka fotek wiec postaram się w najbliższym czasie je tu zamieścić.
 
 
Mona 

Dołączyła: 08 Kwi 2014
Posty: 19
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 08 Sie, 2014 08:26   

O super, a możesz powiedzieć w jakich godzinach on się tam do tej pory pokazał? Co idę to żadnego kota nie widzę... :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]