Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Pią 06 Gru, 2013 23:59
Kitty
Autor Wiadomość
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 11 Gru, 2013 21:00   

Byłam wczoraj u Kitty :aniolek: Ehh kochane maleństwo :serce: nie mogłam się od niej oderwać :oops: Ma bardzo dobrze w nowym domku, trawkę z doniczkach do podgryzania a nawet koci miętkę :: i zabawek ogrom, nie mówiąc już o wypasionym legowisku :cool: :) Nawet troszkę jej się przybrało przez te 4 dni jak jej nie widziałam :twisted: Obejrzałam ją dokładnie ( ząbki piękne, zaróżowione dziąsła po wymianie ząbków już wyglądają dobrze :: ) wygłaskałam, oczywiście pięknie mruczała :love: Teraz tylko czasu, żeby dogadała się z Jagą :puk: Nawet udało mi się Jagę wziąć na ręce, kicia nie jest zła, i dodam, że jest przepiękną trikolorką :) Jest po prostu bardzo zestresowana i najwidoczniej czuje się zagrożona przez małą.
A oto wieści dzisiejsze z DS Kitty ( której chrzestny nadał imię Baba :D żeby była i Baba i Jaga :twisted: )

"Dzisiaj nastąpił malutki przełom, właściwie to przełomik.;)Moja kotka obwąchując małą, która była w transporterze przestała warczeć i syczeć.Dotknęły się noskami i po tym moja Jaga sobie poszła do sypialni.Niestety przy takim normalnym kontakcie znow chciała ją zabić ...ale to już coś.Napisałam też w sprawiekKropli dla Jagi (krople Bacha) i odpisano mi, że zrobią dla Jagi specjalną mieszankę :) Może to również pomoże jej w jakiś sposób.

Pozdrawiam :) "
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 06 Sty, 2014 11:07   

Oto kolejna wiadomość z DS Kitty :) :


"Kotki już się jakoś dogadują :) Jedna, dwie bójki diennie ;-) Ale jest dobrze.Miesiąc czasu im to zajęło.Nie bawią się razem i spią w oddzielnych koszyczkach ale widzę, że to również się zmieni wkrótce.:)
Pozdrawiamy!"

Jak się cieszę :brawo: :brawo: :brawo:
 
 
hanna 
Sara & Momoko & Bacuś

Wiek: 61
Dołączyła: 11 Paź 2013
Posty: 860
Skąd: Poznań,Kiekrz
Wysłany: Pon 06 Sty, 2014 21:11   

:banan:
_________________
Sara
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 23 Sty, 2014 12:00   

Kitty dostała trzy dni temu pierwszą rujkę a wczoraj miała mieć u Żanety robiona sterylkę i jednocześnie zaszycie oczodołu, wszystko odbyło się jednak planowo i przebiegło dobrze oraz bez żadnych komplikacji. Rozmawiałam przed wczoraj z DS Kitty/Baby bo zmartwiła się, że mała ma rujkę i czy to nie będzie przeszkodą do wykonania zabiegu. Poradziłam porozmawiać szczerze z Żanetą. Teraz czekamy na dalsze wieści. Jaga co jakiś czas przychodzi do śpiącej Babuni, zagląda jakby się o nią martwiła :) .
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 28 Sty, 2014 21:13   

Nowe zdjęcia Kitty ( Babusi ) z DS :)

https://plus.google.com/photos/110103969880165520044/albums/5937251022990822321/5974020320104419426?banner=pwa&pid=5974020320104419426&oid=110103969880165520044

Mała już po sterylce i zabiegu zaszycia oczodołu, a jej towarzyszka Jaga po usunięciu kilku ząbków. Oglądałam te zdjęcia już kilka razy :love: jestem przeszczęśliwa, że trafiła do takiego wspaniałego domku :aniolek:
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 29 Sty, 2014 07:44   

piękna jest Kitty :serce: szczególnie wzruszyły mnie miejscówki przy kaloryferze :: sama bym tam poleżała
 
 
hanna 
Sara & Momoko & Bacuś

Wiek: 61
Dołączyła: 11 Paź 2013
Posty: 860
Skąd: Poznań,Kiekrz
Wysłany: Sro 29 Sty, 2014 20:00   

foty boskie jak sama Kitty-Babusia,ale jej się domek trafił :modly: :modly:
_________________
Sara
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 27 Maj, 2014 09:34   

Byliśmy niedawno u Babusi ( Kitty ) :) Kicia ma już rok, jeszcze troszkę urosła od naszego ostatniego spotkania, waży 3,5 kg nadal jest psotnikiem, zaszyte oczko dawno się już zagoiło :: Udało mi się ją podejść i pogłaskać ale widać, że już dawno o nas zapomniała, ale nie ma się co dziwić, bo ma wspaniałych Ludzi :serce: Wybaczają jej wszystko, nawet zniszczenie nowej sukienki, pogryzienie routera i zniszczenie kocimiętki :twisted:
Dogadała się też zupełnie z Jaga do tego stopnia, że śpią razem i wzajemnie się myją :aniolek: Ale Babusia nie jest też taka do końca święta, okazało się, że w ferworze zabawy potrafi podgryzać Jagę za sutki co oczywiście boli :patyk: :P
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 27 Maj, 2014 09:37   

Powiedziałabym, że mały psotnik, ale widać, ze już chyba nie tak całkiem mały ;)
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 21 Maj, 2015 23:15   

Dawno nie zdawałam relacji co u Kitty ( Baby ) :oops:

Koteczka doszła do słusznej wagi 4 kg :: , dalej psoci, ma pełno energii i zaczepia się często w towarzyszkę Jagę :twisted:
Ale uwaga, UWAGA w DS Baby rośnie mały miłośnik zwierząt!, który ma już 3 miesiące :banan:
Koteczki zaakceptowały go bez żadnych problemów :aniolek: ::

Babusia niestety złapała zapalenie pęcherza i dostaje antybiotyk, takze przydatne kciuki za szybkie wyzdrowienie maludy :good:

Wspaniale wiedzieć, że kicia jest w tak dobrym domku :serce:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]