Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zatrzymać kota wychodzącego w domu?
Autor Wiadomość
Lili 

Wysłany: Pon 18 Sty, 2016 20:11   Jak zatrzymać kota wychodzącego w domu?

Hej;-)

Mam babcię, babcia ma kota, w którym jest szalenie zakochana. Mieszkają sobie na wsi, koty od 75 lat chodzą po dworze, więc kiedy pojawił się Młody babcia też go zaczęła po jakimś czasie wypuszczać. Jest przyzwyczajony do polowania na myszki, przynosi je jej, na około są same pola, jednak kocur im starszy, tym dalej odchodzi a babcia całymi dniami go szuka;/ ostatnio poszedł na długo a babcia po śniegu chodziła wokół domu za Kitą (kocur- Kita, jak każdy kot od 75 lat :D )

I obiecałam jej, że zapytam Was- jest jakiś sposób, by zatrzymać tego kota w domu? On zawsze o 6 rano już drze się pod drzwiami i to tak histerycznie, że trzeba go wypuścić, mimo, że ma kuwetę i czasem wchodzi do niej.

Morri 

Wysłany: Pon 18 Sty, 2016 20:35   

Jaki piękny! :love: zacznę standardowo od pytania, czy jegomość wykastrowany?

Lili 

Wysłany: Pon 18 Sty, 2016 20:46   

Odkąd wnuczka się przeprowadziła, nie ma za bardzo kto go zawieźć do weta, no i też wchodzi kwestia finansowa, emerytury ledwie wystarcza na podstawowe potrzeby ;/ w okolicy nie ma żadnych kotek, przed kocurem sąsiadki ucieka w popłochu... Ten kot miauczy takim cieniutkim głosikiem, nie jest zbyt męski.
(właśnie Afryka nie zmieściła się pod łóżko i trzasnęła tak głową, że aż się ruszyło- wieczorna głupawka).
Wracając do babci kota- on po prostu uwielbia świeże powietrze, te wszystkie zabawne listki... Martwię się o babcię, jak chodzi po tym lodzie i śliskim szukając go...Zdecydowanie lepiej, gdyby był w mieszkaniu, tylko jego miauk jest nie do zniesienia :(

Jerzy Pilch

RudaMaruda 
Karolina

Wysłany: Pon 18 Sty, 2016 20:59   

Wielu wetów organizuje darmowe sterylizacje w określonych miesiącach :)

Cotleone 
Don Vito & co

Wysłany: Pon 18 Sty, 2016 21:03   

Niestety jak kot się uprze, że musi wyjść na obchód terenu, to ciężko mu to wyperswadować. Znam takie terroryzujące przypadki.

Morri 

Wysłany: Pon 18 Sty, 2016 21:09   

Zaczęłabym od sterylizacji. To nie zniweluje jego potrzeby wychodzenia, ale znacznie zmniejszy terytorium :)

Murciak 

Wysłany: Sro 01 Cze, 2016 09:38   

Ja swojego niestety w domu nie utrzymałam, ciężko coś na to poradzić. Przecież nie zamkniemy w klatce :)

Hirrmas 

Wysłany: Wto 04 Paź, 2016 07:38   

ja swojego też nie wypuszczam wystarczy dobrze się pilnować zamykać drzwi okna itp i nie wyjdzie. Ja mam siatki na oknach.

Odpowiedz do tematu