Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kot i dziecko
Autor Wiadomość
Morri 

Wysłany: Wto 03 Lis, 2015 13:14   

na lodówce nie ;) Ale mam jedną jadłodajnię z chrupkami i wodą na drapaku narożnym ;) Wymysł ostatnich tygodni - specjalnie dla jednej z kotek, której inna czasem zagradza drogę do misek w kuchni ;)

Eva 
EVA_GEN

Wysłany: Wto 03 Lis, 2015 13:15   

ja mam miskę z wodą na zmywarce, miska jest ceramiczna, bez gumki od spodu i póki co daje radę.
miski do karmy mam z gumkami od spodu, tylko przy intensywnym wylizywaniu nieznacznie sie przesuwają. można też podłożyć podkładkę taką jak na stół się daje pod talerze, antyposlizgową, czyli z takiej ala pianko-gumy, powinno dać radę :ok:

Morri 

Wysłany: Wto 03 Lis, 2015 13:17   

albo przykleić na lodówce takie owalne krążki - z czegokolwiek, co da się przetrzeć, gdyby się zabrudziło - i miski stawiać dopiero w ten "stabilizator" :hm:

Eva 
EVA_GEN

Wysłany: Wto 03 Lis, 2015 13:24   

ta miska http://www.zooplus.pl/sho...metalowe/334756 nie ślizga się sama z siebie, a to czarne gumowe można zdejmowac do mycia, więc w teorii możnaby to podkleić tesą i miskę w to wstawiać.
albo takie o: http://www.zooplus.pl/sho...69542?rrec=true

Conwalie 

Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 08:54   

Mam pytanie od strony logistycznej... Jak spędzałyście noc- zamknięte przed kotami? Jedyne nad czym się zastanawiam to właśnie noc i brak kontroli nad ewentualnym spaniem kota z dzieckiem w łóżeczku. Myślę tu głównie o tym, że noworodek jest dość delikatny, a kot waży ponad 5 kilo(nie wierzę w żadne zabobony, po prostu zastawiam się czy swoją masą kot przypadkowo nie zrobi dziecku krzywdy gdy ja będę spała). Koty zawsze z nami spały i już słyszę te ewentualne żale pod drzwiami :/
Szczęśliwie z mojego otoczenia nikt nigdy nie wspominał, że kot może być zagrożeniem:) Właściwie w ogóle nikt na ten temat nic nie wspomniał:D

Kurciak 

Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 13:12   

Conwalie napisał/a:
Mam pytanie od strony logistycznej... Jak spędzałyście noc- zamknięte przed kotami? Jedyne nad czym się zastanawiam to właśnie noc i brak kontroli nad ewentualnym spaniem kota z dzieckiem w łóżeczku. Myślę tu głównie o tym, że noworodek jest dość delikatny, a kot waży ponad 5 kilo(nie wierzę w żadne zabobony, po prostu zastawiam się czy swoją masą kot przypadkowo nie zrobi dziecku krzywdy gdy ja będę spała). Koty zawsze z nami spały i już słyszę te ewentualne żale pod drzwiami :/
Szczęśliwie z mojego otoczenia nikt nigdy nie wspominał, że kot może być zagrożeniem:) Właściwie w ogóle nikt na ten temat nic nie wspomniał:D

My mamy sypialnię zamkniętą ale z uwagi na rezydentki, która ma w zwyczaju kłaść się na klatkę piersiową człowieka j spać. Próbowała tak z młodym jak był mniejszy więc zamknelismy się. Teraz tak się przyzwyczaili, że nawet jak jest otwarta sypialnia to koty wchodzą aby na chwilę a spac ida do salonu

wiedźma 

Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 13:22   

U mnie koty na początku uciekały od młodego, więc nie było tego problemu. Młody na początku w wózku, później w łóżeczku, a koty dalej z nami.

kikin 

Wysłany: Pią 25 Sie, 2017 15:38   

u mnie nigdy żaden kot nie chciał spać z dzieckiem, co innego teraz jak chłopcy są starsi, mają 7 i prawie 10 lat
teraz w nocy do łózka im przychodzą
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa

Odpowiedz do tematu