Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Czw 04 Sty, 2018 19:05
Pogryź
Autor Wiadomość
R.Chinaski 

Wiek: 43
Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 16 Sie, 2017 19:40   

KrisButton napisał/a:
Brak wiadomości to zapewne dobra wiadomość ale nie ukrywam, że tęsknię za moim Pogryziem i często o Nim myślę. Jakby jakieś zdjęcia znów można było zobaczyć to oprócz mnie, wiele osób ucieszyłoby się.


Zgadza się :) Brak wiadomości bo wszystko ok i byliśmy z Pogryziem na urlopie bez dostępu do internetu.
Pogryź zdał egzamin z dłuższej jazdy (1,5h).
Dzisiaj byliśmy jednak na wizycie w sprawie oczu - to jedyna rzecz która jeszcze trapi Pogryzia, prawe oczko jak dla mnie jest lekko mętne, na szczęście rogówka nie jest uszkodzona. Kropelki przypisane i za tydzień kontrola.

Futerko coraz ładniejsze, waga rośnie, czekamy na autoryzację filmiku gdzie można sobie obejrzeć śpiącego Pogryzia. [jak nie śpi trudno go fotografować ;) ]

PS. Pogryź w międzyczasie sprzedał mi grzyba - sam go już nie ma ale widocznie zarodniki gdzieś zostały. Na szczęście łatwo się udało go wybić ;)
_________________
„Kot nie oferuje usług. Kot oferuje siebie”
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sro 16 Sie, 2017 20:25   

ha, ha - witaj w klubie grzybiarzy ::
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 16 Sie, 2017 20:30   

Grzybobranie jest w czasie i modne :D
 
 
wiedźma 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Gru 2015
Posty: 3394
Skąd: Biskupice
Wysłany: Sro 16 Sie, 2017 20:45   

A ja nie dostałam... Taka się czuję grzybowo nieatrakcyjna... Jak zwykle głaski dla pięknoty od szpitalikowej ciotki. Jak Pogryź ma się psychicznie? Na dobre się już zadomowił?
_________________
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde
 
 
KrisButton 

Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 3643
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 17 Sie, 2017 07:42   

Ale zajefajnie, Pogryzek byl na wakacjach, to się chłopakowi powodzi 🙂. I oby tak dalej. Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia i wiadomości co z oczkiem.
_________________
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
Synuś, Dziczek,Maksima,Gacuś i Kajtuś P w moim sercu i pamięci, na zawsze.
 
 
R.Chinaski 

Wiek: 43
Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 21:35   

https://photos.google.com/share/AF1QipM5EgJp5c9RHbx20g4g7OpYsMpbEqd4PduXbFt_saBryiZaZWH-EJFdLVQ_xFmaxw/photo/AF1QipOp3UekHp7JQVtZKqoZGnuxqLfjuIEZAMbcdSJq?key=UXdKWVBhcG96QkJDWmpCdkMzTXh6SzRseW01SzZR

https://photos.google.com/share/AF1QipM5EgJp5c9RHbx20g4g7OpYsMpbEqd4PduXbFt_saBryiZaZWH-EJFdLVQ_xFmaxw/photo/AF1QipPRK7lH0ethCYGtdNqGFoqFV086fqP3FTtQ89dl?key=UXdKWVBhcG96QkJDWmpCdkMzTXh6SzRseW01SzZR

https://photos.google.com/share/AF1QipM5EgJp5c9RHbx20g4g7OpYsMpbEqd4PduXbFt_saBryiZaZWH-EJFdLVQ_xFmaxw/photo/AF1QipMsEzJ1GVkzPZOFNy62S7nm2IEenFY1ymjKi-pX?key=UXdKWVBhcG96QkJDWmpCdkMzTXh6SzRseW01SzZR

https://photos.google.com/share/AF1QipM5EgJp5c9RHbx20g4g7OpYsMpbEqd4PduXbFt_saBryiZaZWH-EJFdLVQ_xFmaxw/photo/AF1QipPAKYgPAwRFzD8VDUtjxpr_25Ul2ruGIMX0REXo?key=UXdKWVBhcG96QkJDWmpCdkMzTXh6SzRseW01SzZR

https://photos.google.com/share/AF1QipM5EgJp5c9RHbx20g4g7OpYsMpbEqd4PduXbFt_saBryiZaZWH-EJFdLVQ_xFmaxw/photo/AF1QipOwXFDzFhk_40ML4CVUAwcTT2Wny6OybyWOmox9?key=UXdKWVBhcG96QkJDWmpCdkMzTXh6SzRseW01SzZR

https://photos.google.com/share/AF1QipM5EgJp5c9RHbx20g4g7OpYsMpbEqd4PduXbFt_saBryiZaZWH-EJFdLVQ_xFmaxw/photo/AF1QipOrB4O3gwBG0q1bvombN_UijWZMtdP4z7ENR1xd?key=UXdKWVBhcG96QkJDWmpCdkMzTXh6SzRseW01SzZR
_________________
„Kot nie oferuje usług. Kot oferuje siebie”
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 21:56   

Jaki on piękny!
 
 
R.Chinaski 

Wiek: 43
Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 21:57   

Oczko Pogryzia wygląda coraz lepiej.
Ostatnio jednak mamy taki problem, że się zaczął nudzić :) Siedzi w swojej wyczekującej pozie i miauczy pod drzwiami, próbuję go zająć zabawą ale nie zawsze pomaga, zorientował się, że za ścianą jest kot i inny większy świat.
Jak na razie pomaga na to wizyta u weta :twisted: Po powrocie Pogryź na jakiś czas docenia domowe zacisze :) W środę byliśmy na kontroli oczka przy okazji Pogryź dostał zastrzyk, bo od dawna za mocno się drapał i gryzł futerko. Do tego środek na odrobaczenie, możliwe że jeszcze jakieś roztocza go uczulały. Widać poprawę ostrożniej się obchodzi ze swoim futerkiem. Przy okazji był ważony, 4,5 kg :P
_________________
„Kot nie oferuje usług. Kot oferuje siebie”
 
 
wiedźma 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Gru 2015
Posty: 3394
Skąd: Biskupice
Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 22:06   

To może kompana do zabawy? ;)
_________________
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde
 
 
R.Chinaski 

Wiek: 43
Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 22:06   

Chitos napisał/a:
Jaki on piękny!


Przekażę komplement Pogryziowi :)
Za jakiś czas chyba będzie trzeba pomyśleć o mniej kalorycznej karmie bo ten śmieszny brzuszek coraz bardziej widoczny :)
_________________
„Kot nie oferuje usług. Kot oferuje siebie”
 
 
R.Chinaski 

Wiek: 43
Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 22:09   

wiedźma napisał/a:
To może kompana do zabawy? ;)


Może kiedyś w większym lokum.
Ludzkie towarzystwo też pomaga, (pod warunkiem że gościom nie straszne Pogryzia ząbki).
_________________
„Kot nie oferuje usług. Kot oferuje siebie”
 
 
wiedźma 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Gru 2015
Posty: 3394
Skąd: Biskupice
Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 23:08   

On jest bardzo towarzyski do ludzi. Cieszę się, że jest u Ciebie, tylko troszkę tęsknię...
_________________
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde
 
 
KrisButton 

Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 3643
Skąd: Luboń
Wysłany: Pią 25 Sie, 2017 07:28   

Ale On wypiękniał, dawno Go nie widziałem i widząc to bujne futerko na Nim aż zastanowiłem się: czy to na pewno Pogryż :-). Pogryż już w szpitaliku pokazał, że lubi koty i kocha człowieka, więc nie ma co dziwić się, że wiedząc o kociej sąsiadce, chciałby tam wpaść z wizytą. Dużo głasków i drapek po główce dla Niego ode mnie.
_________________
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
Synuś, Dziczek,Maksima,Gacuś i Kajtuś P w moim sercu i pamięci, na zawsze.
 
 
R.Chinaski 

Wiek: 43
Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 19 Wrz, 2017 19:47   

KrisButton napisał/a:
Ale On wypiękniał, dawno Go nie widziałem i widząc to bujne futerko na Nim aż zastanowiłem się: czy to na pewno Pogryż :-). Pogryż już w szpitaliku pokazał, że lubi koty i kocha człowieka, więc nie ma co dziwić się, że wiedząc o kociej sąsiadce, chciałby tam wpaść z wizytą. Dużo głasków i drapek po główce dla Niego ode mnie.


Rzeczywiście jest coraz lepiej z futerkiem Pogryzia i jego ogóną kondycją.
Dogadujemy się też coraz lepiej, ostatnie postępy są takie, że Pogryź zaczyna już rozumieć, że nie można rzucać się na stopy itp Poza tym śpi w nocy co jest ekstra, zaczyna budzić najwcześniej o 6 rano.
Musimy jeszcze popracować nad paroma rzeczami ale jest dobrze.

Ostatnio Pogryź drapie się mniej, obserwuję go dalej, ostatnia zmiana na skórze - duży suchy strup znika.
Pozostanie zastanowić się w przyszłości co z oczami bo stan zapalny minął ale jak tylko nachyli się nad miską przychodzi cały zapłakany, wydzielina jest gęsta i jakby tłusta.
Zauważyłem też że po zabawie dość ciężko oddycha, szybko się męczy, a jak śpi to zawsze pochrapuje cichutko :) Tak jakby nosek miał nie do końca drożny.
_________________
„Kot nie oferuje usług. Kot oferuje siebie”
 
 
wiedźma 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Gru 2015
Posty: 3394
Skąd: Biskupice
Wysłany: Pon 23 Paź, 2017 22:05   

Co słychać u przystojniaka?
_________________
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]