Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Wto 04 Lip, 2023 09:45
Bakalia
Autor Wiadomość
neverawake 

Dołączyła: 24 Paź 2022
Posty: 72
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 28 Lis, 2023 00:20   

crestwood napisał/a:
Świeżutkie wieści z domu Bakalii:

Cytat:
Zaszła u Nas ogromna zmiana. Byliśmy tydzień na wakacjach podczas których mój brat zamieszkał z Bakalią. Po powrocie Nasza kicia chyba się stęskniła ponieważ zaczęła sama wskakiwać na głaskanie i zasypia na u Nas na kolanach, brzuchu ♥️ wcześniej takie sytuacje były pojedyncze a teraz każdą możliwą okazję Bakalia wykorzystuje by być blisko 😍 dodatkowo Bakalia co noc skrada się i śpi razem z Nami- dla mnie jest to ogromne wyróżnienie przez Bakalie, że sama chce być tak blisko. Jest z Nami 4 miesiące i wydaje mi się ,że jest to informacja, iż Nas zaakceptowała i jesteśmy jej "człowiekami"😁🤩
Bardzo ucieszyły mnie te zmiany ♥️
We wrześniu byłyśmy na wizycie kontrolnej - wszystko jest ok, podczas USG również wszystkie było w porządku. Apetyt Bakali dopisuje , czasami dyskretnie podgląda co robimy w kuchni - nie przeoczy żadnego posiłku 🙂 do ulubionych zabaw w dalszym ciągu należy gonienie za kulka z papieru.


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Kochana Bakusia 🥹 Prześlicznie wygląda jak zawsze, widać że szczęśliwa ♥ No a kulki z papieru rządzą :D
 
 
miyazawa 

Dołączyła: 29 Cze 2017
Posty: 1026
Skąd: .......
Wysłany: Sro 29 Lis, 2023 20:05   

Cudowne wieści ❤️
 
 
crestwood 

Dołączyła: 03 Wrz 2020
Posty: 1246
Skąd: Poznań

Wysłany: Czw 01 Lut, 2024 14:28   

Cd. wieści o Bakalii z domu stałego :serce:

Cytat:
Wspólne spanie stało się codziennością. Spotkanie z choinką odbyło się bez szkód- tylko w sylwestra Bakalia wskoczyła na choinkę , możliwe że wcześniej też tak robiła ale w naszej obecności był to tylko jeden występek. Apetyt jak zawsze u Bakali dopisuje, uwielbia bawić się swoją pluszową choinką i podglądać z okna sypialni kota z sąsiedztwa.
Podczas mojego kilkudniowego urlopu bacznie obserwowała dlaczego krzątam się jej po domu podczas gdy powinnam być w pracy 😁 jest przy tym wszystkim bardzo urocza 😍🥰
Kolejny Nasz mały sukces!- Bakalia pozwala Nam na czułości, często zdarza się że przechodzimy obok niej( gdy leży na pufie lub na parapecie zajęta swoimi kocimi sprawami) i dajemy jej buziaka w łepek 😻 przyznaje, że bardzo wiele to dla mnie znaczy.

Od siebie dodam że bardzo ciesze się , iż Bueno znalazł dom. Skradł moje ❤️ śledząc profil fundacji. Trzymamy kciuki by świetnie odnalazł się w domu ze swoim człowiekiem.




 
 
neverawake 

Dołączyła: 24 Paź 2022
Posty: 72
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 12 Lut, 2024 16:04   

Ale kochany głuptas w dywanik zawinięty! <3 Aż się łezka w oku kręci jak się czyta o niej, tak się cieszę że Bakusia jest szczęśliwa :D Niezmiennie nam szkoda, że ostatecznie wszystko tak się ułożyło że nie u nas ma swój domek na zawsze - w końcu komu by nie było szkoda że takie cudeńko nie leży codziennie na jego właśnie łóżku :wink: No ale tak miało być ewidentnie, gdyby nie to, to nie znaleźlibyśmy naszej Ubuntu ... :: Bakuś, życzę ci jeszcze tysiące takich buziaków w główkę i zabaw z choinką! :serce:
 
 
crestwood 

Dołączyła: 03 Wrz 2020
Posty: 1246
Skąd: Poznań

Wysłany: Pią 29 Mar, 2024 10:31   

Cytat:
Bakalia ma się dobrze, jest Naszym słodziakiem - przy każdej możliwej okazji spędza czas z Nami w łóżku bądź krześle obok jeśli pracujemy przy komputerze 😁 jej ciekawość cały czas przysparza Nam wiele pociechy - bardzo lubię podglądać jak bada nowości w domu , nawet jeśli są to zwykłe narzędzia. Odkryliśmy też skoczną naturę Bakulki, nie udało mi się w całości uwiecznić na filmiku ale lubi gdy podrzuca jej się zabawki, potrafi wskoczyć na ścianę lub wspina się po framudze od drzwi.
Jesteśmy z Bakalią po domowym skróceniu pazurków, robiliśmy to na dwie tury- łapki przednie a na drugi dzień tylne.


A oto Gumiś Bakalia :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]