Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sob 03 Wrz, 2011 11:52
Mizia Miziankówna
Autor Wiadomość
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011 12:04   Mizia Miziankówna

Kocicę zgarnęłam z jednego z poznańskich podwórek. Siedziała tam od kilku dni wpatrzona w okna swojego domu, z którego ludzie ją wyrzucili. Urodziło się dziecko, więc przeszkadzała.
Ulubionym zajęciem kotki, oprócz spania, jest mizianie się. Wystarczy spojrzeć na nią, a ona już uważa, że będzie głaskana i się podstawia. Nigdy nie jest nasycona i jak odchodzę, to widzę zawód, że za mało głasków, w zielonych kocich oczach. Dlatego kocia została Mizią. Pięknie i głośno mruczy, jak jest zadowolona.
Na dworze była tylko kilka dni, więc poza lekkim przeziębieniem nic więcej jej nie dokucza.
Mizia chyba od dawna nie miała kontaktów z innymi kotami, bo boi się pozostałych kotów zamieszkujących u mnie. Dlatego dobrze byłoby, gdyby szybko znalazła nowy dom, z którego już więcej nikt jej nie wyrzuci.

 
 
Ania Z 

Wiek: 56
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 3855
Skąd: Lwia Ziemia ;)
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011 14:03   

piękna dziewczynka :love:

a ludzie ... szkoda gadać :?
_________________
 
 
Katarzyna 
Katarzyna

Wiek: 57
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 1903
Skąd: Internet
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011 17:31   

Wstrętne ludzie!

A kotusia śliczna!
Trzymam kciuki za domek.
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 30 Lip, 2011 20:52   

Poszukiwane nowe kolanka:


Kotusia jest bardziej niż grzeczna. Ciągle podstawia się, żeby ją głaskać. Widać, że ciągle odsypia stres. Jak jest głodna, to przychodzi i prosi o jedzenie. Jeszcze do niej nie dotarło, że jest więcej misek, niż tylko jedna, więc zupełnie ignoruje miski innych kotów. Niestety nadal bardzo nerwowo reaguje na resztę stada. :?
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 14:05   

Miziaczek już odreagowała stresy podwórkowe. Jest naprawdę bardzo grzeczna. Uwielbia mokre jedzonko. Suche mniej. Idealnie korzysta z kuwety. Lubi się też bawić. Przychodzi spać w nogach łóżka. Podrapana za uszkiem wygina się i podstawia, bo wygłaskany musi zostać każdy centymetr kwadratowy futerka. Wczoraj w ramach wdzięczności za głaski wylizała mi całą rękę. To taka domowa spokojna kocica.
Nie przepada za kocurami w stadzie. Regularnie na nich syczy. Ale kto by lubił, jak kocury zbiorowo siadają dookoła niej i się w nią wpatrują. Z kotką nie ma sporów. Myślę, że z czasem mogłaby się przyzwyczaić do obecności innych zwierząt.
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011 20:28   

Zadomowiona:



Weź mnie:
 
 
grażis 
grażis

Dołączyła: 21 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011 12:00   

Ania napisała do mnie , czy nie kojarzę tej koteczki.Niestety , nie kojarzę. Nie jestem też tego na 100% pewna. Za dużo tych kotów się "przewija".
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011 13:44   

Kotka była już jakiś czas u tamtych ludzi. Mieszkają tam, gdzie ją wyrzucili ok. 2 lat. Mogli również przeprowadzić się z innego miasta. Za dużo niewiadomych, więc trudno wymagać, by ktoś ją na 100% rozpoznał.

Panna potrafi pozować:

Mizia pod krzesłem. Na krześle Gacopyrz z sąsiedniego wątku.
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011 14:00   

Mizia zaszczepiona i zaczipowana. Mamy też pewność, że jest wysterylizowana. Pani doktor ją dokładnie wymacała i wyczuła bliznę na brzuchu.
Mizik się powdzięczyła, jak tylko ona potrafi. Namruczała bez opamiętania. Wyprosiła dwie porcje chrupek. Posiedziała też na stole jak pani na włościach.
 
 
Conwalie 

Wiek: 41
Dołączyła: 04 Sie 2010
Posty: 281
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 18 Sie, 2011 16:41   

Wolę już nic nie pisać o "człowieczeństwie" tych ludzi... choć korci...

Kotka śliczna a już te oczka to urzekają niesamowicie:)
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011 11:51   

Mizia wczoraj pojechała do na swoje. Od razu zwiedziła nowy domek i dała się wymiziać nowym ludziom. Tylko domowy rezydent miał w oczach: intruz na pokładzie :cool:
 
 
tosiowa 

Dołączyła: 08 Mar 2011
Posty: 39
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 19:25   

Powodzenia w nowym domku, ślicznoto! :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]