Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Książe Greebo i Panienka Leeloo
Autor Wiadomość
perdo 

Wysłany: Czw 23 Maj, 2013 23:34   Książe Greebo i Panienka Leeloo

Jestem nowa na forum, przedstawiłam już siebie w innym wątku, to pokażę moje kocie towarzystwo.
Jest dwójeczka - Książe Greebo - ponad 6 kilo żywego kota, wielki, coraz bardziej krągły (ach ta walka z dietą), 11-latek z jednym kłem, trafił do mnie z Fundacji Głosem Zwierząt. Zobaczyłam ogłoszenie i wiedziałam, że jest mój, a ja jego. I dobrze się stało, bo trafił do mnie niezdiagnozowany odpowiednio i dopiero dzięki mojej pani doktor udało się nam po cyklu badań dojść do tego, co mu dolega. Ma wodonercze, przewlekłą niewydolność nerek, jedna właściwie nie działa, druga, ta z wodonerczem pracuje za dwie. Ale po miesiącu walki, wszystko zostało wyprowadzone, Greebulec jest na renalu i jest kotem w znakomitej formie.
Jego towarzyszką jest Panienka Leeloo - o połowę mniejsza, 3 -letnia koteczka, zamieszkująca razem ze stadem kotów, teren mojej firmy. Wzięłam dziewczynkę do domu, żeby wysterylizować i zaszczepić, no i jakoś tak wyszło, że została... :D Dokocenie przeszło bezboleśnie, po niespełna miesiącu była przyjaźń, ocieranie się o siebie i wspólne dzikie galopady. Greebo probowal ja prowokowac, ale panienka Leeloo jest damą, więc ignorowała jego syczenie. Chłopak w końcu skapitulował, a ja uważam, że dokocenie było znakomitym pomysłem. Aczkolwiek z niekorzyścią dla ludzkiego personelu, który uskarża się na brak kociego towarzystwa. Dlatego pewnie koniec koncow dojdzie do kolejnego dokocenia. A na początku planujemy wyżywać prokocie instynkty opiekuńcze jako Dom Tymczasowy.
No to się rozpisałam (przepraszam, ale ja o swoich kotach mogę godzinami. Jak byłam młodą matka, to nawet w połowie tyle nie gadałam o dziecku :D )
No to obrazki:
Panienka Leeloo

Książe Greebo

Towarzystwo w parze :D

Morri 

Wysłany: Pią 24 Maj, 2013 00:41   

Witaj :) Piękne fotki :love: i piękne koty :serce:

perdo 

Wysłany: Pią 24 Maj, 2013 16:26   

Piękne, mądre i rozpuszczone :D

Morri napisał/a:
Witaj :) Piękne fotki :love: i piękne koty :serce: