Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: fuerstathos
Sob 21 Sie, 2010 17:58
Flamandowie ;-) Flakon, Tafla i Kafel
Autor Wiadomość
Katka 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Sie 2007
Posty: 2229
Skąd: Poznań/ Swarzędz
Wysłany: Pon 19 Lip, 2010 16:10   

to polecam jednak związek..po literce powinno być wiadomo gdzie i jak...dzwonić i pytac...Tatuaz jest najpewniejszy...poza tym jeśli nie wlasciciel to chociaz hodowce moze się znajdzie...
 
 
maja 

Wiek: 40
Dołączyła: 31 Maj 2006
Posty: 295
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 23 Lip, 2010 20:32   

Psica zwana Lukką nadal towarzyszy rodzicom. Nikt na razie jej nie szuka :roll: :D

A kociaki czekają na domki i lenią się niemiłosiernie :twisted: . Spanie do góry brzuchem na hamaczku albo gdziekolwiek to ulubione zajęcie Flakona, Tafla woli trenować spanie w dziwnych pozycjach na drapaku a Kafel budzi się tylko po to by ziewnąć :wink: . Relacja zdjęciowa poniżej:







[/url
[url=http://fotozrzut.pl/]



Na razie z adopcjami cisza. Dwie osoby chciały Taflę, ale jak usłyszały o jej oczku to zamilkły na wieki. Kij im w oko :twisted: . Maluchy i tak znajdą cudowne domy, chociaż ja mam chyba doła :? .
 
 
maja 

Wiek: 40
Dołączyła: 31 Maj 2006
Posty: 295
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 30 Lip, 2010 16:32   

Dół sam przeszedł, mimo że Flamandowie wciąż bezdomni i bezrozumni :wink: . Włażą wszędzie gdzie się da. A da się wszędzie. Potem z szfay bądź szuflady dobiega żałosne miauczenie z prośbą o pomoc :twisted: . Ostatnio nawet sprawdzałam piekarnik, zanim go włączyłam :roll: , futer na razie nie pieczemy.

Maluch są ślicznei kochane. Czyściutkie, mięciutkie i pachnące :cool: . Rozmruczane, rozbawione, dają brzuszki do głaskania i wogóle są absolutnie idealne :wink: . Jak tak dalej pójdzie to będę miała pięcioro rezydentów :)
 
 
maja 

Wiek: 40
Dołączyła: 31 Maj 2006
Posty: 295
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 31 Lip, 2010 21:04   

Foty do podziwiania :wink: ::

Tafla:




Kafel:


Flakon:




Podobają się komuś :?:
 
 
Katarzyna 
Katarzyna

Wiek: 57
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 1903
Skąd: Internet
Wysłany: Sob 31 Lip, 2010 21:47   

Pewnie wszystkim, bo sa cudne!
 
 
maja 

Wiek: 40
Dołączyła: 31 Maj 2006
Posty: 295
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 09 Sie, 2010 20:48   

Kafel się wyprowadził :( :D :lol: . Wciąż nie chce mi się wierzyć, bo w obecności nowych opiekunów udawał dzikiego i wrednego kocura :roll: . Zostałam ofukana, zwiał za tapczan i nie chciał wyleźć itp. Chyba było mu u nas dobrze :wink: . Ale nowi opiekunowie się nie zrazili, więc chyba będą mieli dla niego dużo cierpliwości :twisted: .

A to ostatnie zdjęcie chłopaków razem (pewnie wyjaśnia troszkę dlaczego Kafel nie chciał się wyprowadzić :wink: , gdzie on znajdzie drugi taki hamak... I brata.)



Szczęśliwego życia łakomczuszku :)
 
 
izabela 

Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 50
Skąd: poznań
Wysłany: Sro 11 Sie, 2010 18:03   

jaka śliczna sunia! w gazecie METRO rozdawanej na uliach często czytam o zaginionych ,odnalezionych zwierzętach ,może tam dać ogloszenie? pozdro iza
 
 
maja 

Wiek: 40
Dołączyła: 31 Maj 2006
Posty: 295
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 11 Sie, 2010 20:08   

Lukka już raczej zostanie u rodziców. Nikt jej nie szuka :roll: . Jeśli rzeczywiście ktoś ją wyrzucił to ja chyba niewiele jeszcze z zasad tego świata rozumiem :( Ona jest śliczna, ale poza tym ma cudowny charakter. Cieszy się na widok każdego człowieka, nigdy nie warknęła na żadne zwierzę w domu. Uwielbia się bawić, jest grzeczna... Nie hałasuje. Troszkę jest gapowata tzn łatwo ją podeptać, albo przytrzasnąć drzwiami, ale to sprawia, że jest jeszcze słodsza :wink: . Mam do niej wyraźną słabość :wink: . Prawdziwy pies Pluto z niej :twisted:

A właściciela szukaliśmy w różnych działach na dogomanii, w Związku Kynologicznym i przez (bardzo miłą i chętną do pomocy :) ) hodowczynię tej rasy. I nic :shock:
 
 
pola 

Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 101
Skąd: lubuskie
Wysłany: Sro 11 Sie, 2010 23:20   

Ze swojej strony polecam jeszcze dać ogłoszenie na forum e-beagle i posokowców bawarskich. :)

Chyba, że rodzice już postanowili o pozostawieniu psiaka :wink:
 
 
maja 

Wiek: 40
Dołączyła: 31 Maj 2006
Posty: 295
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 12 Sie, 2010 08:17   

Pisałam w działach beagle i posokowców (a także ogarów, bassetów i gończych :cool: ) na dogo. Ale zrobię jeszcze raz ogłoszenie.

Coś nie wierzę, że ktoś się zgłosi. Tata był też na tej stacji w Drawsku, gdzie ją znaleźli - nikt tam jej nie szukał :(
 
 
as-ik 

Dołączyła: 25 Maj 2010
Posty: 23
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 12 Sie, 2010 15:18   

Może ktoś jechał na wakacje i pies był "zbędnym ciężarem"... Smutne ale często prawdziwe :( . Maju kociaki sa wspaniałe i kochane, widać że dobrze im u Ciebie :) . Możesz powiedzieć jaki masz drapak, bo na zdjęciach wydaje sie być bardzo solidny a ja chciałabym moim pociechom sprawić nowy i zastanawiam się jaki. Ściskam Twoje kicie!
 
 
maja 

Wiek: 40
Dołączyła: 31 Maj 2006
Posty: 295
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010 08:33   

Drapak to Rufi D-3. Sprawdza się, chociaż pewnie lepsze byłoby obicie dywanowe a nie sztruks. I podstawa drewniana (tyle że to dodatkowy wydatek ;-)
 
 
maja 

Wiek: 40
Dołączyła: 31 Maj 2006
Posty: 295
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 15 Sie, 2010 18:46   

Taflaczek chyba znalazła swojego ludzia :-)
Trzymajcie mocno kciuki, by to był strzał w dziesiątkę i miłość od pierwszego wejrzenia :-)
 
 
Katarzyna 
Katarzyna

Wiek: 57
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 1903
Skąd: Internet
Wysłany: Nie 15 Sie, 2010 21:25   

Trzymam!
 
 
Ania Z 

Wiek: 56
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 3855
Skąd: Lwia Ziemia ;)
Wysłany: Nie 15 Sie, 2010 22:00   

:ok:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]