Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: fuerstathos
Czw 25 Sie, 2011 22:13
Kukułki
Autor Wiadomość
fuerstathos 
czyli Ania Fufu ;)

Wiek: 28
Dołączyła: 15 Cze 2006
Posty: 8458
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 25 Sie, 2011 22:13   

Nietopyrek dziś pojechał do nowego domku.
Musi się tam dogadać z rezydentem.

Oczywiście trochę się zestresował i nie chciał wyjść z transporterka. Zostawiliśmy go więc w nim i czekamy na wieści.
_________________
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 26 Sie, 2011 13:08   

Stres stresem. Aż taki spięty nie był. Pod koniec już spokojnie sobie siedział. Do niego jeszcze wieczorem nie do końca dotarło, że to stacja docelowa. Nie wychodził z transporterka, bo myślał, że zaraz wracamy do domu. Musi mu się skojarzyć nowe miejsce z domem. Mam nadzieję, że po pierwszej nocy już wszystko zorganizowane. Przyjdzie poczekać, czy nowy dom się odezwie.
 
 
Agata 

Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: POZNAN
Wysłany: Wto 30 Sie, 2011 16:21   No to nareszcie mi się udało wbic na forum

więc w szybkim skrócie: Nietopyrek został w nowym domu przyjęty z dystansem, który pomału się skraca, tzn; dziś w nocy kotowie gonili się po chacie - widać było, ze dla sportu i rozrywki :) taki tam berek z zamianą ról, wiec chyba jest nie najgorzej. Ja wczoraj dostąpiłam zaszczytu pogłaskania młodziaka, więc może da się ze mną wytrzymać... ale dajemy sobie czas i przestrzeń, póki co. No i wzruszył mnie mój kot Tupek - w sobotę zaprowadził młodziaka do kuchni i pokazał gdzie stoi miska - wcześniej Gacek wcinał z miseczek stojących za piecem, które to miejsce wybrał na swój początkowy schron.
A tak przy okazji - Nietopyrek będzie BATMANEM :tan: :D
 
 
fuerstathos 
czyli Ania Fufu ;)

Wiek: 28
Dołączyła: 15 Cze 2006
Posty: 8458
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 30 Sie, 2011 18:57   

Witaj Agato!

Fajnie, że zaczyna się układać, będzie chyba dobrze :ok:

btw: chyba Batcatem ;)
_________________
 
 
Agata 

Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: POZNAN
  Wysłany: Sro 31 Sie, 2011 08:47   

Witam :) oj... musiało się wczoraj dziać :) gdy wróciłam z pracy koty przywitały mnie razem w korytarzu - Tupek ma to "w standardzie" a Batman chyba postanowił sprawdzić, o co Tupkowi chodzi...a moje łóżko przypominało plac boju... a niech tam :)
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 31 Sie, 2011 13:26   

Oddycham z ulgą. Wygląda na to, że młody się dobrze zadomowił i że oba koty się zakumplowały. Czarny uwielbia się gonić, a gonitwa w parze, to rzecz idealna. U nas Ptyś stracił kompana do biegów i jakoś tam mu głupio gonić się samotnie.
Czarny wie, że człowieka wita się pod drzwiami. Robi to od małego. A człowiek, jak już przyszedł, to powinien dać jeść. Bo przecież koty zmęczone i głodne po całym dniu :twisted:
 
 
Agata 

Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: POZNAN
  Wysłany: Sro 31 Sie, 2011 14:54   

No przecież człowiek nie głodzi zwierząt, bo niby jakby miał głodzić, jak przed świtem zwierzę krzyczy, że czas wstawać i karmić!!! no i coś smacznego po powrocie człowieka się też należy, no bo przecież człowiek temu służy, żeby karmić i dbać
 
 
Agata 

Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: POZNAN
Wysłany: Czw 01 Wrz, 2011 16:14   

Batman nie je z miski, tylko wyciąga łapką i wkłada jedzenie do paszczy... Qultoorka :)
 
 
Agata 

Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: POZNAN
Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011 08:10   

Uprzejmie donoszę Osobom zainteresowanym losami Batmana, że Kot ten jest Kotem Zaczepnym i nie godzi się stawać mu na drodze, a już tym bardziej przechodzić obok fotela, na którym Batman obecne przebywa, gdyż można przypadkiem dostać po głowie, o czym przekonał się wczoraj Bardzo Pokojowo Nastawiony Tupek
 
 
Katarzyna 
Katarzyna

Wiek: 57
Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 1903
Skąd: Internet
Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011 08:39   

Co za bojowy kotecek! :shock:
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011 11:55   

Kilka dni i już się tak rozpuścił? :shock:
To taki grzeczny kotecek był.... :roll: A może grzeczny to on był, bo wujek Łasik czuwał?
 
 
Agata 

Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: POZNAN
Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011 12:23   

Coraz częściej myślę, że kot tylko udawał grzecznego, a ja się dałam nabrać :shock:
 
 
pantea 

Wiek: 98
Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 3958
Skąd: Poznań - Rataje
Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011 12:52   

Agata napisał/a:
Coraz częściej myślę, że kot tylko udawał grzecznego, a ja się dałam nabrać :shock:


oczywiście, reklamacji nie przyjmujemy ;)
_________________
Co obchodzi cię jak korzystam z szaleństwa – bez czy w pasach bezpieczeństwa...
 
 
Agata 

Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: POZNAN
Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011 12:56   

W świetle prawa handlowego dostawca odpowiada za wady ukryte dostarczonego towaru :lol:
 
 
pantea 

Wiek: 98
Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 3958
Skąd: Poznań - Rataje
Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011 13:51   

Agata napisał/a:
W świetle prawa handlowego dostawca odpowiada za wady ukryte dostarczonego towaru :lol:


Jakie wady!? To są dodatkowe funkcje Kota Obronnego! Ciesz się,że dopłacić nie każą ;)
_________________
Co obchodzi cię jak korzystam z szaleństwa – bez czy w pasach bezpieczeństwa...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]