Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Nie 05 Cze, 2022 17:05
Astor i Cody - maluchy ze Szpitalnej
Autor Wiadomość
m_adzik 

Dołączyła: 16 Paź 2014
Posty: 323
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 11 Gru, 2014 13:35   

Trzymamy kciuki i łapki za zdrowie Kociaków! I wytrwałości Tobie, kat, życzymy :kwiatek:
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 11 Gru, 2014 15:04   

Dziękujemy :)
 
 
Asia_B 

Wiek: 52
Dołączyła: 02 Sty 2013
Posty: 2924
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 11 Gru, 2014 21:25   

Kochane i Piękne!
Nie mogę się na Nie napatrzeć.
Zdrówka Maluszki :love:
_________________
Do zobaczenia Aniele
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 12 Gru, 2014 08:23   

ja chętnie dołączę do wątku barfowego jeżeli ktoś będzie barfował, to z przyjemnością powymieniam się doświadczeniami i przepisami :: bryniu :modly:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 12 Gru, 2014 09:27   

Super:) Ja na razie nie mam praktyki, ale mam nadzieję, że szybko się to zmieni.
Chociaż pewnie na początku i tak pewnie Astor i Cody będą karmione jednym rodzajem mięsa bez suplementów...
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 12 Gru, 2014 09:34   

kat napisał/a:
Super:) Ja na razie nie mam praktyki, ale mam nadzieję, że szybko się to zmieni.
Chociaż pewnie na początku i tak pewnie Astor i Cody będą karmione jednym rodzajem mięsa bez suplementów...


dokładnie tak się zaczyna :: do suplementów trzeba bestie przekonywać powoli, a i tak czasami nie wszystkie przejdą ::
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 18 Gru, 2014 23:45   

W tym tygodniu Astor i Cody byli na pobraniu krwi do badań kontrolnych i testów alergicznych - Cody - testy szczegółowe w zakresie alergii pokarmowej, Astor - testy przesiewowe.
Czekamy na wyniki.

A tymczasem pokażemy nowe zdjęcia Słodziaków :)

Czy ja nie wyglądam jak orzeszek w tym koszyczku?
Orzechy zostały zjedzone, więc Cody postanowił zapełnić pustkę koszyka ;)



Pustkę szafki też postanowił zapełnić ;)
Maciuś otwiera, a Cody zapełnia :diabel:





A Astor to teraz nie schodziłaby z kolan - straszna przylepa z Niej.
Tak sobie np. razem pracujemy, tzn. ja pracuję, a Astor mnie nadzoruje ;)



 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 18 Gru, 2014 23:47   

oooo - taka praca to prawie nie jak praca:)))))
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 31 Gru, 2014 00:41   

Niestety na razie nie ma jeszcze wyników testów, więc wstrzymujemy się z barfem :(
A dzieciaki kochane i cudowne, straszne miziaki-przytulaki.
Astor rano łazi po mnie i przytula się do twarzy, nawet jak jeszcze mam zamknięte oczy.
Cody ma więcej wyczucia i zaczyna przytulanki, jak otworzę oko i zaczynam głaskać koty :)







 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 02 Sty, 2015 11:32   

Cody sprawdza nową matę do zabawy, a reszta kotów Go obserwuje ;)
 
 
felinity 
felinity

Dołączyła: 29 Mar 2013
Posty: 1165
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 02 Sty, 2015 12:25   

Kolega Cody się wielki zrobił :)
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 02 Sty, 2015 13:42   

Cody, jak Cody, ale Astor... :oops:
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 08 Sty, 2015 15:33   

Astor i Cody są niesamowicie mądrzy i bardzo szybko się uczą.
Zanim trafił do mnie na dt Mikuś, dostawali jedzenie w sypialni – ze względu na alergię muszę karmić Je osobno.
Oboje tak się nauczyli, że gdy ja nakładam karmę do misek, Oni już biegną do sypialni i czekają na swoje miski.
Ale teraz sypialnia jest zajęta przez Mikusia i stołówka Astor i Codiego musiała zostać przeniesiona do łazienki.
W pierwszych dniach pobytu Mikusia zamknięte drzwi do sypialni wzbudzały u Nich konsternację.
Ale już po kilku dniach załapały, że teraz trzeba biec do łazienki i tam czekać :)
Co prawda Codiemu zdarza się jeszcze czasami zapomnieć o tej zmianie i muszę Go wtedy sama zanieść do łazienki, ale Astor już się nie myli :)
Takie z Nich słodziaki - bystrzaki :)







 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 09 Sty, 2015 11:01   

:serce: koteczki szybko się uczą :cool: zwłaszcza jeżeli chodzi o jedzonko :jesc: ::
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 18 Sty, 2015 01:26   

Mamy wyniki testów alergicznych Astor i Codiego.

U Codiego z alergenów pokarmowych bardzo mocno uczula wołowina i z dużym prawdopodobieństwem ryż.
Natomiast u Astor w wynikach nie ma żadnego mięsa, za to są silne reakcje alergiczne na: soję, pszenicę, ryż i groch. No na wegetarianizm nie da się Jej przestawić ;)
Z innych alergenów wyszły: Dermatophagoides farinae, Acarus siro, Tyrophagus putrescentiae, czyli roztocze kurzu domowego, rozkruszek mączny i rozkruszek drobny.

U obojga jest reakcja alergiczna na ryż, a w karmie dla alergików ryż jest na drugim miejscu... Z tego powodu karma dla alergików poszła w odstawkę i przechodzimy na BARF.
Od piątku dzieciaki dostają sparzonego indyka, którego jak na razie wcinają z wielkim apetytem. Przez 6 tyg. muszą dostawać jeden rodzaj białka, więc mam nadzieję, że Im się nie przeje... Za kilka dni zacznę dodawać Im też jakieś suplementy, ale muszę jeszcze o tym doczytać na barfnym świecie.

A tak dzisiaj Astor walczyła z kością. Prawdziwy drapieżnik ;)
filmik

A jak się już dzieci najadły, to miały siłę, żeby pobiegać za czerwoną kropką ;)
filmik 1 i filmik 2
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]