Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Nie 25 Kwi, 2021 15:42
Głuszynki
Autor Wiadomość
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 31 Mar, 2017 08:33   

I jeszcze bardzo lubi grać w koci koci lapci;)
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 31 Mar, 2017 08:44   

:serce: :serce: :serce:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
KociTata 
Stanisław

Wiek: 28
Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 491
Skąd: Wiry
Wysłany: Nie 02 Kwi, 2017 10:37   

Jeżeli Gaspar jest chociaż w połowie tak inteligentny jak Józia, to współczuje Drzwi, czy otwieranie szafek to już nie jest wyzwanie dla niej. Naszła pora na otwieranie szafek, które są na wysokości mniej więcej 160 cm. Jeżeli powieszę płaszcz, bluzę czy jakiekolwiek inne ubranie na uchwycie szafki, która jest tak wysoko. Józia uwiesi się na ubraniu, aby otworzyć szafę, a następnie te 160 cm doskakuje do celu, aby pospać na moich koszulkach. Jestem ciekawy, co jeszcze potrafi wykombinować, aby uprzyjemnić sobie życie.
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 02 Kwi, 2017 21:24   

Cwana bestia ;)
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 02 Kwi, 2017 21:26   

KociTata napisał/a:
Jeżeli Gaspar jest chociaż w połowie tak inteligentny jak Józia, to współczuje Drzwi, czy otwieranie szafek to już nie jest wyzwanie dla niej. Naszła pora na otwieranie szafek, które są na wysokości mniej więcej 160 cm. Jeżeli powieszę płaszcz, bluzę czy jakiekolwiek inne ubranie na uchwycie szafki, która jest tak wysoko. Józia uwiesi się na ubraniu, aby otworzyć szafę, a następnie te 160 cm doskakuje do celu, aby pospać na moich koszulkach. Jestem ciekawy, co jeszcze potrafi wykombinować, aby uprzyjemnić sobie życie.


To Gaspar niestety nie odziedziczył genów jeśli chodzi o inteligencję :D
Jego szczytem możliwości było zamknięcie szafy z Monką w środku i to oczywiśćie przez przypadek mu się to udało :D

On ma ludzi do otwierania szafy :D Tfu ludzi co ja pisze on ma kota Monkę do tego :D
 
 
KociTata 
Stanisław

Wiek: 28
Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 491
Skąd: Wiry
Wysłany: Pon 10 Kwi, 2017 14:39   



 
 
KociTata 
Stanisław

Wiek: 28
Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 491
Skąd: Wiry
Wysłany: Wto 11 Kwi, 2017 11:22   

















 
 
Basik 

Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 635
Skąd: Poznań-Piątkowo
Wysłany: Wto 11 Kwi, 2017 11:44   

Kot na klamce! :jump:
_________________
BB :)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Wto 11 Kwi, 2017 21:48   

no nie wierzę - co za spryciula :shock:
 
 
KociTata 
Stanisław

Wiek: 28
Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 491
Skąd: Wiry
Wysłany: Wto 18 Kwi, 2017 06:26   

Józia dostała nowy wodopój. Oczywiście został już rozłożony na czynniki pierwsze, aby sprawdzić jakość wykonania. Nie miała problemów, aby zacząć z niego pić.
 
 
KociTata 
Stanisław

Wiek: 28
Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 491
Skąd: Wiry
Wysłany: Sro 03 Maj, 2017 17:26   

Nie było mnie w domu na jeden dzień. W rezultacie następnego dnia Józia nie odstawiała mnie na krok. W nocy spała obok głowy, a w dzień ciągle leżała obok mnie. Zauważyłem, że trzeba jej codziennie dostarczać nowych wyzwań/zabaw, aby rozwinęła swoją inteligencje, ponieważ w momencie nudy nie daje człowiekowi ciszy. Tak więc co wieczór ma dostęp do szafek na różnych wysokościach, aby mogła zmierzyć się z trudnościami wskoczenia tam.
 
 
KociTata 
Stanisław

Wiek: 28
Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 491
Skąd: Wiry
Wysłany: Sro 24 Maj, 2017 19:11   

Józia również zajada trawę, którą jej postawiłem na parapecie. Kiedy wracam później z pracy, zazwyczaj wysiaduje na parapecie i czeka za mną. Bardzo często śpi ze mną, a raczej na mnie. Czasami potrafi porozmawiać miaucząc z nieznanej mi przyczyny, ale jak się nią człowiek zainteresuje to radośnie pomrukuje. Ciągle uwielbia się bawić. a jak usłyszy ptaka, to natychmiastowo wisi zawieszona na moskitierze, także instynkty obecne na najwyższym poziomie.
 
 
KociTata 
Stanisław

Wiek: 28
Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 491
Skąd: Wiry
Wysłany: Pon 26 Cze, 2017 13:19   

Józia jest zawodowym myśliwym - mucha, która wleciała do pokoju po 3 minutach została przez nią zamordowana. Józia oprócz much, uwielbia przyklejać się do moskitiery w celu zapolowania na jakieś robaczki lub ptaki, czasami to chyba nawet próbuje nawoływać te ptaki, no ale kto jej zabroni zapolować. Mimo swojego instynktu drapieżnika jest mega kluskowata. Bardzo często sama podchodzi i kładzie się obok, czy też zajmuje pozycję na mojej poduszce. Mimo aktywnego trybu życia, świetnie się dogaduje z Fortunatem , który mimo swojej kluskowatej postawy lubi się z nią bawić. Duet idealny.
 
 
KociTata 
Stanisław

Wiek: 28
Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 491
Skąd: Wiry
Wysłany: Sro 05 Lip, 2017 11:29   

Jestem w trakcie remontu pokoju, dzięki któremu koty zyskają plac zabaw o długości 2m i szerokości 0.5m. W tym czasie chciałem je zakwaterować w dwóch pokojach, ponieważ dużo kurzu, ciągle otwarte drzwi itp. Jednakże to się nie udało, ponieważ Józia śpiewała pod drzwiami, więc Józia towarzyszy mi na każdym kroku. Remontuję pokój, większość czasu siedzi obok i patrzy, śpię w innym pokoju, śpi ze mną, jestem w toalecie, to próbuję drzwi otworzyć i mi towarzyszyć.

W momencie w którym straci mnie z wzroku jest nawoływanie abym się odezwał. Józia niesamowicie się przywiązuje do człowieka i bardzo często reaguję na ruchy, które zapraszają ją do zbliżenia się.
 
 
Marianna 

Dołączyła: 10 Lut 2017
Posty: 1027
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 05 Lip, 2017 11:32   

Jak widać bardzo towarzyska Istotka :love:
_________________
Hemingway mawiał: „Posiadanie jednego kota prowadzi do posiadania następnego”, dlatego też z Marianną i Kreską gościliśmy Izaurę i Leonsję, a wcześniej Dramata Niezłomnego oraz Kostka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]