Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Wto 03 Lis, 2015 17:23
Kira
Autor Wiadomość
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Wto 03 Lis, 2015 11:14   

a ja myślę, że Kira po prostu pamiętała, że to ja ją do Ciebie przywiozłam i pokombinowała po kociemu, że skoro jestem ponownie, to być może po to, by ją zabrać - dlatego poprzez okupację najdalszego kąta zademonstrowała wyraźnie, że nie zamierza się z własnego domu nigdzie ruszać :love:

powodzenia dziewczyny :serce: na Waszej wspólnej kociej drodze życia :serce:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
mamurna 

Wiek: 35
Dołączyła: 14 Wrz 2015
Posty: 29
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 21 Gru, 2015 19:55   

Kira, wersja świąteczna :)





Kirunia ma się dobrze :) Przede wszystkim rozmawia - miauczy, pomiakuje, grucha, albo otwiera pyszczek w bezdźwięcznym zawieszeniu. Kiedy domaga się w jedzenia, kiedy w 3 sekundy skończy swoją porcję i domaga się nadal, albo kiedy chce po prostu zagadać i zwrócić na siebie uwagę.
Jakieś głośniejsze hałasy cały czas ją płoszą, ale tylko na chwilkę, no, chyba, że są w kuchni i mogą oznaczać potencjalne jedzonko - wtedy nie płoszą wcale :) Jest aktywna, lubi się bawić, biegać za piłeczką lub myszką, no i przede wszystkim jest przekochanym przytulakiem - od września nie było nocy, żeby mnie nie obudziła na udeptywanie, barankowanie, przytulanie i mruczenie. No bo przecież jak to tak można nocą spać.
Jest też dużo odważniejsza kiedy zabieram ją do rodziców, sama zwiedza już (b. duży) dom, schodzi na dół, zaczyna ignorować pieska, który usilnie stara się do niej przymilać, za to zauważyłam, że niestety obecność drugiego kota bardzo jej nie odpowiada. Wygląda na to, że raczej pisane jej pozostanie jedynaczką.
Teraz na te kilka dni, które zostały do Świąt została u rodziców i (a potwierdzili to moi wczorajsi goście) co tu dużo mówić, strasznie bez niej puuuusto!
Naprawdę żyłam kiedyś bez kota? :)
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pon 21 Gru, 2015 22:22   

mamurna napisał/a:
Naprawdę żyłam kiedyś bez kota?


:: ::

:serce:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 06 Sty, 2018 17:47   

mamurna, jak tam mamcia Hetmanki, Kasztelanki i Cześnika?? :)
Czytając jej wątek i przeglądając zdjęcia, to jakbym widziała Kasztelankę zwaną Czarnitką ::
Normalnie dwa klony! :D i to przepiękne! :love:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]