Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Sob 16 Gru, 2017 23:44
Miśkoff i Kózka
Autor Wiadomość
Kurciak 

Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 1532
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 18 Wrz, 2017 08:33   

Olu... tulę Cię bardzo mocno
Miśq... [*]
_________________
"friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly"
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 18 Wrz, 2017 20:11   

O nie... Nie wierzę ;(
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 03 Paź, 2017 14:49   

Niestety Kózka nam przytyła i to 1kg w ciągu pół roku.
Jakiś czas temu Kózka brała sterydy bo miała zwężoną przegrodę nosową i bardzo chrapała. Niestety nie zorientowałam się, że przy sterydach ona jadła o wiele więcej niż dotychczas. Zorientowałam się, że coś jest nie tak jak zaczęła mieć problemy ze wskakiwaniem na parapet. Kózka musi iść na dietę.
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 12 Paź, 2017 22:50   

Kózka to jest moja miłość. Nauczyła się przytulać do człowieka jak dziecko gdy weźmie się ją na ręce. Bardzo to lubi, uwielbia być wyczesywana a jednak jest w domu tylko kilka miejsc w których można ją złapać. Co ona musiała przeżyć na wolności, że po ponad roku u nas w domu ciągle jest nieufna. Cieszymy się, że z pozostałymi kotami dobrze się bawi, biega i lubi koło nich spać. A ja uwielbiam brać ją na ręce i miziać. Ma takie cudownie jedwabiste futerko . Człowiek by miział i miział i mizia :wink: ł......
_________________
Violetta
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 28 Paź, 2017 13:32   

Wczoraj w domu mieliśmy gości. Kózka nas zaskoczyła, bo wyobraźcie sobie, że ta bujcidupcia, która wszystkiego i wszystkich się boi, przyszła do nas ....... przekupiona chrupkami. Hmm to chyba jednak kolejny mały kroczek do przodu. :P
_________________
Violetta
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 06 Lis, 2017 19:34   

Nasza malutka krówka bardzo lubi kocie spa. Wierzcie lub nie, ale masaży wykonywany jest przez nie-domownika ;-)

 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 06 Lis, 2017 21:42   

Wow :lol:
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 12 Lis, 2017 13:42   

Kózka i Rubi to podstępne futra. Zamiast futra w czarno-białe łatwy powinny mieć futra w czarno-białe więzienne paski. Kilka dni temu ukradły małą paczkę chrupek i przegryzły opakowanie. Jak inne koty zwęszyły zapach jedzenia to miałam pobudkę o 3 w nocy! To przestępstwo obudzić mnie o tej godzinie!
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pią 17 Lis, 2017 16:53   

Kózka po wyczerpujących psotach z innymi kotami, gonitwach za własnym ogonkiem padła zmęczona. Brakuje tylko karteczki, proszę nie budzić

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 02 Gru, 2017 13:11   

Kózka przemówiła kocim głosem. Rano jest tak podekscytowana faktem dostania porcji chrupek, że zaczyna nawoływać. Ona ma śmieszny koci głos. W pierwszej chwili brzmi to jak szept lub gdyby ktoś naciskał jej na struny głosowe ;-)
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 09 Gru, 2017 20:25   

Kózka została na noc przydzielona do Idulki. Pomimo, ze Idulkę promujemy jako singielkę, to jednak czasem potrzebuje towarzystwa. W całej gromadzie kotów najlepiej dogaduje się z Kózką. Jedyny minus to, że obie uwielbiają suche chrupki. Przy czym Idzie można zostawić chrupki na cały dzień i będzie sobie podjadać. Natomiast Kózka to obżartuch i duża ilość suchej karmy powoduje u niej nadwagę
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 17 Gru, 2017 20:44   

Kózka wczoraj spakowała swoją kocią walizkę i pojechała do nowego domu. A walizka była ze trzy razy większa od kota ;-)
Zabrała ze sobą miskę z kocykiem-ulubione legowisko nr1, karton usztywniany z poduszką-zestaw legowiskowy nr 2, wędkę z obślinionym piórkiem i obróżkę feromonową

W trakcie przeprowadzki strasznie płakała i w nowym miejscu schowała się do swojego kartonika. Stefan (cudowny burasek, niestety z cukrzycą), przyszedł, wypił wodę z miseczki Kózki i poszedł do siebie. Natomiast trójłapka Lala ciągle patrzy jak zahipnotyzowana na Kózkę. Jeszcze obie panie są zbyt nieśmiałe by podejść do siebie ale nie mam wątpliwości, że będą panowały między nimi dobre kocie relacje.

Dusia, bo tak teraz ma na imię Kózka, odmówiła dzisiaj kurczaczka. Zjadła natomiast swoje ulubione chrupki. W nocy powędrowała na parapet (przez sofę i biurko). Zrobiła ładnie siusiu do kuwetki, puszcza traktorka przy masażu futerka, korzysta z drapaka i zaczęła się myć ;-)

Właśnie dostałam zdjęcie jak moje bójci-futerko siedzi ładnie na parapecie i wygląda za okno ;-)
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 10 Lut, 2018 20:12   

Żal mi troszkę Kózki bo to zawsze było bójci-futerko. Byłam przekonana, że już zawsze z nami zostanie.
Jednak w domu stałym odnajduje się zaskakująco dobrze. Po jednym dniu już wskoczyła na parapet. Ma poduszkę, własną miseczkę i kocie towarzystwo.





Ostatnio zmieniony przez jaggal Sob 10 Lut, 2018 20:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Nie 11 Lut, 2018 16:01   

Super patrzeć na tak wyluzowaną Kózkę - Jej historia pokazuje, że każdy kot, naprawdę KAŻDY! może znaleźć swój DOM...
 
 
Bastianka 

Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 1075
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 11 Lut, 2018 20:17   

Super, że Kózka się zaaklimatyzowała :)

Misiek, jak się dogadują Trójłapki? No i Stefan?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]