Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Czw 22 Wrz, 2022 22:45
Pędzel
Autor Wiadomość
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 08:07   

Pędzel jest potężnym kocurem we wszystkich wymiarach. Łącznie z rozmiarem w pasie :lol:
 
 
domonika 

Wiek: 29
Dołączyła: 20 Wrz 2016
Posty: 364
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 19:39   

Ten wymiar akurat mnie nie dziwi ::
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 30 Sie, 2017 08:37   

Jedziemy dzisiaj obejrzeć kocurka, bo nam koza coś ostatnio zaczęła kuleć. Mam nadzieję, że wycieczka mu się spodoba :palacz:
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 30 Sie, 2017 20:37   

Pan Doktor kazał Pędzelka odchudzić!
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 05 Wrz, 2017 13:49   

filo napisał/a:
Pan Doktor kazał Pędzelka odchudzić!


jak śmiał :twisted:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 05 Wrz, 2017 21:33   

No trudno...Trzeba zmienić doktora ;- )
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 06 Wrz, 2017 08:20   

To jeszcze dodam, że Pędzelka ma być o 1/3 mniej :fear: :fear: :fear:
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 26 Wrz, 2017 12:17   

Pędzel postanowił się na mnie obrazić, że zostawiłam go na dłużej samego jedynie z dochodzącą opieką. Siły woli na realizowanie postanowienia wystarczyło mu na godzinę :lol:
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 15 Paź, 2017 10:08   

Pędzelek to ciamajda. Taki wielki kocur, a ciągle ktoś chce go bić. Pędzel nie pozostaje dłużny, więc mam ostatnio w pełnym repertuarze kocurze dyskusje.
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 25 Paź, 2017 23:24   

Pędzelkowi nie pasuje bycie na diecie. Odkrywa nowe smaki. Wiecie jak pyszny jest sos musztardowy od mięsa! Zwłaszcza jak się wylizuje pusty garnek po takim sosie....
 
 
Zurha 

Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 3365
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 25 Paź, 2017 23:28   

Wyobrażam sobie... Pewnie niezła konkurencja do curry majo, które tez ponoć grzechu warte :P Szybko kociaste mnie nauczyły, żeby jedzenie nieschowane jest jedzeniem polizanym.
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 26 Paź, 2017 09:25   

Zurha napisał/a:
Wyobrażam sobie... Pewnie niezła konkurencja do curry majo, które tez ponoć grzechu warte :P Szybko kociaste mnie nauczyły, żeby jedzenie nieschowane jest jedzeniem polizanym.


Gdy jeszcze mieliśmy współlokatorów pierwsze spotkanie zaczynaliśmy od wyłożenia podstaw:
- jak zostawisz jedzenie na stole/blacie - Nutek je zje
- jak zostawisz kanapkę - Nutek ją zje
- jak zostawisz schaba - Nutek go zje
- jak zostawisz pączka lub sernik - Nutek też je zje ::


Filo - co się dziwisz, ten sos jeszcze pachnie mięsem, to tak trochę jak posiłek homeopatyczny - mięsa już nie ma ale leżało obok ::
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 26 Paź, 2017 09:37   

misiosoft napisał/a:
Zurha napisał/a:
Wyobrażam sobie... Pewnie niezła konkurencja do curry majo, które tez ponoć grzechu warte :P Szybko kociaste mnie nauczyły, żeby jedzenie nieschowane jest jedzeniem polizanym.


Gdy jeszcze mieliśmy współlokatorów pierwsze spotkanie zaczynaliśmy od wyłożenia podstaw:
- jak zostawisz jedzenie na stole/blacie - Nutek je zje
- jak zostawisz kanapkę - Nutek ją zje
- jak zostawisz schaba - Nutek go zje
- jak zostawisz pączka lub sernik - Nutek też je zje ::


Filo - co się dziwisz, ten sos jeszcze pachnie mięsem, to tak trochę jak posiłek homeopatyczny - mięsa już nie ma ale leżało obok ::


u nas Tristan zje ABSOLUTNIE wszystko co pozostanie na chwilę bez nadzoru, nawet suchy chleb

ostatnio podejrzewam, że on lub świnkokot ukradli i zjedli zanim się zorientowałam pęto kiełbasy :diabel:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 26 Paź, 2017 10:11   

Zapomniałyście o wędzonych rybach, które zjedzą nie tylko przez opakowanie, ale jeszcze przez materiałową siatkę, w której przynoszę zakupy i to zanim zdążę ściągnąć kurtkę i buty po wejściu do domu.
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 29 Paź, 2017 21:38   

Wiecie co mnie nieustannie zadziwia? Pędzel ani razu u mnie nic nie zasikał. Pięknie korzysta z kuwety. A z innymi kotami wcale nie ma łatwego życia. Ostatnio ciągle się kłócą z Kacprem i Łasikiem.
Zrozum kota :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]