Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: saszka
Wto 27 Kwi, 2021 12:05
Ida
Autor Wiadomość
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 13 Maj, 2017 08:06   

Ida znalazła sobie nowe miejsce na drzemkę. Sądząc po wyrazie pyszczka chyba jest jej wygodnie


 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 21 Maj, 2017 11:45   

Idulka bardzo lubi dbać o czystość swojego futerka. Przed każdą drzemką jest obowiązkowa kontrola futra. Potem można się położyć i śnić o pysznej rybce na kolację.

 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pon 22 Maj, 2017 09:36   

Jaki luz, boska :)
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 30 Maj, 2017 19:49   

Idulka ma cztery łapki, parę uszu, cały ogonek, brak zębów (to jest zaleta), nie choruje a jednak nikt nie interesuje się nią. Na szczęście kotek o tym nie wiem i beztrosko spędza czas czekając na kogoś kto ją pokocha.
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 05 Cze, 2017 20:48   

Ida poszukuje nowych inspiracji odnośnie popołudniowej drzemki. Muszę przyznać, że kiciuchna pasuje do wystroju wnętrz ;-)

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 25 Cze, 2017 16:36   

Idula uwielka głaski o wczesnym poranku. Gdy człowiek nie zwraca na nią uwagi zaczyna maszerować po człowieku od słop do głowy i z powrotem.

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 03 Lip, 2017 19:24   

Idulka ostatnio odkryła zalety plecaka. Chyba będę musiała jeden przeznaczyć dla kotowatych bo kolejka do zakłaczenia plecaka jest długa

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 09 Lip, 2017 17:16   

Mamy sezon małych kociaków w pełni. Niewielu myśli o tym, że mały kotek chce zwiedzać i doświadczać, to znaczy zrzucać, obgryzać, bawić się w berka z firanką. Tymczasem dorosły kotek taki jak Ida, który nie choruje, nie skacze po meblach i przychodzi ma głaski, nie cieszy się popularnością. Mam nadzieję, że wśród wielu rozkosznych kociąt ktoś zauważy i pokocha Idę

 
 
Marianna 

Dołączyła: 10 Lut 2017
Posty: 1027
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 09 Lip, 2017 18:50   

Dorosłe koty są cudowne :love: zrównoważone, spokojne - sama przyjemnosc towarzyszenia :-)
Uściski dla Idy :-)
_________________
Hemingway mawiał: „Posiadanie jednego kota prowadzi do posiadania następnego”, dlatego też z Marianną i Kreską gościliśmy Izaurę i Leonsję, a wcześniej Dramata Niezłomnego oraz Kostka
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 16 Lip, 2017 11:21   

Ida to typowa kocia jedynaczka. Jak tylko wyjdzie ze swojego pokoju to syczy na wszystkie koty. Jednak czasem i ona jest w stanie dogadać z którymś ze współlokatorów.
Na zdjęciu patrzę na pyszczek i widzę Idę. Ale kuperek na pewno innego kota. No chyba, że Idulka zaczyna się zmieniać w krówkę.

 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 16 Lip, 2017 20:10   

Idulka większość czasu spędza u syna w pokoju, więc trudno ją nagrać lub zrobić ciekawe fotki Ostatnio weszłam rano syna i co widzę? Idulka domaga się od niego głasków, ociera się wzdłuż całego jego ciała, nadstawia kuperek i pokazuje gwiazdkę. Mi nigdy się nie udało tak jej poprzytulać. Widać znalazła swego własnego człowieka a mnie i Miśka toleruje. Jest podobna w tym względzie do Arizony. Mam nadzieję, że znajdzie równie kochający dom.
_________________
Violetta
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 16 Lip, 2017 22:29   

MISIEK napisał/a:
Ida to typowa kocia jedynaczka. Jak tylko wyjdzie ze swojego pokoju to syczy na wszystkie koty. Jednak czasem i ona jest w stanie dogadać z którymś ze współlokatorów.
Na zdjęciu patrzę na pyszczek i widzę Idę. Ale kuperek na pewno innego kota. No chyba, że Idulka zaczyna się zmieniać w krówkę.

Obrazek


Ida kamelon :) zmienia kolory :)
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 23 Lip, 2017 12:10   

Ida zajęła mi poduszkę. Ona lubi przyjść tam gdzie człowiek śpi, ułożyć się wygodnie. Jednak musimy na serio pogadać, że poduszka jest moja.
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 24 Lip, 2017 22:55   

Tak, Idunia lubi spać koło człowieka. A z tym syczeniem to Misiek trochę przesadza.Owszem gdy wychodzi z pokoju syna to syknie na inne koty, a szczególnie na Funncika, gdy ten okazuje jej za dużo atencji. Ale wszystkie nasze futra żyją razem ( oczywiście oprócz Bubu i Rubi - jeszcze). Gdy wracam do domu to całe towarzystwo leży obok siebie na kanapie po dwa lub trzy a czasem cztery futra. :aniolek:
_________________
Violetta
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 29 Lip, 2017 21:15   

Idulka bardzo lubi niskie kartonowe drapaki. Jest urocza, gdy tak się bawi. Łagodnie i delikatnie. To nie ten rodzaj koteczka, którego samego nie można zostawić w domu w obawie o stan mebli ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]