Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: saszka
Wto 27 Kwi, 2021 12:05
Ida
Autor Wiadomość
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 29 Lip, 2017 21:17   

Czy drapak jest posypany kocimietka? ;)
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 29 Lip, 2017 21:27   

Czasami psikam koci miętką jak chcę pobawić się z burasami. Jednak dla Idy tego nie robię bo ona bardzo często przesiaduje sobie na tym drapaku i nie potrzebuje dodatkowej zachęty.
Tak właśnie Ida zachowuje się po przebudzeniu. Tylko zamiast drapaka jest człowiek
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 08 Sie, 2017 17:28   

Mam wrażenie, że Idulka to czasem taki głuptasek. Patrzy się na mnie i patrzy. I napatrzeć nie może. Ciekawe co ona tam sobie widzi...

 
 
agula.s 

Dołączyła: 08 Gru 2016
Posty: 378
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 08 Sie, 2017 19:47   

Aure ogląda.😀
Ponoć małe dzieci i koty ją widzą. ::
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 15 Sie, 2017 18:09   

Idulka została przyłapana w swojej ulubionej pozycji pokazując komplet ładnych ząbków. Większość swojego czasu spędza albo w łóżku albo na półce.

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 21 Sie, 2017 19:38   

Ida lubi najbardziej dwie rzeczy: kartonowy drapak i plecak. Oj, jak buraska dorwie się do plecaka to go solidnie okłaczy. W dodatku pogryzie i wyliże sznurki i paski. Chyba będę musiała jej oddać ten plecak. Inne koty też lubią plecaki.Ciekawe czemu wolą leżeć na plecaku a nie na torbie.
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Wto 22 Sie, 2017 08:10   

Mój kocha walizki. Może spać w środku lub na nich - bez znaczenia. Najbardziej irytuje, gdy pakujesz rzeczy do odkłaczonej, idziesz po coś, a gdy wracasz w środku śpi już kot, którego minutę temu tam nie było. Nie wiem co one mają z tymi bagażami, ale bądź tu mądry... :)

A paski plecaka to w sumie chyba najmocniej opiekunem pachną, nie? :)
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2733
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 22 Sie, 2017 09:29   

Walizka, torba podróżna - to jest hicior wszechczasów. Absolutnie wszystkie koty u mnie wariują z radości. Nawet nie trzeba mówić: Pakuj się. Nawet jak jakbym powiedziała: Nie pakuj się, to i tak wlezą i okłaczą.
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 31 Sie, 2017 22:14   

Idulka ma magnetyzujące spojrzenie. Ostatnio spotykamy się twarzą w pyszczek na korytarzu i gapimy się jedna na drugą. Ja robię dwa kroki do przodu a Ida dwa do tyłu. Takim sposobem kot wpatrzony we mnie zaczął chodzić do tyłu. Kot cyrkowiec.

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 10 Wrz, 2017 11:26   

Idę zawsze widzę w łóżku, na półeczce lub na kartonowym drapaku. Nie oznacza to, że kochana nie łobuzuje. Sami zobaczcie jak muszę pilnować swojego jedzenia. Zresztą nie tylko Idulka ma skłonności do kradzieży lub wylizywania resztek ;-)
Czyż ona nie jest słodka jak próbuje ukraść troszkę śmietany...

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sro 27 Wrz, 2017 20:36   

Ida chyba zaczyna przygotowania do Halloween. Gdy wczoraj próbowałam zrobić jej zdjęcie wyszła mi Ida-wampirzyca. No cóż, nie wszyscy muszą idealnie wyglądać nocą przy lampie błyskowej. Koty jednak różnią się od nas tym, że nie przejmują się wyglądem i kochają każdego kto okażę im troskę.

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 03 Paź, 2017 14:29   

Ida bardzo nie lubi nowego współlokatora, Bubu. Jak tylko koty się spotkają to słychać koci pisk i ż któreś właśnie zwiewa zrzycając wszystko po drodze. Na razie nie dochodzi do rozlewu krwi. Jednak syki, miauki i pościgi wyglądają na nieco stresujące więc oddzielamy Idę od Bubu.
Najzabawniejsze jest to, że Ida ma swój pokoik z którego jednak lubi uciekać, mimo że wie, że w drugim pokoju czeka Bubu. Myślę sobie, że gdyby się bardzo bała nie wchodziłaby na eryorium Bubu.
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 03 Paź, 2017 16:37   

Właśnie śpią sobie ładnie Ida na łóżku a Bubu obok na fotelu. Więc potrafią być ze sobą. Ale wieczorami chyba rzeczywiście je ponosi.
_________________
Violetta
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 12 Paź, 2017 22:44   

Pisałam już, że Ida większość czasu spędza u syna w pokoju. Pokój oczywiście jest otwarty i często na jego łóżku śpi pięć kotów a szósty obok na fotelu. Syn ostatnio chodził do pracy na 6 rano i chyba Idulka ma kłopoty z przyjęciem do wiadomości, że teraz chodzi na popołudnie. O godzinie 5 rano wchodzi u na klatkę piersiową i daje mu buzi, trąca noskiem i chce się miziać. Niewątpliwie syn znalazł swoją panią. Bo ja i Misiek mamy kłopot żeby ją pomiziać. Woli facetów spryciula. :shock:
_________________
Violetta
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 28 Paź, 2017 13:34   

Idulka jest raczej jedynakiem, chociaż u nas w stadzie świetnie sobie radzi. Jedyne czego naprawdę potrzebuje to własny człowiek. Przedwczoraj syn poszedł do pracy na ranną zmianę i co? Budzę się a Idulka robi za moją czapeczkę, ale pogłaskać mi się nie dała :lol:
_________________
Violetta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]