Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Pon 23 Wrz, 2019 23:45
Scarlett i Tobi
Autor Wiadomość
tajga 

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Paź 2016
Posty: 352
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 11 Mar, 2017 06:46   

Dzieciaczki cudowne :serce:
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 19 Mar, 2017 21:52   

Myślę, że każdy bank ugiąłby się pod takim ciężkim argumentem - najcięższy i najsłodszy argument na świecie. :aniolek: A dzieciaki nie odpuszczają w wariactwach... Scarlett pokochała wannę oraz umywalkę - może liczy na jakiś mały prysznic? Kurczę, a do kąpania w leczniczych szamponach to nie była specjalnie chętna. :diabel: No chyba nikt nie powie, że za tym słodkim obrazkiem nie kryje się mały diabełek... :banan:

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 27 Mar, 2017 21:38   

Scarleciucha i Tobias towarzyszą człowiekowi w niemal każdym zajęciu. Co tam robisz w łazience i dlaczego zamykasz drzwi? Ojaaa, na tym obramowaniu wanny jest jeszcze fajniej niż w umywalce! Hmmm, a teraz położymy się na dywaniku i będziemy patrzeć co te ludziaste non stop robią w tej łazience.

Niezwykle zadziwia mnie Scarlett - pomimo miłości do wszelkich zabawek, potrafi sama sobie stworzyć zabawkę... z niczego. Gumka do włosów, nakrętka po wodzie? Nie ma lepszej zabawki, mała biega za nią jak szalona od ściany do ściany... Równie szalone wrzaski jak przy zabawie wydawane są przy skoku do misek. Najchętniej 10 minut po skończonym posiłku. :diabel:
 
 
Marianna 

Dołączyła: 10 Lut 2017
Posty: 1027
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 28 Mar, 2017 07:22   

:jebanewalentynki:
_________________
Hemingway mawiał: „Posiadanie jednego kota prowadzi do posiadania następnego”, dlatego też z Marianną i Kreską gościliśmy Izaurę i Leonsję, a wcześniej Dramata Niezłomnego oraz Kostka
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 03 Kwi, 2017 20:12   

Scarlett i Tobi przeszły w zeszłym tygodniu zabiegi sterylizacji i kastracji. Po ciężkiej środzie przeleżanej pod warstwą kocyków (w dodatku na człowieku, bo przecież ten najcieplejszy) maluchy wróciły do formy raz-dwa, teraz tylko czekamy aż futerka ładnie zarośnie i nie będzie śladu po zabiegu. :aniolek:
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Kwi, 2017 13:07   

Jak się czują urwisy po zabiegach? <3
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 08 Kwi, 2017 20:01   

Scarlett i Tobi wydobrzeli już po zabiegu :) Pierwszy dzień był kiepski, ale po narkozie i samym zabiegu nie ma co się dziwić. Maluchy spędziły cały wieczór na kanapie okryte jak największą ilością ogrzewaczy. Ranki bardzo ładnie się goją, tylko Scarlecinka miała na brzuszku małe zaczerwienienie. Przemywamy octeniseptem, ale ślad jest już prawie niewidoczny. :aniolek:
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 11 Kwi, 2017 09:35   

Bardzo się cieszę :) ) mogę im jakoś pomóc, może potrzebują czegoś konkretnego?
 
 
Marianna 

Dołączyła: 10 Lut 2017
Posty: 1027
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 12 Kwi, 2017 14:42   

zuzk napisał/a:
Bardzo się cieszę :) ) mogę im jakoś pomóc, może potrzebują czegoś konkretnego?

Stałego, dobrego domu z kochającymi Człowiekami :D
_________________
Hemingway mawiał: „Posiadanie jednego kota prowadzi do posiadania następnego”, dlatego też z Marianną i Kreską gościliśmy Izaurę i Leonsję, a wcześniej Dramata Niezłomnego oraz Kostka
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 19 Kwi, 2017 21:10   

zuzk napisał/a:
Bardzo się cieszę :) ) mogę im jakoś pomóc, może potrzebują czegoś konkretnego?


Dzieciaki bardzo dziękują za taką miłą propozycję, Scarlett właśnie powiedziała mi na ucho, że to chyba taki prezent od Zająca :wink:

Maluchy bardzo lubią suchą karmę Taste of the Wild i powiedziały, że to będzie super prezent. :aniolek:

Ach te dzieciaki, same fajne osoby mają wokół siebie :)
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2017 19:43   

Halo halo ! Czy jest tu jakieś pranie do ugniecenia? Starsza inspektorka do spraw prasowania poleca swoje usługi!



To jak?



Tobi uznał, że skoro siostra jest taka chętna do pracy, to może On pośpi...

 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2017 20:45   

<3<3 są prace typowo damskie i typowo męskie ;- )
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 02 Maj, 2017 14:46   

Ależ oczywiście - Scarlett i Tobi doskonale wiedzą jak je podzielić. Pogoda wciąż paskudna, ale to nie przeszkadza dzieciakom w rojbrowaniu na maksa - Scarlett szczególnie lubi bawić się gumkami do włosów - biega za nimi po całym mieszkaniu i powarkuje na każdego, kto ośmieli się do gumki zbliżyć.

Przymierzamy się do zbadania kup dzieciaków - niestety to, co zostawiają ostatnio w kuwecie nie wygląda za dobrze, także badanie niestety jest konieczne - oczywiście prosimy o kciuki :)

A tak w ogóle to kociaste dziękują za piękne prezenty - oprócz radości maluchów, również dostojne szaraki zaprzyjaźniły się z zabawkami. :aniolek:
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 02 Maj, 2017 22:48   

Monika, a ile razy i czym One były odrobaczane?
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 07 Maj, 2017 20:20   

Skoro Cody dziękował, maluchy właśnie wbiegły mi do pokoju i krzyczą tak : "Ciocia, proszę mi tu szybko podziękować ciotce Kurciak za opiekowanie się nami!!!!". Scarlecinka mówi, że Ona jako dama przecież nie może tak raz dwa wybiegać do nowych człowieków, jednakże bardzo docenia wsad do misek i mówi, że taka ciotka to Skarb!

Tobias już kombinuje jak wybłagać nowe smakołyki, jak wciąż zastanawiam się, czy dla tego kota istnieje słowo takie jak : "NAJEDZONY". Ale w końcu jak się jest takim dużym mężczyzną, skądś trzeba mieć siłę na te wszystkie wygibasy... A siłę najlepiej zdobywa się spożywając dużo mięsa:

Służba dobrze kroi, tylko ruchy jakieś powolne...



Złapałem!



Duży, no nie bierz mi...

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]