Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Wto 07 Mar, 2017 08:05
Molly
Autor Wiadomość
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 13 Gru, 2016 17:48   

Molly jak każdy porządny kot uwielbia pudełka. Nie ma znaczenia czy są one plastikowe czy kartonowe. Każde pudełko dobre jest aby się w nim wygodnie rozłożyć.
Poza tym w różowym jest jej do twarzy

 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 22 Gru, 2016 22:45   

Madzia na spontanie wyjechała i zostawiła mnie z całą kocią ferajną. Hurrra Nareszcie wszystkie koty moje - do miziania. Czarnuszka tzn. Molly na mój widok kładzie się na plecach, pokazuje brzusio do miziania i zaczyna mruczankę. Lubi też bawić się moją ręką jak piłką. tylko, żę jak włącza tylny napęd to trochę drapie.. niestety nie umiem wysłać zdjęcia.
_________________
Violetta
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pią 23 Gru, 2016 00:23   

Dzieki za opieke nad gromadkä. Ja juz tu tēsknie za futerkami. Buziaki dla molly
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 23 Gru, 2016 00:58   

żabcia napisał/a:
Madzia na spontanie wyjechała i zostawiła mnie z całą kocią ferajną. Hurrra Nareszcie wszystkie koty moje - do miziania. Czarnuszka tzn. Molly na mój widok kładzie się na plecach, pokazuje brzusio do miziania i zaczyna mruczankę. Lubi też bawić się moją ręką jak piłką. tylko, żę jak włącza tylny napęd to trochę drapie.. niestety nie umiem wysłać zdjęcia.


Żabcia, możesz ją oduczyć tego kopania. Piśnij, że Cię boli i przerwij zabawę. Jak sytuację powtórzyć wystarczająco wiele razy, Molly w końcu załapie, że jak kopie, zabawa się kończy :)
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pią 23 Gru, 2016 22:20   

Dzięki za radę . Spróbuję
_________________
Violetta
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pią 30 Gru, 2016 00:54   

Molly zaczyna przypominać mi naszą Kasię, którą niestety na wiosnę musieliśmy uśpić. Przychodzi, kładzie mi się na piersi, przytula, trajkocze, i wylizuje mi czółko lub całe ręce.
_________________
Violetta
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pią 30 Gru, 2016 02:07   

Trzeba koteczkom pazurki obciäć. Na ewno się ucieszä.
Od razu było wiadomo że to miziak.
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 09 Sty, 2017 10:09   

Żaba wparowuje do mojego pokoju rozemocjonowana z zapytaniem czy nie widzę co kot robi. Na co odpowiadam zgodnie z prawdą, że nie. Po czy pokazuje mi zwój obgryzionej kiełbasy. Te pretensjonalne spojrzenie mówi, że nie zamknęłam drzwi do kuchni. Po chwili zdaje sobie sprawę, że w kuchni nie widziałam żadnej kiełbasy. Szare komórki pracują i jest...Żaba wróciła z zakupami. Odłożyła je na szafkę aby zdjąć kurtkę. Telefon zadzwonił i Żaba pobiegła odebrać zapominając o zakupach. Molly (właśnie Molly a nie Bessie) skorzystała z okazji i ukradła kiełbasę, która miała być na zapiekankę dla gości. Zatem było po zapiekance. Na szczęście gości też nie było bo stwierdzili, że w taki mróz nigdzie się nie ruszają
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 09 Sty, 2017 13:56   

Molly znalazła sobie koleżankę na popołudniową drzemkę ;-)

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 15 Sty, 2017 18:28   

Molly uwielbia spać na półce. Spędza tam większość dnia. Gdy inny kot próbuje zająć jej miejsce wyraźnie daje znać, że to miejsce jest tylko jej.
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 23 Sty, 2017 19:18   

Molly lubi dwie rzeczy głaski i leniuchowanie na półeczce


 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 30 Sty, 2017 18:15   

Molly jest nie tylko piękna i łagodna. Ona ma cudowne jedwabiste futerko . Tu musicie mi wierzyć na słowo bo żaden film czy zdjęcie tego nie pokażą. Przydałby się próbnik sierści ;-)


 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pią 03 Lut, 2017 20:17   

Czarnuszka, tzn. Molly dzisiaj rano poczekała aż Heliodora pójdzie się napić i przyszła do mnie do łóżka na mizianie. Potem ugniatała mój brzuch. Na końcu położyła się obok mnie i mruczała. Oczywiście zazdrosna Helcia zaraz przyszła i ułożyła się po mojej drugiej stronie. Było mruczando w stereo. Jak ja uwielbiam te sierściuchy :lol:
_________________
Violetta
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 04 Lut, 2017 10:35   

ten filmik dedykuje wszystkim, którzy nie lubią czarnych kotów i wierzą, że przynoszą pecha

ta duża owłosiona dłoń nie jest moja tylko mojego gościa
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 04 Lut, 2017 10:37   

MISIEK napisał/a:


ta duża owłosiona dłoń nie jest moja tylko mojego gościa


:rotfl:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]