Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niebieska
Sro 30 Paź, 2019 23:06
Milla
Autor Wiadomość
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 24 Lip, 2017 07:27   

Po co w domu jest świeże pranie?

 
 
Conwalie 

Wiek: 41
Dołączyła: 04 Sie 2010
Posty: 281
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 24 Lip, 2017 07:58   

Tak jest, nie ma to jak świeżo zmieniona pościel:) Nigdy nie jestem pierwsza żeby z niej skorzystać:)
Odkąd kiedyś do domu wleciał nam szerszeń- Lili poleciała oczywiście pierwsze za nim- tak się przeraziłam, narobiłam tyle hałasu i tak zajadłą walkę stoczyłam(troszkę uszkodziłam przy tym żaluzje), że Lili od tej pory jak widziała pasiaste latające coś to spylała. Niestety reszta kocio-psiego towarzystwa już nie jest tak wytresowana:/
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 25 Lip, 2017 09:48   

Milusia pokazuje najwygodniejsze miejsce do spania - na innym kocie

 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 26 Lip, 2017 08:45   

Dwa dorosłe kocury miały poważną wymianę uwag co do siebie wzajemnie.
Co zrobił Kacperek? Latał jak ta mucha dookoła i dogadywał: też cię nie lubię! ja też cię nie lubię! Oczywiście zachowując bezpieczny dystans.
A Milla? Udała się na z góry upatrzone pozycje, bo po co się wpychać w cudze spory.
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 28 Lip, 2017 07:07   

Najnowsza wersja zabezpieczenia ranki o wielkości pół centymetra na szyi:

Z poprzednim szaliczkiem Kacper sobie poradził, po czym znowu zaczął wylizywać gołą skórę pozbawioną futerka swoim super ostrym jęzorkiem.
Aktualną kamizelkę też obiecał rozbroić. Jest na dobrej drodze, bo przerobił już sweterek na kamizelkę przegryzając tę część, którą miał na klacie. Cóż, prawdziwi faceci prezentują gołą klatę! :: :roll:
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 28 Lip, 2017 09:24   

Filo, a to nie jest jakaś alergia?
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 28 Lip, 2017 11:30   

Nie, to nie alergia. Chyba że alergia na siebie samego.
Został podrapany przez innego kota w zabawie i niestety nie daje spokoju tej rance i ciągle ją liże. Już była wyleczona i tylko pozostało, żeby futro odrosło, jak znowu się polizał za mocno przy myciu się. Ranka goi się bardzo ładnie. Gdyby jej nie lizał, to już by nie było po niej śladu.

A że został podrapany... Jak ktoś ciągle wszystkich w otoczeniu zaczepia, bo mu się nudzi, to w końcu czasami dostaje w łeb. Czy istnieje kocie ADHA?
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 02 Sie, 2017 07:24   

Kacper goi się już bardzo ładnie i bez dodatkowego ubranka. Chyba się najbardziej cieszy z tego ostatniego, bo w końcu ostatnio gorrrrrąco!

A dzisiaj w nocy Kacper wcale nie bał się burzy. Nic a nic. Tylko tak jakoś dość często przylatywał się przytulić :lol:
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 04 Sie, 2017 07:29   

Kacperek to ostatnio mi się skojarzył z ratlerkiem. Małe takie, wszędobylskie, wszędzie nos wsadzi i hałasu narobi :cool: :lol: :lol: :lol:
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 09 Sie, 2017 08:02   

Kacper ma nowe zabawki - TikęKikę :



Pierwszego dnia się ich bał i przed nimi uciekał :spadam:
Teraz już szaleją :banan:

Milka ma dzieciaki w głębokim poważaniu :cool:
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 13 Sie, 2017 14:24   

Nie wiem, jak Kacper to zrobił, ale od dzisiaj ma o jeden pazur mniej w przedniej prawej łapce.
Od rana normalnie szalał z TikąKiką, biegał, skakał. Potem poszedł spać. W którymś momencie wzięłam go na rękę, żeby pogłaskać, a on zareagował bólem na dotknięcie łapki. To obejrzałam łapkę dokładniej i zobaczyłam pazur cały na wierzchu. Bardzo go też to bolało przy dotknięciu. Natychmiast pojechaliśmy do weta, gdzie moje podejrzenia, że pazur jest wyrwany, potwierdziły się. Pazur został usunięty i już go Kacperek nie będzie miał...
 
 
agula.s 

Dołączyła: 08 Gru 2016
Posty: 378
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 13 Sie, 2017 14:44   

Bidulek kochany. Taki wypadek przy zabawie mu sie przytrafil. Mizianki dla poszkodowanego. :)
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 14 Sie, 2017 07:01   

Już chyba dobrze, bo tylko lekko boli, jak nacisnę paluchy. Wszystko suche. Kacper sam nie wie, dlaczego robi za lampę i musi biegać w kloszu (podobno żeby sobie nie lizał rany :roll: ).
Cały czas myślę, jak on to zrobił. Cały czas byłam w domu i nic nadzwyczajnego się nie działo. Ani się nigdzie nie zaczepił, ani nie było jakiegoś hałasu, krzyku...
 
 
agula.s 

Dołączyła: 08 Gru 2016
Posty: 378
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 14 Sie, 2017 14:05   

Dzieciaki sa zdolne. Czy to ludzkie czy kocie. A on w koncu jest nastolatkiem. Potrafi. ::
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 19 Sie, 2017 21:56   

Do małego łepka Kacpra nie dotarło, że pozbył się pazura. To chyba za skomplikowane. :roll:
Rana zagojona. Teraz będziemy sobie o tym przypominać tylko przy obcinaniu pazurków, bo jeden pazurek do obcięcia mniej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]