Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Sob 03 Paź, 2020 08:33
Fernando
Autor Wiadomość
Kasia1234 

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 262
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 27 Paź, 2017 14:37   



Tu normalny filmik ! :)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 02 Lis, 2017 23:12   

ja nie wierzę - to jest ten dzikun, co to chciał nas wciągnąć do klatki i zjeść na przystawkę??? No właśnie - zjeść - tylko to zostało z dawnego Buhajka;)
 
 
Kasia1234 

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 262
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 14 Lis, 2017 10:10   

Hej !
U nas powoli sezon grypowy, ale o dziwo Fernando nie daje za wygraną! Co prawda, jeszcze co jakiś czas wycieramy nosek, ale jest to na tyle sporadyczne, że Fernando uznaje to jako normalność:)
Często, jak zostanie pościelone łóżko, Fernando wskakuje i .... udaje zaskoczonego :D



Czyż nie wygląda superaśnie?
I jeszcze zbliżenie



Zawsze jest zaskoczony, gdy ktoś go zawoła i zapyta, co robi w miejscu, gdzie nie bywa często :)
W związku z tym, iż wielkością i wagą przewyższa mniejsze pieski, to i piesko się zachowuje.
Ostatnio reaguje, jak mówię: Fernando, chodź już spać i wychodzę do sypialni. A Fernando po kilku chwilkach przychodzi i kładzie się na swoim legowisku :aniolek:
 
 
Kasia1234 

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 262
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 03 Gru, 2017 11:12   

Ferdo jest u mnie od lutego i mamy w końcu sukces na miarę wielkości kota - nie ma kataru! Nie zaraza się !
Ostatnio często wyjeżdżam i jak wracam to kot czeka na mnie i mimo,ze ma opiekę, to mruczy mi do ucha i sie przytula i miauczy, jakby chciał powiedzieć: gdzie byłaś tym razem?
No i okres zimowy... sen przede wszystkim :)
 
 
Kasia1234 

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 262
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 04 Gru, 2017 11:41   

I tak świątecznie...
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pon 04 Gru, 2017 12:33   

bosssskiii :love:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Kasia1234 

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 262
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 15 Sty, 2018 19:26   

Witamy po dłuższej przerwie!
I tak:
1. Choinka żyje i ma się bardzo dobrze - nikt nie naskoczył i nie bawił się w drapanie :)
2. Święta i Sywlester -mam wrażenie, że im więcej osób, tym Fernando lepiej śpi.. i dłużej :)
3. Pies w mieszkaniu - był taki mniejszy trochę od Fernando ( dużo psów jest mniejszych od tego kocura), ale i tak został omijany, a jedyną wspólną częścią było szukanie jedzenia.... :) Jeśli Fernando miałby byś z jakimikolwiek psami, muszą być to psy, które już wcześniej miały kontakt z kotami i nie reagowały gwałtownie.


i ostatnie...
Fernando i koty z telewizji...Nie wiem, czy kojarzycie film: "JAk zostać kotem" ? Polecam, kot się rzucił na ekran po tym, jak zobaczył kota swojej wielkości! :) Nie był to skok nienawiści, a skok do zabawy ! :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 15 Sty, 2018 21:33   

Kasia1234 napisał/a:


i ostatnie...
Fernando i koty z telewizji...Nie wiem, czy kojarzycie film: "JAk zostać kotem" ? Polecam, kot się rzucił na ekran po tym, jak zobaczył kota swojej wielkości! :) Nie był to skok nienawiści, a skok do zabawy ! :)
to może towarzystwo dla Ferdka? :) choć coś mi świta, że w szpitaliku miał inne zapędy :hm: Ale jak to było świeżo po kastracji, to się nie liczy ;)
 
 
Kasia1234 

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 262
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 16 Sty, 2018 09:33   




Takie święta były !


Co do towarzysza... moim zdaniem jest to do przemyślenia i próby, napewno musi być to kot, który albo go onieśmieli albo oczaruje :)
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 16 Sty, 2018 09:44   

o jaaaa, co za lenistwo...
i te bombki tak grzecznie wiszą na swoim miejscu....
 
 
Kasia1234 

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 262
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 17 Sty, 2018 13:11   

Świętowanie jest męczące :)
A co do bombek - raz jedną się bawił.. i tyle. Żadnych strat, skoków, jakby drzewko sobie urosło i można się pod nim ułożyć... :)
 
 
Kasia1234 

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 262
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 06 Lut, 2018 10:22   

Było tak: drzemka dobra rzecz w weekend. Kładę się więc i nakładam kocyk i nagle... Bach! Kot leży, zamruczony, gniecie ten kocyk...
I oczko puścił :)



Oprócz leżenia na świeżej pościeli, uwielbia spędzać czas z ludźmi :)
Ostatni miesiąc mierzył szafę... i nagle jednego wieczoru odbył się skok stulecia na szafę - a to ponad metr!
Jak tylko złapię filmik to pokażę wam, jak 7,5 kilo wskakuje na szafę :)

Niedługo minie rok od kiedy Fernando jest z nami w domu, od kiedy budzi nas miauczeniem rano i kiedy wpycha się na łóżko...
 
 
Kasia1234 

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 262
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 16 Lut, 2018 10:03   

Zima nas nie odpuszcza i zauważyłam, że Ferdo jakoś dostał puchowego futra, jakby wiedział, że jeszcze może się przydać na drzemki...
Wbrew pozorom trochę udało nam się zbić wagę naszego kocurka, ale prawdę mówiąc - on taki jest, nie będzie mniejszy lub lżejszy :)
Ale jak nie kochać "małej" białej kulki?




Nikt nie wierzy nam w skoki na szafę "jak tak duży kot może tak wysoko podskoczyć?" Po czy szczęki opadają, jak zwierz wskakuje na szafę i się kładzie :)
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 16 Lut, 2018 12:30   

najpierw przeczytałam "bułki" zamiast kulki ::
i tak właśnie mi się zawsze Fenando kojarzył, jako taka duża kochana kocia bułka :love:
 
 
Kasia1234 

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 262
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 16 Lut, 2018 17:04   

Biała z posypką :aniolek:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]