Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Czw 01 Mar, 2018 18:42
Princeska
Autor Wiadomość
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 03 Gru, 2017 19:28   

nasza damulka falowo podchodzi do zimy, albo przesypia dnie zmieniając lokum i boczki albo gania całymi dniami z klonami czyli Wilczkami. Jest również dość cierpliwa dla młodego towarzystwa i syknie tylko w sytuacjach kiedy młokosy zbytnio sobie poczynają. Ostatnio wydaje się być dość wyciszona .
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 04 Gru, 2017 16:56   

"Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć w tym samym kierunku".
Antoine de Saint-Exupéry

....w teorii tej trochę bruździ Okuś, który się zbuntował i wyłamał się z szeregu :D :wink: indywidualista ten nasz Okuś



najsłodsze spojrzenie :kiss:

_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 12 Gru, 2017 20:09   

Princeska od kilku dni coraz częściej przebywa w sypialni i nawet nie ucieka jak ktokolwiek kładzie się do łóżka. Dzisiaj wylegiwali się wspólnie z Okusiem i właśnie dołączył do nich syn. Obecnie słuchają książki o dinozaurach. Syn właśnie krzyczał "dobranoc" odpowiedziałam , ale własnie się dowiedziałam , że to nie było do mnie tylko do Princeski i Okusia :wink:
_________________
Monika Włodarczak
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 12 Gru, 2017 20:52   

:love:
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sro 20 Gru, 2017 09:01   

Princeska już w nastroju wigilijnym przyjęła postawę małego buddy i czeka. Określenie to jest zasadne zarówno z punktu wyglądu fizycznego jak i zachowania. :wink: Ona masę zachowuje bo jak jest zabawa z wędką to nie poradziłaby sobie z pozostałymi kotami, które są sporo większe , a tak to zamienia się w mały czołg i taranuje towarzystwo dzięki czemu wygrywa. Myślę, że zawodnicy rugby mogliby się sporo od niej nauczyć. :) Spokojem również mogłaby obdarzyć spora gromadkę kotów bo nie widzę aby cokolwiek ją denerwowało. Takie zachowanie skutkuje tym, że nawet zaczepny Buffon trzyma dystans i przestał ją zaczepiać.
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 30 Gru, 2017 15:46   

Princeska nadal rządzi - jest spokojna, ale jakakolwiek próba zaczepki ze strony innych kotów - tu najczęściej Buffon, kończy się machnięciem łapką, syknięciem i ustawieniem delikwenta do pionu. No - porządek musi być!!

Nadal jej ulubionym towarzyszem jest mrukliwy rezydent, nadal jest obrażona na rezydentkę i potrafi ją pogonić - czyli constans

Ostatnio jedną noc przespała z nami więc księżniczka była ewidentnie w dobrym humorze. :D
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 01 Sty, 2018 18:32   



_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 23:32   

Nasza Princeska niedawno nas ubawiła, rozsiadła się pod telewizorem i obejrzała film przyrodniczy. W pierwszej kolejności zafascynowały ją kozice, ale strzałem w dziesiątkę okazała się...pantera śnieżna. Tak Moi Państwo Princeska to nie grzeczniutka lalunia - w Princesce drzemie dziki kot!!! :wink: :)













_________________
Monika Włodarczak
 
 
wiedźma 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Gru 2015
Posty: 3394
Skąd: Biskupice
Wysłany: Czw 11 Sty, 2018 23:36   

Cóż za solidny kuperek na pierwszym i drugim zdjęciu ;) Takie kulotko do zakochania :love:
_________________
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pią 12 Sty, 2018 00:06   

wiedźma napisał/a:
Cóż za solidny kuperek na pierwszym i drugim zdjęciu ;) Takie kulotko do zakochania :love:



Kuperek niestety nie zmniejszył się od czasu kiedy panna z takim bagażem do nas przybyła - jednakże spieszę z uzasadnieniem. Princeska jest najmniejsza w stadzie i musi dbać o masę ponieważ w pogoni za wędką towarzystwo by ją stratowało, a tak to kluska przyjmuje strategię pt "mały czołg" i to ona tratuje towarzystwo. :wink: :D
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 22 Sty, 2018 09:58   

W dniu wczorajszym przy przycinaniu pazurków Princeska poszła jako ostatnia ponieważ jest najspokojniejsza. I nie zawiodła u niej odbyło się wszystko sprawnie i bezproblemowo po czym wycałowana wróciła na drapaczek.

Dzisiaj próbowałam zachęcić ją do zabaw z wędką bo wiosna blisko i przydałoby się co nieco zrzucić niestety Princeska uznaje, że fitness z furkoczącym motylem i na torze z piłką to już maksimum i tylko trochę się pobawiła.
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sro 31 Sty, 2018 08:40   

Do dnia wczorajszego myślałam, że z Princeską osiągnęliśmy już wszystko co mogliśmy osiągnąć. Princeska mnie natomiast zaskoczyła. Siedziała wieczorową porą przy swojej ulubionej zabawce czyli torze z piłką i jak zaczęłam ją głaskać to ona się położyła na boczek , oparła główkę o tor i zrelaksowana oczekiwała głasków. Chwila wzruszenia warta wszelkich trudów.
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 01 Lut, 2018 08:49   

odpoczynek przy ulubionej zabawce



no i Princeska w wersji chillout (jeszcze będzie filmik)



_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 10 Lut, 2018 12:20   

Miło mi poinformować, iż w czwartek odbyło się PA Princeski. Przyjechała do nas przesympatyczna Pani Monika, która tylko upewniła się w chęci adopcji księżniczki. Królewna zachwyciła swoją przyszłą mamę spokojem,opanowaniem i nieśmiałością, która sprawia, że świata się chce jej przychylić. Trzymajcie więc kciuki bo dziewczyna zasługuje na swój dom.
_________________
Monika Włodarczak
 
 
Kama 

Dołączyła: 25 Lip 2017
Posty: 153
Skąd: Koziegłowy
Wysłany: Nie 11 Lut, 2018 11:15   

To cudowna wiadomość :D

Z tego co pamiętam to już ostatnia bidulka ze stada "porzucone jak stare meble"?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]