Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Pią 18 Paź, 2019 22:51
Hulanka, Bandziorka, Huncwot
Autor Wiadomość
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 25 Cze, 2017 16:00   

Pierwszy mały sukces w socjalizacji Huncwota. A jednak można bez łapoczynów i syków. Tylko dlaczego tak rzadko?

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 25 Cze, 2017 16:41   

Bandziorka rozwija się towarzysko. Od czasu do czasu położy się koło innego futerka. Mam czasem wrażenie, że kot towarzysz będzie trzymać za nią wartę. W końcu jak Kózka przestraszy się to na pewno da o tym znać Bandziorce.
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 03 Lip, 2017 19:51   

Bandziorka jest przecudowna. Pokazuje brzusio domagając się większej ilości pieszczot. Wczoraj musiałam jej podziękować bo po pół godzinie ręka mi odmówiła posłuszeństwa.

Huncwot zdecydowanie nie lubi zamkniętych drzwi. Jak tylko zamykam Helcię w kuchni aby zjadła ze spokojem, ten drze się pod drzwiami. Głośno domaga się swojej porcji. Chociaż jedną już zjadł.

Hulanka ostatnio dorwała muchę. Jaki miauk był w domu. Nie wiem czy to było z nutką pretensji, zadowolenia czy podniecenia. Mucha robi furorę.


 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 09 Lip, 2017 17:42   

Bandziorka wczoraj wskoczyła mi do łóżka domagając się głasków. Wcześniej musiałam ją łapać i uspokajała się dopiero po kilku sekundach. Ona jest prze-miziasto-słoska

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 09 Lip, 2017 17:45   

Hulanka również robi postępy. Wcześniej była zbyt wystraszona by się bawić. Teraz z ciekawością podchodzi do zabawek. Sami zobaczcie.

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 09 Lip, 2017 17:57   

No i oczywiście został Huncwot, który zanim złapie swoją zdobycz lubi sobie ćwierknąć

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 16 Lip, 2017 11:45   

Znalazłam pierwszy filmik z Hulanką w roli głównej. Jak ona się strasznie bała. Postaram się później wkleić filmik jak obecnie Hulanka się zachowuje. To ogromny postęp w stosunku do tego co widać na filmiku.
Pomimo, że ucieka przed człowiekiem to już nie kuli się ze strachu. Często wyleguje się w moim łóżku. A w nocy jak śpię to kładzie mi się na nogach lub w ich zgięciu. A gdy ucieka ogonek jest w górze.

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 16 Lip, 2017 11:50   

Huncwot ostatnio nas wystraszył. Głaszczemy Huncwota i nic. Kot się nie rusza. Myślimy, o nie....kot nie żyje. Po chwili ulga. Kot się budzi. Huncwot czuje się już pewniej skoro zasypia tak głęboko, że można go czasem szturchnąć i nie dostać z łapki

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 16 Lip, 2017 12:06   

Bandziorka znów dostała katarek więc tym razem wdrożyliśmy antybiotyk. Jednak z katarkiem czy bez Bandziorka nie traci ochoty na kocie zabawy

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 23 Lip, 2017 11:48   

Chyba wiem dlaczego Bandziorka jest bandziorką. Ten kotek jest niezmordowany. I oczywiście rozrabia jak się nikt nią nie zajmuje
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 23 Lip, 2017 12:06   

Huncwot to mały żarłok. Niby się boi, niby nie przepada za mną, ale w kuchni jest pierwszy. Już dawno nauczył się skąd bierze się jedzenie.

Zobaczcie Hulankę. To imię do niej nie pasuje. Biedulka nie potrafi się zrelaksować, tak jakby głaski nie były przyjemne.
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 24 Lip, 2017 21:41   

Hulanka będzie słodkim miziakiem . Chowa się pod łokieć tak samo jak nasz Funncik na początku.
_________________
Violetta
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 29 Lip, 2017 20:46   

Niestety Huncwot i Hulanka raczej za człowiekiem nie tęsknią. Za to kochają kocie towarzystwo. Ciężko będzie je odizolować od pozostałych futer na rzecz lepszych kontaktów i większego przywiązania do człowieka. Obecnie człowiek jest raczej postrzegany jak maszynka do produkcji jedzenia. Co innego kocie towarzystwo. Zresztą sami zobaczcie. Na pierwszym filmie Hulanka z Bessie a na drugim Huncwot z Bessie

 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 29 Lip, 2017 20:54   

Które jest które? :)
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 29 Lip, 2017 20:56   

Bandziorka to czarna owca w Huncwotowej rodzinie. Ona raczej woli głaski człowieka. I traktorek jaki ładny i głośny. To ostatnie to trzeba sprawdzić osobiście. Nie wierzę, że jak dotkniecie tę aksamitną czerń i zobaczycie te pół przymknięte oczy, usłyszycie głośny traktorek to nie zakochacie się w niej. To jest wręcz niemożliwe.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]