Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Sro 07 Paź, 2020 21:19
Mela i Bela
Autor Wiadomość
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pią 19 Sty, 2018 10:32   

W dzisiejszym odcinku Belasek i prezentacja technik:
1) "Głaski na śpiocha"
oraz
2) "niuch-niuch Palec Zagłady"

:: ::



Melasek natomiast, poza uwielbieniem rozmów telefonicznych jest także wielką fanką programów telewizyjnych ::

_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
Ostatnio zmieniony przez Eva Czw 25 Sty, 2018 12:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pią 19 Sty, 2018 11:45   

#cotymnietutykasz i #cojapatrze :D
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Sro 24 Sty, 2018 14:18   

Trochę mieliśmy zawirowań w ostatnich dniach, z przyczyn właściwie nieznanych futra podjęły bunt jedzeniowy :roll: zastrajkowały przeciwko karmie, którą jedzą od pół roku.. nie mam pojęcia, czy skład się zmienił, czy też jakaś wada partii, w każdym razie w kuwetach była rewolucja a w brzuszkach pusto, bo za nic w świecie nie chciały mokrego ruszyć. Przerzuciliśmy się na kilka dni na surowe mięso i następnie na suchą karmę. To uspokoiło sytuację, niemniej jednak będziemy szukać innej mokrej do wdrożenia w kocie menu :ok:

Belasek załapał się na promocyjny pakiet badań krwi, poprzednie były 3 miesiące temu, zatem kontrola była jak najbardziej wskazana. Wycieczka do weta i pobyt w gabinecie wyjątkowo jej się nie spodobały, co okazywała głośnym lamentem w drodze i małą rozpierduchą w gabinecie :twisted: została jednak spacyfikowana poprzez otulenie całego kotka grubym pledem na tortilkę, z wystawionym jednym łapeńczykiem do pobrania krwi.

dziś już wiemy, że ogólnie mamy dobre wieści!! :banan: :banan:

zarówno morfo jak i parametry nerkowe są całkowicie w normie :aniolek: i mocznik i kreatynia, fosfor też pięknie :)
jedynie podwyższone parametry trzustkowe muszą być dokładniej obejrzane i będzie potrzebne dodatkowe badanie, na szczęście surowicy było pobrane nieco z zapasem, zatem Belciak nie musi znowu jechać na wycieczkę :palacz:
Na całe szczęście po wczorajszych przeżyciach nie chowała długo urazy, po powrocie zjadła ze smakiem i położyła się obok mnie na kocyku. Uskuteczniam technikę "głaski na śpiocha" i mam coraz większe sukcesy :: głaski po główce nie powodują wygibasów z foszkiem #comnietutykasz ;) mogę miziać delikatnie, a kotek śpi i jest mu bardzo dobrze :)
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Sro 24 Sty, 2018 14:47   

Eva napisał/a:
zarówno morfo jak i parametry nerkowe są całkowicie w normie :aniolek: i mocznik i kreatynia, fosfor też pięknie :)


WOW!
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 24 Sty, 2018 15:29   

bo ona wiedziała, że wszystko jest w porządku i nie ma sensu kota ciągnąć i krwi spuszczać. Tylko Ty nie zrozumiałaś co ona Ci mówiła ::
 
 
agula.s 

Dołączyła: 08 Gru 2016
Posty: 378
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 24 Sty, 2018 19:59   

Tak tak tak!!! Super wiesci. Kochany Chomiczek. Ona nie ma zamiaru chorowac i jak postanowila tak uczynila. Bardzo sie ciesze. ( A zrobila to byle tylko nie jezdzic do weta).
Eva jeszcze troszke a Belciak nie tyłka pozwoli Ci sie miziac po glowce ale sama wlezie na kolana. Jestes czarodziejka. :D
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Sro 24 Sty, 2018 20:38   

Ooo nie, czarodziejką to jest Morri :serce: ja tylko niczym kropla drążę skałę...no może bardziej "paluchem zagłady" :: ale systematycznie i powolutku :good:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Sro 24 Sty, 2018 20:39   

misiosoft napisał/a:
bo ona wiedziała, że wszystko jest w porządku i nie ma sensu kota ciągnąć i krwi spuszczać. Tylko Ty nie zrozumiałaś co ona Ci mówiła ::


#złamadka ::
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Czw 25 Sty, 2018 12:53   

cukieraski moje tymczasowe :love: bardzo je kocham :love:














Melciak wygląda, jakby jej ktoś dokręcił ogon od innego kota ::

_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Zurha 

Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 3365
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 25 Sty, 2018 13:18   

Fantastyczny :o To jest czarna łatka czy ma takie prążki?
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 25 Sty, 2018 13:18   

ale rozkoszne zdjęcia...
właśnie wróciłam do biurka z obiadu i też bym chciała się tak położyć ::
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 25 Sty, 2018 13:40   

Ogon faktycznie od innego kota :D
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Czw 25 Sty, 2018 14:44   

Zurha napisał/a:
Fantastyczny :o To jest czarna łatka czy ma takie prążki?


jedna czarna łatka na białym kocie, pewnie przy dokręcaniu ogona się pofarbowało :wink:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Czw 25 Sty, 2018 15:00   

Zurha napisał/a:
Fantastyczny :o To jest czarna łatka czy ma takie prążki?

jedna czarna łatka na białym kocie, pewnie przy dokręcaniu ogona się pofarbowało


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dobrze, że Melka nie wie, co tu się wyprawia.
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pią 26 Sty, 2018 12:33   

Belasek ma lipazę w normie :banan: amylaza podskoczyła w biochemii, ale skoro lipaza dobra, to być może było to spowodowane przebojami trawienno-kuwetowymi, które ostatnio nam się przytrafiły. Nie musimy już podawać kocie żadnych leków ani supli :banan: ciesze się ogromniaście :love:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
Ostatnio zmieniony przez Eva Pią 26 Sty, 2018 12:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]