Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Sro 24 Sty, 2024 23:30
Logan
Autor Wiadomość
crestwood 

Dołączyła: 03 Wrz 2020
Posty: 1218
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 22 Paź, 2023 17:40   Logan

Drobniutka kocia mama przyprowadziła na ogród Dobrej Duszy w Kórniku 4 maluchy (1 dziewczynka - aktualnie już Pazurczanka o imieniu Shelby - i 3 chłopców, urodzone 11 czerwca) plus jeden mniejszy kociak (Logan) doszedł do stada sam po kilku dniach.

Mały Logan okazał się najbardziej przebojowy. Dobra Dusza odrobaczyła go i zaszczepiła z pomocą Fundacji. Do czasu zakończenia karmienia przez kocią mamę zabezpieczyła Logana w piwnicy, a następnie, gdy zrobiło się już chłodniej, przeniosła go do siebie do domu.

Następnie kocia mama została wykastrowana i wypuszczona w miejsce bytowania, a Logan trafił do Fundacji.

Aktualnie Logana czeka pełna diagnostyka i profilaktyka - pełne badanie mamy zaplanowane na najbliższą sobotę. Trzymajcie kciuki!



Logan na ZDJĘCIACH i FILMACH.
Ostatnio zmieniony przez saszka Sro 24 Sty, 2024 23:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
3łapcie 

Dołączyła: 24 Lis 2020
Posty: 298
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 16 Lis, 2023 11:03   

"Lecę, pędzę, coś mnie gna" śpiewała Kora, a Logan zdaje się doskonale rozumieć, co miała na myśli legenda polskiego rocka. Ten mały kociak jest bowiem w ciągłym ruchu. "Muszę, bo się uduszę" zdają się mówić jego bystre oczka, gdy po raz kolejny przemeblowuje swoją klatkę lub kręci bączki na drapaczku. Cóż, w tym wieku bezruch oznacza zapewne kociakowy grzech ciężki :) A Logan wszystko musi sprawdzić osobiście, swoimi małymi łapkami. Jak daleko może pokulać zabawkę za jednym zamachem, ile razy w ciągu 10 sekund zdoła okrążyć drapaczek, jak szybko ciocia zareaguje na jego wołanie? Logan musi znać odpowiedzi na wszystkie pytania!
Niedawno, w związku z maksymalnym przekoceniem, szukaliśmy na cito domów dla kotków z siedziby. Ciężko w to uwierzyć, ale temu małemu promyczkowi nikt nie dał chociażby TDT. Tymczasem jest to prawdziwa kocia iskierka, która każdy dom rozświetli swoją kocią radością i pełnym uwielbienia mruczeniem. Jest kotem w pełni oswojonym, bardzo proludzkim, a siedzenie w klatce odbiera mu całą radość kociego życia. Trzymajcie mocno kciuki, że ktoś wypatrzy naszego energicznego zajączka i zechce podzielić się z nim chociażby pokojem!
 
 
3łapcie 

Dołączyła: 24 Lis 2020
Posty: 298
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 17 Lis, 2023 09:46   

Próby zrobienia zdjęć Loganowi kończą się mniej więcej w ten sposób:


Dlatego razem z Lidką zorganizowałyśmy mu małą sesję zdjęciową:







"O to ja taki śliczniusi również w środku?"


"Ciociu, a dostanę potem jakieś supersmaczka?"


"Świetna zabawa taka wizyta!"
 
 
miyazawa 

Dołączyła: 29 Cze 2017
Posty: 1019
Skąd: .......
Wysłany: Pią 17 Lis, 2023 10:54   

Haha podziwiam, że udało się zrobić choć jedno nierozmazane :lol:
 
 
crestwood 

Dołączyła: 03 Wrz 2020
Posty: 1218
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 17 Lis, 2023 11:44   

Tu by musiała wkroczyć ciocia crestwood z trybem sportowym aparatu ::
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2738
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 17 Lis, 2023 14:00   

Nawet na rozmazanych widać, że jest cudny :love:
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
3łapcie 

Dołączyła: 24 Lis 2020
Posty: 298
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 17 Lis, 2023 14:40   

W telefonie aparat mam nawet przyzwoity, ale uwzględniwszy światło w siedzibie oraz szybkość Logana to tylko tyle udało się wyciągnąć 😂
 
 
MajaF 
MajaF

Dołączyła: 16 Paź 2022
Posty: 16
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 17 Gru, 2023 09:10   

Faktycznie, Logan to typ kociaka, którego wszędzie pełno. Przykro patrzyło mi się na to jak rozpierała go energia a do dyspozycji miał tylko klatkę. Pomimo tej energii, jest to kot bardzo proludzki. Gdy otworzy się klatkę od razu przybiega aby się przytulić. Wzięty na ręce głośno mruczy.
Dodatkowo pochwalę się - udało mi się zrobić Loganowi kilka ostrych, ładnych zdjęć!
Mam nadzieję, że szybko uda mu się znaleźć dom.
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7385
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 05 Sty, 2024 23:36   

Logan jest wprost do schrupania :serce: Dzieciak bardzo się wydłużył i widać, że wyrośnie na sporych rozmiarów kocura. Ma ciekawe umaszczenie, niby bury w prążki, ale te prążki ledwo widoczne, a na brzuszku kilka cętek, przypomina szarego zająca w biegu i wszędzie go pełno. Niestety widać tez jak bardzo potrzebuje towarzystwa, mimo że rozpiera go energia, szybko wpakował się na kolana i zaczął przytulać i ciamkać ręce, szyje, brodę... trzeba uważać na niego :wink:








(proszę o dodanie linku do YT w pierwszym poście FILMY)

edit: Dodałam link do filmów.
Ostatnio zmieniony przez crestwood Sob 06 Sty, 2024 10:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]