Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Sro 05 Sie, 2020 09:03
Czuszka i Tupito
Autor Wiadomość
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 29 Sty, 2018 17:09   

Kuleczki robią postępy w relacjach kocio-ludzkich :aniolek:

Tupito już na stałe do swojego dziennego harmonogramu wpisał głaski kilka razy dziennie :)

Czuszka-Czarnuszka nadal woli stać z boku, choć "woli" to złe słowo, ona wolałaby turlać się po człowieku, ale strach jest jeszcze silniejszy.

Zdarza jej się jednak, zwłaszcza w nocy, zapomnieć że człowiek to zło wcielone i spać tuż przy mojej głowie :love:

Przyjaźń kuleczek z Ołówkiem się zacieśnia, na porządku dziennych jest wzajemne wylizywanie łepków i wspólne gonitwy za piłką. Nie przeszkadza to jednak od czasu popacać łapkami, powrzeszczeć na siebie i pouciekać w popłochu pod szafkę. Takie love-hate relationships ;)
 
 
Marianna 

Dołączyła: 10 Lut 2017
Posty: 1027
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 29 Sty, 2018 21:08   

Czyli związek damsko - męski pełną gębą :lol: no niezle
_________________
Hemingway mawiał: „Posiadanie jednego kota prowadzi do posiadania następnego”, dlatego też z Marianną i Kreską gościliśmy Izaurę i Leonsję, a wcześniej Dramata Niezłomnego oraz Kostka
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 03 Lut, 2018 14:59   

Nie da się nie zakochać w tych błyszczących i mięciutkich (już nie takich) kuleczkach <3

Czuszek wróbelek



Czuszek waleczne serce



Kiedy budzę się w środku nocy a tuż przy mojej głowie dzieją się takie rzeczy...
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 03 Lut, 2018 15:12   

Równowaga i sprawiedliwość - ja Ciebie a Ty mnie



Tupek mruczy na samą myśl o zbliżającej się dłoni


i ugniata gdy tylko poczuję coś miękkiego pod łapkami


Jest też czyścioszkiem, który nie lubi być podglądany podczas toalety


a czasem zastyga w bezruchu i udaje manekina
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 03 Lut, 2018 16:44   

Jakie Tupito fajne ma te łapki - białe z czarnymi poduszeczkami :)
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 03 Lut, 2018 20:36   

Czuszka pozwoliła mi dziś na pierwszego całusa... w kuper ; p
Od czegoć trzeba zacząć
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 12 Lut, 2018 14:52   

Kuleczkom życie płynie wolno i bezproblemowo (no prawie; )

Tupito to kot nakolankowy. Co prawda sam wybiera odległość na jaką może się człowiek z kotkiem spotkać, ale większość czasu spędza na człowieku lub tuż obok. Nie interesują go żadne kocio-kocie konflikty, trzyma się od nich z daleka. Od towarzystwa kotów woli towarzystwo człowieka, któremu można ugrzać nogi : )

Czuszka za to, oj tu jest zgoła inaczej ; ) Czuszka to wojownicza księżniczka. Taka piękna femme fatale. Grucha do chłopaków nawołuje a niech się któryś zbliży za bardzo... Żaden z chłopaków nie ma takiego prawego sierpowego co ona :D

Nieustannie rozczula mnie relacja Czuszki i Ołówka, jak oni się przytulają... <3
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 12 Lut, 2018 14:56   

Nareszcie mamy kilka zdjęć nie robionych kalkulatorem ;) które oddają piękno kuleczek <3






MISTRZ DRUGIEGO PLANU ;P
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 12 Lut, 2018 14:58   

Piękne :serce:
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 15 Lut, 2018 12:50   

Najpiękniejsze!!!
Wiem, że obrabianie tych fot zajęło mi straaaasznie dużo czasu, ale o rany, jak bardzo jestem w zachwycie :3 Oba kociaki są taki śliczne, mają sierść tak błyszczącą, że nie idzie się nie zakochać :D
Ja mam dodatkowy sentyment, bo Czuszka jest strasznie podobna do mojej byłej tymczaski, Czarki, natomiast Tupito wygląda jak zaginiony brat kota moich przyjaciół - Kacka. Podobna strzałka na pysiu i te same, zaskoczone oczy :3

Jak byłam u nich z wizytą, to nawet udało mi się Tupitka głasnąć dwa razy, mimo że widział mnie pierwszy raz XD Ale chyba tarzanie się po podłodze z aparatem pomogło przełamać bariery :)
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 16 Lut, 2018 10:01   

CZUSZKA WOJOWNICZA KSIĘŻNICZKA ODC. 1

Scena fotelowa - Ołówek śpi na ich wspólnie ulubionym fotelu. Dołącza Czuszka, tym razem decydując, że "hej, ten fotel jest za mały dla naszej dwójki". Po chwili kotłowania Ołówek runął na podłogę. To jednak nie usatysfakcjonowało księżniczki, bo wciąż jednak był pod JEJ fotelem. Niezadowolona opuściła więc fotel, uniosła ogon przybierając dumną postawę wojowniczki i ruszyła w stronę kawalera. Teraz następuje scena kulminacyjna. Wyobraźcie sobie Ołówek, dostojny duży kocur na długich łapach i ONA mała puchata kulka jakieś 2 razy mniejsza od niego, na krótkich łapkach i z piskliwym głosem. Wtem, z każdym jej krokiem w jego stronę, on kuląc się robi krok w tył. Nie uniknął jednak gniewu księżniczki - słynny prawy sierpowy poszedł w ruch. Usatysfakcjonowana mogła udać się na spoczynek.
KURTYNA
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 16 Lut, 2018 10:06   

Biedny Ołówek :(
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 17 Lut, 2018 03:54   

to już nie ma miłości? :( czy miłość nie dotyczy fotela? ;)
btw piękne fotki :serce:
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 17 Lut, 2018 07:00   

Morri napisał/a:
to już nie ma miłości? :( czy miłość nie dotyczy fotela? ;)
btw piękne fotki :serce:


Klasyczna kłótnia kochanków. Miłość bywa trudna ; )
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 17 Lut, 2018 10:34   

Dziś zapewniłam sobie gniew piekielny i nienawiść do końca swych dni - OBCIĘŁAM KSIĘŻNICZCE PAZURY :evil:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]