Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Pon 09 Kwi, 2018 12:51
Rubi
Autor Wiadomość
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 17 Wrz, 2017 08:41   

Rubi to żywe sreberko. Wszędzie jej pełno. Jeśli myślicie, że złapanie jej gdy jest wyspana i najedzona jest możliwe, mylicie się i to bardzo. Już dwa razy cichaczem wkradła się do szafy, w której została zamknięta. Przeżyliśmy ogromny stres. Dobre dwie godziny szukaliśmy kota. A że mała siedziała cicho (lub nie było jej słychać) to nie przyszło nam do głowy szukać jej po szafach.
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 25 Wrz, 2017 18:42   

Odbyt Rubi przez większość dnia jest ładnie schowany, Nawet miałam nadzieję, że nie będzie trzeba operacyjnie tego poprawiać. Niestety jak zrobi kupkę to odbyt znów wystaje ;-(
Poza tym ma strasznie brzydko pachnące kupki ;-(
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 03 Paź, 2017 14:43   

Rubi znalazła sobie kociego przyjaciela. Z moim rezydentem bawią się jak szalone. Wygląda to troszkę jak zapasy. Przednimi łapami chwytają głowę, tylnymi kopią w co popadnie. Rzucają się, koziołkują. Czasem trzeba ząbkami przytrzymać przeciwnika. Malutka pomimo iż jest o 2 latka młodsza od Funcika, jak różnież mniejsza gabarytowo, to jednak nie pozwala kocurowi na wszystko. Dzielnie paca łapką i nieustająco go gryzie. Potem pada zmęczona...
 
 
agula.s 

Dołączyła: 08 Gru 2016
Posty: 378
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 03 Paź, 2017 17:01   

Nie da sobie Maleństwo w kasze dmuchać. ::
Dzielna dziewczynka :D
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 12 Paź, 2017 22:39   

Tak Malusi nasza jest bardzo bojowa. Goni wszystkie koty, nawet Bubu. A przecież to dorodny, 6 letni i 5 kg kocur. Wiecznie głodna, do miski jest pierwsza oczywiście śpiewająco. I biada gdyby ktoś zajrzał do jej miski. Potrafi warknąć. Co jej pocieszne bo ona przy pozostałych kotach jest jeszcze taka malutka. Ale gdy przychodzi pora spania to przychodzi położyć się koło mnie i tak sobie śpimy przytulona przez pół nocy. Drugie pół spędza w nogach mojego łóżka obok Bubu. :P
_________________
Violetta
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 28 Paź, 2017 13:39   

Malusi ma nową zabawę. Leci przez cały pokój do okna, wyskakuje w górę i ..... zawisa na firance. Jakim cudem ta jest ciągle cała, nie wiem. Poza tym wszędzie jej pełno, trzeba uważać, gdzie się idzie, siada i kładzie. Bo to, że jej tam nie ma, to nie znaczy, że w ostatniej chwili się tam nie pojawi. Żywe sreberko nasze kochane. :aniolek:
_________________
Violetta
 
 
agula.s 

Dołączyła: 08 Gru 2016
Posty: 378
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 28 Paź, 2017 16:56   

Zdjecia? Prosze. ::
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2732
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 28 Paź, 2017 17:25   

Czyli wybrałaś dobre firanki :wink: Pancerne. Macie z nią wesoło ::
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 29 Paź, 2017 22:12   

Ja nie umiem wstawiać zdjęć. A Misiek przed i po pracy a w weekendy przed i po szkole szkołą opiekuje się kociakami gdzieś na drugim końcu Poznania, więc nie ma czasu nawet na nasze kociaki. Droga do i od kociaków 2 razy dziennie zajmuje jej ok. 6 godzin. Więc na fotki trzeba będzie poczekać, bo na razie chodzi jak zombi. :cry:
_________________
Violetta
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 06 Lis, 2017 20:16   

Nasza dziewczynka urosła i już w drapakowej rurze się nie mieści. Jednak słodka jest nadal
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2732
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 06 Lis, 2017 21:03   

Cukiereczek :love:
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
agula.s 

Dołączyła: 08 Gru 2016
Posty: 378
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 07 Lis, 2017 18:57   

Ach jaka Ona jest piekna. Cudownosci. ::
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 07 Lis, 2017 21:02   

:serce:
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 12 Lis, 2017 13:42   

Kózka i Rubi to podstępne futra. Zamiast futra w czarno-białe łatwy powinny mieć futra w czarno-białe więzienne paski. Kilka dni temu ukradły małą paczkę chrupek i przegryzły opakowanie. Jak inne koty zwęszyły zapach jedzenia to miałam pobudkę o 3 w nocy! To przestępstwo obudzić mnie o tej godzinie!
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pią 17 Lis, 2017 16:48   

Rozpoczęłam karierę jako kocia-mama. Oto moje maleństwo, które od czasu do czasu zasypia mi w ramionach. Ona jest tak słodka, że zakochałam się w niej, w każdym jej kłaczku.
Wczoraj malusia zrobiła kupkę i pobiegłam i zajrzałam pod ogon. Koniec z wypadającym odbytem ;-) Jednak kupka nadal brzydko pachnie, nawet po odrobaczeniu.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]