Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Nie 23 Lip, 2023 20:13
Kaziu Luboński
Autor Wiadomość
Bastianka 

Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 1075
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 27 Lis, 2017 08:59   

Zurha napisał/a:
Przecież to są siuśki w ksztalcie serca! Kaziu wie jak podbić serca swych niewiast :D


Ależ oczywiście ::
 
 
Barman76 
Barman76

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 531
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 02 Sty, 2018 17:10   

Hello , isn't me you looking for??
Kaziu, wciąż czeka na swój dom stały, albo chociaż na stały dom tymczasowy. Niecierpliwie czeka na telefon w Jego sprawie
Ostatnio zmieniony przez Barman76 Wto 02 Sty, 2018 22:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Barman76 
Barman76

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 531
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 02 Sty, 2018 17:13   

Kaziu jest coraz mniej bojaźliwy. Mogę przy Nim tańczyć ze szczotką czy mopem, a On nie ucieka, nie chowa się po kątach i nie wygląda na przestraszonego. Kaziu, powinien mieć nową ksywkę... Kaziu dobiegam do miski w trzy sekundy Luboński :: . Przy próbie postawienia miski z wodą, tak niecierpliwie się domaga jedzenia że barankując wylewa wodę, kiedy miska jest jeszcze w ręku. Kaziu uwielbia się miziać i bawić. Strach przed mężczyznami minął całkowicie, ostatnio nawet po mnie przeszedł a nawet położył się przy mnie oczekując głasków.
_________________
Jestem normalny. Kocham Koty.
 
 
Barman76 
Barman76

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 531
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 02 Sty, 2018 22:42   

_________________
Jestem normalny. Kocham Koty.
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Wto 02 Sty, 2018 22:51   

Boszczańscy jesteście:)
 
 
Barman76 
Barman76

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 531
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 21 Sty, 2018 20:23   

Kaziu Luboński, miziak nad miziakami. Mężczyzn już się nie boi, na pewno jednego :) . to co wzbudza w Nim lęk to gwałtowne ruchy. Wtedy boi się ewidentnie i się chowa, ale za chwilę znów jest gotowy do głaskania. Dzisiaj dostał porcję czesania i okazało się, że to też uwielbia. przekładał się z boku na bok, nadstawiał grzbiecik i brzuszek mrucząc z zadowolenia.
_________________
Jestem normalny. Kocham Koty.
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pon 22 Sty, 2018 09:10   

Biedak musiał być bity przez jakiegoś brutala. Jak dobrze, że u was ma szanse pokazać swoją prawdziwą naturę. Kazik jest cudowny!
 
 
Bastianka 

Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 1075
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 06 Lut, 2018 22:52   

Tak, Kazik jest przecudowny!
Jeśli ktoś ma słabość do dużych, miziastych dorosłych kocurów, które jednocześnie potrafią bawić się jak młodziaki, to Kazimierzyk jest kandydatem idealnym!
 
 
tajga 

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Paź 2016
Posty: 352
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 06 Lut, 2018 23:00   

Brawo Wy!!! I Kaziu! :lol:
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 06 Lut, 2018 23:12   

Uwielbiam takie kocury :)
 
 
Bastianka 

Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 1075
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 06 Lut, 2018 23:17   

Jako, że Kaziu, to kot szczególnej troski w styczniu wybraliśmy się na badania kontrolne.
Wyniki badania krwi, zarówno morfologia i biochemia, wyszły wręcz modelowo :banan: . Biorąc po uwagę stan Kazia, Pani Wet, stwierdziła, że niejeden zdrowy kot pozazdrościłby takich osiągów :: .
Jednocześnie pojechaliśmy, żeby porozmawiać o .. kupie. Pomimo jedzenia karmy gastro (ze względu na problemy z wątrobą i trawienne), cały czas intensywnie brzydko pachniała. Wcześniej zrobiliśmy już badania na pasożyty, w tym na giardię, i na szczęście nic nie wykryto. Trzeba było szukać dalej. Kupa została kolejny raz zebrana do badania posiewowego. I tym razem nic nie wykryto (oprócz naturalnej bakteryjnej flory jelitowej).
Zostało więc przez trzy dni wyeliminowane jedzenie mokre, żeby sprawdzić czy to czasem nie efekt zawartych w nich konserwantów. I .. trafiony. Z kuwetki już tak bardzo nie śmierdzi. Po wprowadzeniu kolejnego etapu - jedzenia mokrego opartego na jednym składniku zapach zmniejszył się jeszcze bardziej. Mam nadzieję, że za chwilę będzie można Kaziutkowi zaserwować mięso. :) , a karma gastro była tylko pomocą w powrocie do zdrowia. Pomocą, która nie będzie już potrzebna w ogóle.
 
 
Zurha 

Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 3365
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 06 Lut, 2018 23:27   

Super wieści!

Kaziu wygląda przerozkosznie. Ta jego okrągła, puchata główka mnie rozczula.
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Sro 07 Lut, 2018 10:04   

Jak dobrze widzieć szczęśliwego Kazika! Przy Reszce, wyniosłej damie, to był taki wsiowy głupek za przeproszeniem, za co zresztą go uwielbiałam. I to jak się chował w budce, gdy bał się jeszcze facetów, ale za to w sekundę wystawiał zdziwiony łeb, gdy słyszał jak woła go żeński głos. :lol: :lol: :lol:

A kupy oprócz zapachu w formie były już OK?
 
 
Bastianka 

Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 1075
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 07 Lut, 2018 20:49   

Neda napisał/a:
A kupy oprócz zapachu w formie były już OK?


Tak, forma była i jest bez zastrzeżeń.

Został jeszcze do zbadania mocz kontrolnie.
 
 
Bastianka 

Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 1075
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 07 Lut, 2018 20:55   

Neda napisał/a:
Jak dobrze widzieć szczęśliwego Kazika! Przy Reszce, wyniosłej damie, to był taki wsiowy głupek za przeproszeniem, za co zresztą go uwielbiałam. I to jak się chował w budce, gdy bał się jeszcze facetów, ale za to w sekundę wystawiał zdziwiony łeb, gdy słyszał jak woła go żeński głos. :lol: :lol: :lol:


Jakbyś go teraz zobaczyła, zapewne zmieniłabyś zdanie.. ::
Kiedy dziewczyny są w domu, a my wchodzimy do mieszkania, zwykle zastajemy dumnie patrzącego Kazia, leżącego z wyciągniętymi, lekko zwisającymi łapami w strategicznym miejscu mieszkania (z którego widać wszystko), czyli na kanapie, blisko brzegu jej narożnika. :king:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]