Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Wto 23 Lut, 2021 15:08
Tajgi Kocur
Autor Wiadomość
janetka483 

Dołączyła: 04 Mar 2018
Posty: 36
Skąd: Gryfino
Wysłany: Pią 09 Mar, 2018 16:55   



Troszkę ćwiczymy przed spaniem, bo inaczej o piątej nad ranem dostajemy wścieklizny :-D Słaba jakość, ale nie chciałam wstawać do światła żeby go nie wybić z rytmu jak się chłopak tak nakręcił.
 
 
wiedźma 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Gru 2015
Posty: 3394
Skąd: Biskupice
Wysłany: Pią 09 Mar, 2018 19:04   

Widzę, że mamy tu miłość jak bambosz :love:
_________________
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 09 Mar, 2018 22:40   

padłam :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Sob 10 Mar, 2018 07:57   

Ale w gle co za aktywnosc! :: juz nie tylko jedna łapka pacu pacu tylko całe ciałko zaagażowane w ruch! :: ::
:serce:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Nie 11 Mar, 2018 12:44   

przy takich ruchach to Tajgini będzie miał talię osy - kiedyś tam ::
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 11 Mar, 2018 13:01   

Tajgi kochany! Ty takie podskoki? :) ;)
 
 
janetka483 

Dołączyła: 04 Mar 2018
Posty: 36
Skąd: Gryfino
Wysłany: Sro 14 Mar, 2018 13:19   

[img][/img]

Fotka z ostatnich lekcji drapania. Po co drapać jak można leżeć? (Mimo wszystko się nauczył i póki co dał spokój kanapie, która do drapania też była fajna XD)

U nas wszystko okej. Jemy 3 razy dziennie i nie marudzimy między posiłkmi. Śpimy razem. Początkowo w nogach, ale wczoraj obudziłam się na jaśku bo kotek spał na poduszce haha. Rano też nie marudzimy. Jak widzi, że łapię za telefon wtedy momentalnie przybiega i kładzie mi się przy twarzy (albo na twarzy XD) Ogólnie jak jest głodny to jego poziom miziastości wzrasta.

Gdy drzwi od pokoju są przymknięte czai się przy nich żeby wyjść, ale jak są otwarte to właściwie ma w tyłku inne pokoje. Siedzi większość czasu u siebie na kanapie albo łóżku. Chyba nie potrzebuje większych powierzchni. Może się rozkręci. Wieczorem ewentualnie idzie do salonu oglądać telewizję albo raczej spać przy telewizorze.

Ładnie się bawi. Czasami jak dostanie palmy to biega jak szalony. Małe słoniątko. Z samości czasem go najdzie i bawi się czym znajdzie. Bardzo lubi papierki XD

Generalnie byłam w zeszłym tygodniu u weterynarza zapytać się czy można mu już zbadać siki czy po tej przeprowadzce czy wyniki mogą być przez nią zakłamane. Mówił, że w tym tygodniu już można spróbować więc się czaję, ale wszystko przegapiam hahah. Chyba jednak muszę kupić ten żwirek :-D

I mam jeszcze takie pytanko. Teoretycznie wiem, że koty mało piją (tylko jestem przyzwyczajona, że mój Whiskas przez te swoje wszystkie problemy pił jak smok + jadł suche) i chciałam się zapytać ile to jest okej?
Je tylko mokre i do każdego posiłku dodaje mu wody, więc pewnie ma jeszcze mniejsze zapotrzebowanie, ale chciałabym wiedzieć:-D
 
 
janetka483 

Dołączyła: 04 Mar 2018
Posty: 36
Skąd: Gryfino
Wysłany: Sro 14 Mar, 2018 13:25   

[img][/img]
 
 
janetka483 

Dołączyła: 04 Mar 2018
Posty: 36
Skąd: Gryfino
Wysłany: Sro 14 Mar, 2018 13:29   

[img][/img]
 
 
janetka483 

Dołączyła: 04 Mar 2018
Posty: 36
Skąd: Gryfino
Wysłany: Sro 14 Mar, 2018 13:31   

[img][/img]
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Sro 14 Mar, 2018 13:33   

janetka483 napisał/a:
I mam jeszcze takie pytanko. Teoretycznie wiem, że koty mało piją (tylko jestem przyzwyczajona, że mój Whiskas przez te swoje wszystkie problemy pił jak smok + jadł suche) i chciałam się zapytać ile to jest okej?
Je tylko mokre i do każdego posiłku dodaje mu wody, więc pewnie ma jeszcze mniejsze zapotrzebowanie, ale chciałabym wiedzieć:-D


przy takiej formie karmienia zapotrzebowanie na wodę jest praktycznie zaspokojone, więc nie musisz się martwić, jeżeli nie będzie dopijał z miseczki z samą wodą :ok:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
janetka483 

Dołączyła: 04 Mar 2018
Posty: 36
Skąd: Gryfino
Wysłany: Sro 14 Mar, 2018 13:34   

[img][/img]
 
 
janetka483 

Dołączyła: 04 Mar 2018
Posty: 36
Skąd: Gryfino
Wysłany: Sro 14 Mar, 2018 13:35   

Eva napisał/a:
janetka483 napisał/a:
I mam jeszcze takie pytanko. Teoretycznie wiem, że koty mało piją (tylko jestem przyzwyczajona, że mój Whiskas przez te swoje wszystkie problemy pił jak smok + jadł suche) i chciałam się zapytać ile to jest okej?
Je tylko mokre i do każdego posiłku dodaje mu wody, więc pewnie ma jeszcze mniejsze zapotrzebowanie, ale chciałabym wiedzieć:-D


przy takiej formie karmienia zapotrzebowanie na wodę jest praktycznie zaspokojone, więc nie musisz się martwić, jeżeli nie będzie dopijał z miseczki z samą wodą :ok:


Dzięki za uspokojenie. :modly: :D
 
 
janetka483 

Dołączyła: 04 Mar 2018
Posty: 36
Skąd: Gryfino
Wysłany: Sro 14 Mar, 2018 13:37   

[img][/img]
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Sro 14 Mar, 2018 13:39   

Ale luz! :)

Z piciem u każdego kota jest inaczej, najgorzej gdy woda znika szybko i w dużych ilościach, bo wtedy wiadomo, że coś nie halo. U moich raz czasami trochę jej ubywa, a czasami stoi. Im więcej źródeł wody w mieszkaniu tym lepiej - czystej i wymienianej, bo to zawsze większe prawdopodobieństwo, że któryś wodopój go skusi. Dolewanie do karmy jak najbardziej OK - ja moich nawet czasem tak oszukuję, jak widzę, że jęczą, bo jadły 20 minut temu i robię im rozwodniona zupę, co by im ta woda trochę żołądki wypełniła. :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]