Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Reportaż o FKP
Autor Wiadomość
Agnieszka L. 
Agnieszka Ludorowska

Wysłany: Sro 30 Sie, 2017 23:20   Reportaż o FKP

Drodzy Forumowicze,

Wpadłam na pomysł napisania czegoś w rodzaju reportażu o działaniach FKP, bo uważam, że zasługują na uznanie i nagłośnienie. Pomysł zaakceptowała Katarzyna Marszczewska - prezeska Fundacji - i doradziła mi zalogowanie się na forum, co też czynię. W związku z tym szukam osoby/osób chętnych do przybliżenia mi pracy kociego wolontariusza, najchętniej "na żywo" (w warunkach domowych), bo przecież bez Was działania Fundacji nie miałyby sensu.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania ;-)

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka L.
Ostatnio zmieniony przez Agnieszka L. Czw 31 Sie, 2017 21:58, w całości zmieniany 1 raz  

Eva 
EVA_GEN

Wysłany: Czw 31 Sie, 2017 07:31   

Witaj Agnieszko,

super pomysł! :kwiatek:

Marianna 

Wysłany: Czw 31 Sie, 2017 07:54   

Eva napisał/a:
Witaj Agnieszko,
super pomysł! :kwiatek:

Myślę, że akurat Eva może być bohaterką jak najbardziej!
I kotekmamrotek ze swoim paplamentem ;-)
Hemingway mawiał: „Posiadanie jednego kota prowadzi do posiadania następnego”, dlatego też z Marianną i Kreską gościmy Izaurę i Leonsję. Wcześniej dom tymczasowy znalazł u nas Dramat Niezłomny oraz Kostek

Eva 
EVA_GEN

Wysłany: Czw 31 Sie, 2017 09:13   

Ja myślę, że każdy z nas jest bohaterem, bo ratujemy życie :)

Agnieszko, może Ty podpowiedz, jak widzisz ten reportaz, na pewno masz w głowie zarys scenariusza :)

saszka 
Leniwiec Poldek

Wysłany: Czw 31 Sie, 2017 09:32   

Jakby co jaggal i ja zapraszamy do
Kociej Komuny Winogrady ;)

misiosoft 
The Pasiuczers

Wysłany: Czw 31 Sie, 2017 09:40   

a może lepiej byłoby zorganizować jedno czy dwa spotkania z kilkoma wolo na raz?
ja mogę udostępnić mieszkanie na takie spotkanie :)

Agnieszka L. 
Agnieszka Ludorowska

Wysłany: Czw 31 Sie, 2017 14:06   

Dzień dobry wszystkim :-),

Dziękuję za bardzo pozytywny odzew, bo trochę się obawiałam, że napiszecie, że to głupie i a po co. Początkowo sądziłam, że najpierw pogadam sobie z Panią Prezes ;-), żeby mieć tzw. wstęp, jak to się wszystko zaczęło, kto założył i tak dalej, no ale z powodów organizacyjnych na razie muszę z tego zrezygnować. Szczerze, to nie mam jeszcze w głowie konkretnego planu, pomysł zrodził się w leniwych warunkach nad polskim morzem ;-). Wszystko mi się wyklaruje, kiedy zdobędę materiał. Może to brzmi dla Was nieco niepoważnie, ale ja naprawdę potrafię i lubię pisać, kiedy już mam odpowiednią ilość informacji, to teksty piszą mi się same ;-). Na pewno chciałabym opisać coś w rodzaju dnia z życia wolontariusza/szy i odwiedzić szpitalik. Nie "dyskryminuję" nikogo, ale myślę, że fajnie byłoby móc opisać mieszkanie, w którym jest więcej niż jeden kot, bo to na pewno rodzi więcej przygód ;-), ale opisania jakiegoś konkretnego kota też nie wykluczam.

@misiosoft Pomysł super, jeśli tylko udałoby się zebrać parę osób w tym samym terminie. Musielibyście się jakoś zorganizować i dać mi znać. Gdyby udało się choćby w ten weekend, to byłoby super, ale wiem, wiem, mało czasu...

Zapomniałam napisać, że ja - niestety - będę mieć czas głównie w weekendy, bo w tym roku zostałam uszczęśliwiona pracą zawodową od 8 do 18 plus godzinne dojazdy/przyjazdy, więc w tygodniu będę raczej nieżywa. No chyba, że piątek ok. 18 będzie komuś pasował, to tak też może być. Tak to u mnie wygląda, ale ja to robię zupełnie wolontaryjnie i niejako bezterminowo, nie mam żadnego deadlajnu nad głową, więc daję sobie prawo do takich "wymagań". Uprzedzam też, że oczywiście nie ma gwarancji, że ktoś to wydrukuje, ale nie spróbujemy, to się nie dowiemy. W ostateczności wrzucę zaprzyjaźnionej dziennikarce na bloga ;-). To też nie oznacza, że mam zamiar się ślamarzyć z pisaniem, tylko że będę to robić w miarę moich możliwości.

Co by tu jeszcze... Nie jestem dziennikarką ani nawet polonistką, tylko psycholożką ;-),na co dzień pracuję z dziećmi. Wynajmuję, właściciele nie zgadzają się na zwierzęta, więc postanowiłam spróbować działać inaczej :-) i stąd pomysł.Mieszkam na Ławicy.

misiosoft 
The Pasiuczers

Wysłany: Czw 31 Sie, 2017 15:03   

ten weekend odpada, bo jedziemy na wesele a wolontariusze będą na stoisku fundacyjnym na Pyrlandii - może tam ich odwiedzisz? trochę osób tam będzie.

w następny weekend - sobota mi pasuje :) ktoś z wolo byłby chętny? mieszkam na Ratajach, mam 2 koty rezydentów, jeśli chodzi o tymczasy to do niedawna była 2 (bracia), ostatnio 1 sztuka. teraz robimy przerwę bo trzeba rezydenta zdiagnozować i postawić na nogi :(

Agnieszka L. 
Agnieszka Ludorowska

Wysłany: Czw 31 Sie, 2017 17:33   

Przyszły weekend jak dla mnie ok. Jeśli ktoś jest chętny, to też zapraszam do zgłaszania się ;-). A gdzie konkretnie będzie to stoisko?

Nadira 
The Pasiuczers

Wysłany: Czw 31 Sie, 2017 21:23   

Stoimy na Pyrlandii na Łęgach Dębińskich ;) Szukaj pomarańczowych koszulek i zielonego namiotu :)

Agnieszka L. 
Agnieszka Ludorowska

Wysłany: Czw 31 Sie, 2017 21:30   

Dzięki, to jeszcze tylko dopytam, w jakich godzinach?

saszka 
Leniwiec Poldek

Wysłany: Czw 31 Sie, 2017 21:34   

12-18 :)

Agnieszka L. 
Agnieszka Ludorowska

Wysłany: Czw 31 Sie, 2017 22:03   

Dzięki!

misiosoft 
The Pasiuczers

Wysłany: Pon 04 Wrz, 2017 10:09   

to co, jest ktoś chętny żeby wpaść do mnie w najbliższą sobotę i poopowiadać Agnieszce o byciu wolo, DT itd?

Agnieszka L. 
Agnieszka Ludorowska

Wysłany: Pon 04 Wrz, 2017 16:10   

Przylaczam sie do pytania (chociaz szkoda, ze tak daleko :-P )

Odpowiedz do tematu