Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Nie 27 Sie, 2023 14:51
Sekme
Autor Wiadomość
Zine 
Zine

Dołączyła: 04 Lip 2017
Posty: 79
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 04 Lut, 2018 19:08   

Cytat:


Będę ja kiziać, a kiziać bo jak na wolno żyjącego kota to jest mega pro człowiecza. Ona nie boi się nas, a przynajmniej nie tak bardzo jak spłukiwanej wody czy pralki ;)

Jeszcze raz, to ja tobie dziękuję, bo pierwszy raz w życiu kawałek podkładu uratował mi życie, a przynajmniej oszczędził i tak dużego już stresu ;)

U Alosia niby kultura, ale i zazdrość się odezwała. Teraz już śpi spokojnie i myślę, że nie będę szaleć z izolacją. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.

Oby tych pustych klatek było coraz więcej. Te kociaki są cudowne. Każdy jeden na swój niepowtarzalny sposób :*
 
 
Zine 
Zine

Dołączyła: 04 Lip 2017
Posty: 79
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 04 Lut, 2018 19:12   

Wieści z ostatniej chwili! Niby z Alosia wyszedł paskud, ale to dzięki niemu Sekme wyszła właśnie z zza kanapy!!!! Hurra! :D
 
 
wiedźma 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Gru 2015
Posty: 3394
Skąd: Biskupice
Wysłany: Nie 04 Lut, 2018 19:18   

Aż mi łzy w oczach stanęły z radości. Po takim czasie w klatce... Bardzo się cieszę i poproszę o częste wieści :) . No i fotki oczywiście!
_________________
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 04 Lut, 2018 21:54   

:serce:
 
 
Bastianka 

Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 1075
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 04 Lut, 2018 22:45   

:tan:
 
 
wiedźma 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Gru 2015
Posty: 3394
Skąd: Biskupice
Wysłany: Pon 05 Lut, 2018 20:22   

Jak pierwsza nocka minęła?
_________________
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde
 
 
Zine 
Zine

Dołączyła: 04 Lip 2017
Posty: 79
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 05 Lut, 2018 22:32   

Noc pierwsza. Separacja zastosowana. Mała została ze mną, a Aloś hasał po reszcie mieszkania.
Wszystko było ok do powiedzmy 1 w nocy. Aloś się drze, Sekme się drze. Jedno drapie w drzwi, drugie skacze na drzwi, po chwili Sekme zebrało się na pełną toaletę. No i tak mnie wybudzili. Zebrałam się, wstałam i jedyne co chciałam to jedno i drugie kocie me wziąć i wytarmosić tak by im się odechciało. Podarowałam sobie izolację. Stwierdziłam, że niech się dzieje co chce i to była dobra decyzja. Finalnie koty postanowiły odpuścić harce po 3 nad ranem, więc i ja mogłam na chwilę przymknąć oko, ale to na co chcę zwrócić uwagę to to, że Sekme odważyła się zająć miejsce Alojzego na kanapie - ależ on był zły ;) ona nic sobie z tego nie robiła i tak oto jedno spało na kanapie, drugie poczłapało obrażone na fotel :P Po powrocie z pracy Alojzy się ze mną przywitał i nagle bardzo odważnie i chętnie podeszła Sekme, niestety jej głaski nie były już dane. Zazdrość Alosia nie odpuszcza. Resztę dnia maleństwo spędziło pod łóżkiem. Nie przejawia wielkiej chęci na wyjście, a ja jej na silę nie wyciągam. Czasem wystawi łepek i obserwuje ;)
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 05 Lut, 2018 22:39   

Trzymamy kciuki! :)
 
 
Zine 
Zine

Dołączyła: 04 Lip 2017
Posty: 79
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 08 Lut, 2018 12:50   

Dzień piąty!
Wielkiej miłości jeszcze nie ma, ale tolerancja już osiągnięta! ;)
Sekme już nie śpi w rogu pod łóżkiem, a razem z Alosiem na kanapie. Udało mi się cyknąć fotkę :D Choć nie jest to takie proste bo jak tylko się zbliżę za szybko albo po prostu, bo tak, to Sekme ucieka, więc modelka z niej trudna do uchwycenia, przynajmniej na te chwilę ;)
Zaczęła jeść, może nie tyle co Aloś, ale na porę karmienia przychodzą razem i razem jedzą. Później Alojzy dojada z jej miski (jeśli tego nie zauważę) i obawiam się że zrobi mi się z niego drugi Tajgi, haha. Z kuwety pięknie korzysta, prawie żwirku nie wysypuje co raduje moje serce ;) - taki czysty kot!
Przy okazji, bo nie wiem czy wspomniałam - Sekme gada. Ma bardzo dużo do powiedzenia, o różnych porach :P
Ma lekko zaczerwieniony nos, ale najprawdopodobniej to od dzisiejszej łapy Alojzego. Nie paca jej już co chwilę, ale raz dziennie jej się obrywa. I to oczywiście wtedy gdy mnie nie ma. W przyszłym tygodniu stawię się z nią do weta na kontrolę.
Myślę, że będzie bardzo milusińskim kociakiem, ale dużo czasu i pracy to wymaga. Nie jest tak chętna jak był Aloś. Jest przede wszystkim wystraszona i zdominowana. Ale wierzę, że przyjdzie taki czas, że będą się kochać na zabój!! :D
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 08 Lut, 2018 13:20   

Julia - to naprawdę suuuper wieści:)))))
Trzymam kciuki za cała Wasza trójcę :aniolek:
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Czw 08 Lut, 2018 13:29   

Zine napisał/a:
Dzień piąty!
Przy okazji, bo nie wiem czy wspomniałam - Sekme gada. Ma bardzo dużo do powiedzenia, o różnych porach :P
Ma lekko zaczerwieniony nos, ale najprawdopodobniej to od dzisiejszej łapy Alojzego. Nie paca jej już co chwilę, ale raz dziennie jej się obrywa. I to oczywiście wtedy gdy mnie nie ma. W przyszłym tygodniu stawię się z nią do weta na kontrolę.
Myślę, że będzie bardzo milusińskim kociakiem, ale dużo czasu i pracy to wymaga. Nie jest tak chętna jak był Aloś. Jest przede wszystkim wystraszona i zdominowana. Ale wierzę, że przyjdzie taki czas, że będą się kochać na zabój!! :D


A w szpitaliku taka cichutka była! No proszę! :)

Obetnij Alosiowi pazurki, co by jej tej pięknej mordki nie pokiereszował. :twisted:
 
 
Zine 
Zine

Dołączyła: 04 Lip 2017
Posty: 79
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 08 Lut, 2018 14:48   

Ha! No właśnie pazurki obcięte, bo w tym tygodniu, w poniedziałek KrissButton się nimi zajął ;)

Taka cichutka, a tu proszę ;) Jak tak dalej pójdzie to nie wiem do jakiego etapu rozkręcenia się dojdziemy, ale oby było jak najlepiej :D Już jest z niej fajna kocica, a co będzie jak się tu zaaklimatyzuje w pełni.. aż się doczekać nie mogę :serce: :lol:
 
 
wiedźma 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Gru 2015
Posty: 3394
Skąd: Biskupice
Wysłany: Czw 08 Lut, 2018 14:57   

Filmy! Fotki! Prosimy! :)
_________________
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde
 
 
Zine 
Zine

Dołączyła: 04 Lip 2017
Posty: 79
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 08 Lut, 2018 15:41   

wiedźma napisał/a:
Filmy! Fotki! Prosimy! :)



Wiedźma, z największą chęcią i obiecuję że będę ganiać za nią z aparatem lub łapać jak będzie "dostępna" ;)
 
 
Hipiska 

Dołączyła: 10 Gru 2017
Posty: 111
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 08 Lut, 2018 21:05   

Super się czyta takie wiadomości :) sama chciałam Sekme zaadoptować jako towarzystwo dla Lęborka, ale przez jego chorobę mamy miesięczną kwarantannę. Cudownie jest wiedzieć że tego kolejnego miesiąca Sekme nie spędzi w klatce, tylko ma cudowny dom i kocie towarzystwo :) wspaniale :* powodzenia od całej naszej kocio-psiej paczki :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]