Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Pon 27 Lis, 2023 22:54
Mizuki
Autor Wiadomość
Zana 
Java, Rhaega, Toniuś, Gabi

Dołączyła: 16 Lut 2022
Posty: 318
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 26 Lis, 2023 16:58   

Mój Kochany, Piękny księży wyadoptowany

Wczoraj Mizuś pojechał do swojego własnego domku stałego. W pierwszych minutach siedział grzecznie u mnie na kolanach, a potem obszedł i obwąchał całą kuchnię, zajrzał do pokoju i tam znalazł dla siebie bezpieczną kryjówkę pod łóżkiem, gdzie jak sądzę, przez pierwsze dni będzie jego punktem obserwacyjnym, skąd kocimi zwyczajami będzie wyruszał na ekscytujące, wieczorne lub wczesno poranne eskapady, w celu rozpoznania nowego terytorium.



Napłynęły wieści z DS

I tak jak należało przypuszczać, tak Jego nowa opiekunka opisuje : "Mizuki przeczekał w swym ukryciu do wieczora i nagle wyszedł i zaczął ostrożnie zwiedzać pokój, pobawił się też kulkami z drapaka, poprzesuwał je łapkami. Gdy ktoś się do niego zbliżał, to uciekał pod łóżko, ale ciekawość była silniejsza i zaraz wracał zwiedzać dalej (...) Potem przesunął się na taki podeścik drewniany i wychylał główkę. Próbowaliśmy go skusić wędkami i myszkami, ale tylko obserwował, gdy te zabawki zostawiliśmy, zaczepiał je łapkami (...) podszedł też pod drzwi, widzieliśmy jego łepek w szparze pod drzwiami, z drugiej strony drzwi Stokrotek wsadzał w tę szparę łapki i próbował zaczepiać Mizusia"


Czkam na dalsze wieści i w krótce wrzucę też zdjęcia
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2739
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 26 Lis, 2023 17:28   

Trzymam kciuki! Powodzenia słodziaku ::
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7388
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 26 Lis, 2023 17:37   

Super :love: gratuluję wyadoptowania tymczaska :aniolek:
Powodzenia Mizusiu ❤ trzymam kciuki! :serce:
 
 
crestwood 

Dołączyła: 03 Wrz 2020
Posty: 1246
Skąd: Poznań

Wysłany: Nie 26 Lis, 2023 17:39   

Bądź dzielny, Mizuki! Jestem pewna, że już wkrótce będziesz radośnie rozrabiać ze Stokrotkiem ::

PS. Dodam tylko, że Mizuki był jednym z najspokojniejszych pasażerów w moim kocim taxi - tak grzecznie bite 40 minut mało który Pazurek podróżuje :aniolek:
 
 
miyazawa 

Dołączyła: 29 Cze 2017
Posty: 1026
Skąd: .......
Wysłany: Nie 26 Lis, 2023 17:59   

Powodzenia w nowym domku słodziaku :serce:
 
 
Zana 
Java, Rhaega, Toniuś, Gabi

Dołączyła: 16 Lut 2022
Posty: 318
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 13 Gru, 2023 15:25   

Mizkuś pozdrawia z domu stałego i przedstawia swego nowego przyjaciela Stokrotka.

Jak widać Mizuki jest już zadomowiony i zaprzyjaźniony z rezydentem .
Jego aktualna opiekunka opisuje:
" Kotki od początku bardzo się interesowały sobą. Gdy Mizuki był w pokoju, w szparze przy podłodze było widać tylko łapki, z jednej i drugiej strony, tak bardzo chciały się dotknąć. Teraz mają bardzo dobre relacje. Korzystają z tych samych kuwet a nawet zaglądają sobie nawzajem do misek i żaden nie robi o to afery. Ganiają się, badają wzrokiem, chodzą za sobą. Mąż widział jak dotykają się pyszczkami a Stokrotek często Mizusia liże za uszkiem. Potrafią też obok siebie spokojnie leżeć. Mizuś nie jest już spięty, swobodnie chodzi po całym domu, lubi być głaskany, nawet sam się dopomina i pięknie mruczy."






Mój kochany Mizkuś. Pięknie sobie radzi, pewnie lepiej niż ja. Zdarza się że "chlipne" czasem z tęsknoty za nim. Ale, coraz częściej szklą mi się oczy, już tylko z dumy.
 
 
crestwood 

Dołączyła: 03 Wrz 2020
Posty: 1246
Skąd: Poznań

Wysłany: Sro 13 Gru, 2023 16:08   

Mizuki, brawo! Radzisz sobie wspaniale. Bądź szczęśliwy, przystojniaku :aniolek:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]