Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Trzy stwory u Niny

Nina - Pon 21 Cze, 2010 17:19
Temat postu: Trzy stwory u Niny
przedstawiam trzy maluchy, które mieszkają u mnie od wczoraj
wszystkie są jeszcze nieśmiałe, na razie nie wychodzą z łazienki, chociaż drzwi mają otwarte
wujki klopsy na razie też na dystans, Drops kociaki zignorował, Szopek cały czas na nie syczy

dziewczynka ma na imię Basia:


krówkowy chłopczyk to Kropek:


i ostatni calusieńki czarny, ulubieniec Natki dostał od niej imię Szczerbatek/Mordka (ze względu na niezwykłe podobieństwo do Szczerbatka/Mordki z filmu "jak wytresować smoka", który baaaaaaaaardzo polecamy ;) )


kociaki na razie są nieśmiałe, do człowieka też, ale dają się brać na ręce, tylko szybko zmykają (oprócz Szczerbatka, który się rozpłaszcza na kolanach jak ryba płaszczka ;) )
lubią zabawę z myszkami, chłopaki nie umieją jeść suchej karmy na razie, i wszystkie trzy uwielbiają bawić się jedzeniem (każdy kęs musi być najpierw podrzucony, upolowany, i poprzerzucany z łapki do łapki)

to tyle na razie :)

Nina - Pon 21 Cze, 2010 17:22

a tutaj Szczerbatek http://i.ytimg.com/vi/5m16r8X12Y0/0.jpg

naprawdę superrrr baja :)

marinella - Pon 21 Cze, 2010 17:32

szczerbatek czyli nocna furia :twisted:
Nina - Pon 21 Cze, 2010 18:05

jeszcze kilka fotek - mam nadzieję, że niedługo wyjdą na pokój i światło i będą fotki lepsze
ale póki co...









fuerstathos - Pon 21 Cze, 2010 21:55

Dodam, że kociaczki zaszczepione 10 czerwca, zdrowe, praktycznie od urodzenia były w domu.

---

Nina, nie masz wyjścia - musisz wrzucić kota na http://www.catsthatlooklikehitler.com ;)

Jak to możliwe, że Drops zignorował kociaki? Tak mu Szopen w głowie namieszał? ;)



Nina napisał/a:
a tutaj Szczerbatek http://i.ytimg.com/vi/5m16r8X12Y0/0.jpg


:turla:

Nina - Pon 21 Cze, 2010 22:35

fuerstathos napisał/a:


Jak to możliwe, że Drops zignorował kociaki? Tak mu Szopen w głowie namieszał? ;)




dzisiaj już jest większe zainteresowanie ze strony Dropsia, ale kociaki go obsykują...

Szopen natomiast mega przerażenie i konsternacja ::

josia - Wto 22 Cze, 2010 15:06

... oj taaak, taaak - Szczerbatek był uroczy w filmie, to fakt :lol:
a kociaki fajniusie !!!! Raz dwa zaczna brykać poza łazienką he, he :lol:

Nina - Wto 06 Lip, 2010 10:39

u nas wszystko super
kociaki szaleją na mieszkaniu, wujki klopsy po kilku dniach pokochały maluszki i teraz wszystkie 5 biegają, bawią się i dokazują, aż się mieszkanie trzęsie

maluszki opanowały drapak:




i łóżko:


Basia na balkonie:


no i kochające wujki klopsy:






Katarzyna - Wto 06 Lip, 2010 12:32

Cuda!!!! Można by je schrupać!
kiniek - Sob 10 Lip, 2010 12:11

niesamowite, że Dropsiu i Szopen mają taki instynkt macierzyński :lol: Nasze koty gdyby im ktoś towarzystwo dokoptował to by chodziły warczące, znerwicowane, Felek by wszystko zasikał a Kotek by wszystkich tłukł. A u Ciebie to zawsze pełna symbioza :)
Nina - Sro 28 Lip, 2010 14:11

U Klopsów i Kropków wszystko w porządku :)

maluchy rosną, rozrabiają, kochają siebie, kochają wujków, wujki kochają kropki, wszyscy ganiają się, szaleją, myją się nawzajem, śpimy wszyscy razem w łóżku, Szopen jest odpowiedzialny za mycie i przytulanie, Dropsik jest odpowiedzialny za karmienie piersią, normalka... :lol: :cool:

i trochę fotek:

Kropek






Basia






Szczerbatek






Jemy jogurcik



no i ssamy wujka Dropsa



marinella - Sro 28 Lip, 2010 14:17

ssanie jest the best ::
Katarzyna - Sro 28 Lip, 2010 21:30

Miodziasy!
Ewex - Sro 28 Lip, 2010 22:48

Hahaha, o co chodzi z tym ssaniem kocura?? :szok2: To tak można??? A mleczny chociaż jest? :gupi:

Przepraszam, ale chyba zaraz popuszczę ze śmiechu :turla:

A kociaczki są boskie! :serce:

Nina - Czw 29 Lip, 2010 00:55

Ewex napisał/a:
Hahaha, o co chodzi z tym ssaniem kocura?? :szok2: To tak można??? A mleczny chociaż jest? :gupi:

Przepraszam, ale chyba zaraz popuszczę ze śmiechu :turla:

A kociaczki są boskie! :serce:


no nie jest mleczny ale co kociaki mogą poradzić, że taki zwisający brzuszek się kojarzy z mlecznymi piersiami mamy :: :: ::

Nina - Nie 01 Sie, 2010 17:11

z naszej wesołej rozrabiającej trójki zrobiła się dwójka

Kropek znalazł domek - dołączył do 6 letniej Kulki, która wstępnie się obraziła na taką zmianę, ale podgląda Kropka z ukrycia i raczej jest zaciekawiona - trzymamy kciuki, żeby się dogadały :)

a u nas bez zmian - wszechstronna, ogólnokierunkowa kocia miłość:













brynia - Nie 01 Sie, 2010 21:46

:serce: och, jakże my zazdrościmy, bo u nas z tą ogólnokierunkowatością problem :(
tylko wujek Marchewa się udziela

syl_wana - Pon 02 Sie, 2010 17:37

Moje słodziaki małe!:* buziaki dla wszystkich kulek :)
Oby i one szybko znalazły nowy domek, tak jak Kropek.

Conwalie - Wto 10 Sie, 2010 09:35

Pan Szczerbatek jest po prostu czarujący. Taka mała czarna przylepa. Widziałam go tylko przez chwilę, ale i tak w ciągu tak krótkiego czasu ujął mnie swoją otwartośćią:)
marinella - Wto 10 Sie, 2010 10:05

to mój ulubieniec :D
Nina - Wto 10 Sie, 2010 12:25

No tak, Szczerbatek uroczy jest, nie da się ukryć ;)

a tu parę zdjęć Kropka z nowego domku








marinella - Wto 10 Sie, 2010 13:13

dogadał sie juz z rezydentką?
Nina - Wto 10 Sie, 2010 15:03

tak czasami jak przegina to jeszcze zostanie ofuczany - ale ogólnie jest dobrze :)
jkocia - Sro 25 Sie, 2010 09:11

co tam słychać u boskich Wujków Klopsów? i jak sie miewa Szczerbatek? Jakieś widoki na domek?

U jego siostry wszystko ok, łobuz z niej niesamowity, a najgorsze że Gabrysia wszystkiego się od niej uczy :P włazi wszędzie, na szafki, do szafy (jakoś sobie drzwi uchyli), pod kołdrę, do plecaka, nawet ostatnio spała na suszarce do prania :shock: I co ona takiego widzi w tej łazience i muszli klozetowej??

Pozdrawiamy :)

Nina - Sro 25 Sie, 2010 21:03

no tak to już jest, że koty się uczą od siebie i tych dobrych rzeczy i tych złych (Szopuś jak do mnie przyszedł to był w miarę szczupły, ale szybko podłapał od Dropsa jak mnie brać na piękne shrekowe głodne oczy) :wink:

Szczerbatek miewa się dobrze, rośnie, pięknieje, mruczy i harcuje z klopsami - suchego nadal nie chce jeść

domki na razie żadne się nie odzywają

Szopen natomiast jest bardzo obrażony, że tylko Szczerbatek dostaje mokre zamknięty w łazience, dzięki czemu nauczyłam się chować pościel po wstaniu z łóżka, bo inaczej hrabia Sz. robi tam złośliwego sika :cool:

a niedługo dołączą do nas Kebaki więc znowu będzie wesoło ;)

fuerstathos - Sro 25 Sie, 2010 21:19

Nina napisał/a:


a niedługo dołączą do nas Kebaki więc znowu będzie wesoło ;)


oj nie mylisz się :twisted:

zastanawiam się, czy nadanie imienia "Jabulani" było dobrym posunięciem ;)
aczkolwiek możliwe, że Berenika go jednak przebija...

jkocia - Nie 03 Paź, 2010 20:37

A co tam słychać u Szczerbatka? Zasiedział się czy może znalazł się jakiś domek dla tego pieszczocha? :roll:
marinella - Nie 03 Paź, 2010 21:53

wczoraj pojechał do swojego domku ::
Conwalie - Pon 04 Paź, 2010 08:42

No to fantastycznie :D Kto jak kto, ale ten przylepek na pewno będzie dużą radością dla nowego domku ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group