Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Feluś - kolorowooki kawaler

marinella - Pią 16 Lis, 2012 16:05
Temat postu: Feluś - kolorowooki kawaler
Felek urodził się na przełomie sierpnia/września na działkach blisko ławicy
Jest troszkę płochy ale wzięty na ręce włącza traktor i grzecznie siedzi na kolanach
Jak każdy kociak lubi się bawić, uwielbia towarzystwo innych kotów.


Ma nietypową urodę, jedno oko ma zielone a drugie błękitne :)
Jest mało wybredny co do jedzenia, pochłania wszystko jak odkurzacz
Kuwetkowy od samego początku.



Imię: Feluś
Status: przygotowywany do adopcji
Ur.: sierpień/wrzesień 2012
Odrobaczenie: TAK
Szczepienie: Nie
Kastracja: NIE (za młody)
Akceptuje koty: TAK

Feluś na picasie :arrow: https://picasaweb.google.com/110103969880165520044/Felus02

Nosferatu - Pią 16 Lis, 2012 16:23

To ten?
marinella - Pią 16 Lis, 2012 16:37

to ten :)
Nosferatu - Sob 17 Lis, 2012 13:13

Fajny :)
marinella - Nie 18 Lis, 2012 23:00







okazuje się ze gdzieś mi wcieło program do zmiany rozmiaru zdjęć
picasą mi nie wychodzi :oops:
imageshac ma inne wielkości niż dopuszczalna na forum

większe fotki są tutaj
https://picasaweb.google.com/113244064653171495975/Felus2?authkey=Gv1sRgCObTiYeU0s2U7gE

brynia - Pon 19 Lis, 2012 00:05

Z Felusia ale słodka przylepa ::

A po co program do zmiany rozmiaru zdjęć?
Wystarczy w miejscu przed nazwą obrazka wstawić 400: chodzi o tę wyboldowaną cyfrę:
.../s400/DSC09257.JPG
Kod:
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-z9OaZHzp-VE/UKlWH_CQIeI/AAAAAAABuyQ/lhNxzp2-Wpw/s720/DSC09257.JPG[/img]

daje https://lh5.googleusercontent.com/-z9OaZHzp-VE/UKlWH_CQIeI/AAAAAAABuyQ/lhNxzp2-Wpw/s720/DSC09257.JPG
a
Kod:
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-z9OaZHzp-VE/UKlWH_CQIeI/AAAAAAABuyQ/lhNxzp2-Wpw/s400/DSC09257.JPG[/img]

daje

marinella - Pon 19 Lis, 2012 01:10

a nie znałam tej możliwości google
dzięks

Nosferatu - Wto 04 Gru, 2012 16:31

Mamy go! Feluś dotarł szczęśliwie do nas do domu (może dla niego to nie jest szczyt radości). Koty przyklejone do transportera, pies rzucił okiem i olał sprawę :D jeszcze chwileczkę w nim zostanie żeby się osłuchał ale wieczór i noc należy do Feliniego :D
Marinella miałam ci mówić, przepraszam, że tak zwiałam, pędziłam do przedszkola po małego. W ogóle miło mi było cię poznać ::

marinella - Wto 04 Gru, 2012 17:48

Nosferatu napisał/a:
Mamy go! Feluś dotarł szczęśliwie do nas do domu (może dla niego to nie jest szczyt radości). Koty przyklejone do transportera, pies rzucił okiem i olał sprawę :D jeszcze chwileczkę w nim zostanie żeby się osłuchał ale wieczór i noc należy do Feliniego :D
Marinella miałam ci mówić, przepraszam, że tak zwiałam, pędziłam do przedszkola po małego. W ogóle miło mi było cię poznać ::


ja też leciałam do przedszkola także nie ma problemu :)

czekamy na wieści o Felicjanie Felinim

Nosferatu - Wto 04 Gru, 2012 19:57



Fellini wypuszczony w łazience, a ja głupia myślałam, że się przejmie. Chłopaczek wysiusiał się porządnie do kuwety, zwiedzał przez 2 minuty i jazda kulać się po dywaniku. Taaaaaka zabawa :D teraz zapoznaje się en face z resztą stada. Z psem ma ułatwione bo moja chrapie, natomiast koty bacznie się mu przyglądają i słyszę wycie, innych hałasów nie więc uważam że idzie dobrze.
Nie widziałam tak otwartego kociska :D no od razu pozwolił się wziąć na ręce, po chwili strzelał baranki i zaczepiał rękę żeby się z nim bawić.

marinella - Wto 04 Gru, 2012 22:45

on się bardzo stresuje podróżą w kontenerku bo w zasadzie lwia większość takich podróży była do weta

do kotów jest super nastawiony, jak młody kociak tylko by się chciał bawić

Nosferatu - Sro 05 Gru, 2012 22:06

Śpieszę poinformować, że Fellini już w pełni zadomowiony. Jeszcze się troszkę boczy na psa i zwiewa przy gwałtownych ruchach ale jest zdecydowanie kotem dla rodziny, mojego małego w ogóle się nie boi, daje się głaskać jak i mnie. Feluś jest kotem multimedialnym, wręcz fascynuje go laptop i baaaardzo lubi się głaskać. Pierwszym odruchem jest nadal cofka ale już mniejsza niż wczoraj, no i zdecydowanie jest wysokopienny, jak drapak to tylko na ostatnich piętrach. Mały słodziak jak się rozrusza to przytula się do twarzy, namiętnie barankuje, no klei się całym ciałem. W weekend wkleję jakieś sensowne zdjęcia jak już uda mi się być w domu przy świetle dziennym.
fuerstathos - Czw 06 Gru, 2012 19:10

Ogłoszenie na stronie przydałoby się zmodyfikować. Szczególnie zdjęcie.
Nosferatu - Czw 06 Gru, 2012 19:35

Znaczy mam się wysilić i coś napisać na jego temat?
brynia - Czw 06 Gru, 2012 21:24

Dokładnie :ok: Możesz tu wstawić albo mi podesłać.
marinella - Sob 08 Gru, 2012 13:49

jak jego oczy/oko ?
Nosferatu - Sob 08 Gru, 2012 15:12

Bardzo dobrze, jeden śpioch, ma dzisiaj troszkę smarków zaschniętych ale poobserwuję co się dzieje. Nie kicha oczy suche, więc mam nadzieję, że to tylko glut operacyjny.
Fellini zdobył serca i łapy zarówno ludzi, kotów jak i psa. Jest bardzo towarzyski, razem ze Smalcem urządzają dzikie gonitwy, bardzo często to on inicjuje zapasy. Je absolutnie wszystko, wczoraj złapałam go na wyjadaniu chleba w szufladzie. Wszystko dotknie, wszystkiego spróbuje, z wielką miłością ociera się o twarz człowieka, drapany dumnie pręży swoje małe ciałko. Po prostu kulka radości i miłości. Dobrze toleruje noszenie na rękach, także przez dzieci, jest jeszcze trochę płochliwy ale już dociera do niego, że szybki zwrot w jego kierunku nie grozi złapaniem i pożarciem. Kuwetę zamkniętą objął we władanie natychmiast i nie ma żadnych wpadek. Korzysta tylko z drapaka i dość ładnie znosi obcinanie pazurów. Wiadomo, przyjemnością to nie jest ale jak już trzeba i nie da się wykręcić...
Dla Felusia byłoby dobrze, gdyby znalazł dom z innym kotem. To taki wulkan energii a szkoda by było gdyby został sam.
Aha i hit sezonu, Florini lubi transporter. To jego ulubione miejsce zabaw, pakują się tak we troje i aż się kotłuje. Na dodatek maluda potrafi zamknąć za sobą drzwiczki i robi to z premetydacją. Cwana bestia :wink:

Nosferatu - Sob 08 Gru, 2012 15:13

ups dubel bubel mi się zrobił Sorki
Nosferatu - Sob 15 Gru, 2012 19:39

Felicjan ma jutro wizytę być może swojej przyszłej pani :: trzymajcie kciuki.
Ania Z - Sob 15 Gru, 2012 22:05

trzymam :D :ok:
Nosferatu - Nie 16 Gru, 2012 19:28

Wizyta super ale coś się oko posypało i się moczy i boczy na świat :cry: dlaczego teraz?
fuerstathos - Nie 16 Gru, 2012 23:32

Nosferatu napisał/a:
Wizyta super ale coś się oko posypało i się moczy i boczy na świat :cry: dlaczego teraz?


Standard.
Albo śmierdząca kupa podczas wizyty przedadopcyjnej, albo choroba akurat tuż przed adopcją.

Nosferatu - Wto 18 Gru, 2012 19:20

Będę walczyć, już mamy baterię leków bo i smark i z oka leci.
Nowy domek fantastyczny, cierpliwie poczeka aż łobuz się wyleczy ::

Nosferatu - Pią 21 Gru, 2012 18:15

Niby taki chory i biedny a do spółki z psem pogryźli kredkę młodego, lata jak dziki, niedługo z drapaka zostanie sama tekturka bo tak dzikuje, że już ledwo stoi.
Normalnie z utęsknieniem czekam na koniec antybiotyków i przeprowadzkę szkodnika :diabel:

marinella - Pią 21 Gru, 2012 19:03

Nosferatu napisał/a:
Niby taki chory i biedny a do spółki z psem pogryźli kredkę młodego, lata jak dziki, niedługo z drapaka zostanie sama tekturka bo tak dzikuje, że już ledwo stoi.
Normalnie z utęsknieniem czekam na koniec antybiotyków i przeprowadzkę szkodnika :diabel:


:lol: :lol: :lol: :lol:
uroki kociaka

Nosferatu - Pią 21 Gru, 2012 19:04

Ale Smalec szczęśliwy, ma wreszcie kogo mordować i z wzajemnością :lol:

Edit:

Felek zaczipowany i zaszczepiony w pełni gotowy do przeprowadzki do nowego domku, nawet się w transporterze wyleguje w oczekiwaniu na 1 Stycznia :D

Nosferatu - Sro 02 Sty, 2013 19:03

Felucha pojechał dzisiaj do nowego domu. Trochę przyczajka ale w miseczce kumpla, Traktora znalazł dużo kocich chrupek i kurczaczka. Nowy domek bardzo sympatyczny, mały ma szczęście :banan: chlip chlip, będziemy tęsknić.
marinella - Sro 02 Sty, 2013 22:23

A jak się Felinni podoba nowemu koledze ?
Nosferatu - Sro 02 Sty, 2013 22:29

Było wąchanie, podążanie za sobą po całym mieszkaniu. Traktorek poopowiadał co to mu się przydarzyło i myślę, że są na dobrej drodze żeby się wspólnie mordować niedługo :: nawet bardzo niedługo bo Fellini bardzo łasy na głaski wcale się mocno nie bunkrował, momentami dotykali się nosami i obyło się bez syków i burczenia ::
marinella - Sro 02 Sty, 2013 22:40

super ::
Nosferatu - Nie 06 Sty, 2013 17:46

Kolejne wieści z domu Felka: Mały w pełni opanował swoich ludzi, jest wszędzie, je wszystko w zawrotnym tempie, ponoć nawet zrobił podejście do knedliczka :lol: rozbrykał swojego kompana, wzajemnie uczą się sztuczek i toczą dyskusje. Tak, Felek przy Traktorze się rozgadał ::
Nie muszę dodawać, że strasznie się cieszę ::

Morri - Wto 08 Sty, 2013 00:36

:tan: :tan: :tan:
marinella - Wto 08 Sty, 2013 23:00

super :)
Nosferatu - Pon 14 Sty, 2013 21:47

Mam zdjęcia Felicjana, czy musimy mieć zgodę domku na publikację?
fuerstathos - Wto 15 Sty, 2013 00:50

Nosferatu napisał/a:
Mam zdjęcia Felicjana, czy musimy mieć zgodę domku na publikację?


tak

i nie publikujemy zdjęć, na których widoczni (rozpoznawalni) są ludzie nie będący wolontariuszami :)

Nosferatu - Pią 15 Lut, 2013 21:24

Z opóźnieniem ale wrzucam Felicjana na salonach


Długo mu nie zajęło podbijanie serc domowników :lol:

marinella - Pią 15 Lut, 2013 21:26

ależ wielki się zrobił :)
Nosferatu - Pią 15 Lut, 2013 21:31

tego koca mu zazdroszczę :oops:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group