Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Yoda-Okruszek

anastasia - Pią 04 Sty, 2013 13:46
Temat postu: Yoda-Okruszek
Maleństwo trafiło do mnie w stanie hipotermii, z bardzo bogatym życiem wewnętrznym i zewnętrznym, kocim katarem, biegunką jednym słowem wszystkim co mogło przydarzyć się kociakowi, a nie miał tylko grzybicy i świerzba uffff…

Po 2 miesiącach pobytu jest nadal naszym kocim okruszkiem, przy okazji wizyty adopcyjnej Salem'a rozkochał w sobie DUŻYCH i wkrótce planujemy przeprowadzkę.





Yoda na picasie :arrow: https://picasaweb.google.com/110103969880165520044/Yoda

Kri - Pią 04 Sty, 2013 13:52

Kitrałaś go bez wątku dwa miesiące? :patyk: ::

Fajny maluch i trzymam za nowy dom :good:

anastasia - Pią 04 Sty, 2013 13:57

Bo planowałam go dodać jako gratis do innego:) będzie mieszkał z naszym Salemem'em.
Morri - Nie 06 Sty, 2013 03:44

Ale boski nosek! ::
kiniek - Nie 06 Sty, 2013 10:08

normalnie na ostatnim zdjęciu wykapany Yoda

fuerstathos - Nie 06 Sty, 2013 15:07

Jedna rzecz mi się przypomniała: znajomej córka w wieku ok. 7 mies. przestała przybierać na wadze. Żadnych innych objawów nie było, tylko przez kilka tygodni dziecko nie przytyło ani grama. Badania krwi w normie. I okazało się, że to alergia na jakieś składniki pokarmowe. Po odstawieniu przez matkę (bo mała jeszcze piersią karmiona była) wielu różnych pokarmów dziecko znów zaczęło rosnąć.
Może młody też ma jakiś rodzaj alergii i czegoś nie przyswaja i dlatego nie rośnie :?

anastasia - Nie 06 Sty, 2013 18:21

Tylko jak to zbadać?
fuerstathos - Pon 07 Sty, 2013 00:27

Tam odstawili białko mleka krowiego, gluten, orzechy itp.
Zakładam, że krowiego nic nie dostaje. Ale gluten w suchych karmach jest. Może np. same puszki bezzbożowe i ważyć :?

anastasia - Czw 17 Sty, 2013 18:17

Yodek zawieziony do domku, dostał podusię i grzeje dupkę na kaloryferze. Jak tylko Salem wydobrzeje to do niego dołączy. Na razie Maluszek zapoznaje się z bratem Lesiem.
brynia - Czw 17 Sty, 2013 19:27

Niech tam Yoda dobrze wszystko przygotuje na przybycie Salema ;) :good:
anastasia - Pon 28 Sty, 2013 22:37

Yodynkę do znalazły dom przerzucamy:)

Maluch dobrze czuje się w swoim nowym domu, były małe problemy z kocim katarem ale teraz jest już naprawdę dobrze.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group