Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Kocie pogaduchy i pytania do Fundacji - Cat-sitting?

MonikaP - Pią 26 Lip, 2013 09:15
Temat postu: Cat-sitting?
Czy jest gdzieś może wątek na temat doraźnej opieki nad kotami?
Jeśli nie, to....chciałabym zapytać, czy znalazłby się ktoś, kto bezinteresownie, lub za drobną odpłatnością zechciałby się zaopiekować naszymi 5 kotami. Bardzo chcielibyśmy wyjechać na kilka (sądzę, że nie dłużej, niż 3-4) dni na przełomie sierpnia i września. O ile mamy kogoś, kto weźmie do siebie na ten czas psa, to niestety koty muszą zostać w domu.
Chodziłoby o zajrzenie do kotów ze dwa razy dziennie, sprzątnięcie w kuwetach, nasypanie suchej karmy, uzupełnienie wody, sprawdzenie, czy wszystko jest OK i potowarzyszenie im z pół godziny.
W tej chwili nie wiem jeszcze dokładnie, kiedy (i czy w ogóle) wyjedziemy - m.in. warunkiem koniecznym jest właśnie znalezienie opieki dla kotów.
Mieszkamy w Poznaniu na Winiarach.

Morri - Pią 26 Lip, 2013 11:30
Temat postu: Re: Cat-sitting?
MonikaP napisał/a:
Czy jest gdzieś może wątek na temat doraźnej opieki nad kotami/
Jeśli nie, to....chciałabym zapytać, czy znalazłby się ktoś, kto bezinteresownie, lub za drobną odpłatnością zechciałby się zaopiekować naszymi 5 kotami. Bardzo chcielibyśmy wyjechać na kilka (sądzę, że nie dłużej, niż 3-4) dni na przełomie sierpnia i września. O ile mamy kogoś, kto weźmie do siebie na ten czas psa, to niestety koty muszą zostać w domu.
Chodziłoby o zajrzenie do kotów ze dwa razy dziennie, sprzątnięcie w kuwetach, nasypanie suchej karmy, uzupełnienie wody, sprawdzenie, czy wszystko jest OK i potowarzyszenie im z pół godziny.
W tej chwili nie wiem jeszcze dokładnie, kiedy (i czy w ogóle) wyjedziemy - m.in. warunkiem koniecznym jest właśnie znalezienie opieki dla kotów.
Mieszkamy w Poznaniu na Winiarach.


Monika, mogę zajrzeć, tylko będziemy musiały dogadać termin :)

Gość - Pią 26 Lip, 2013 11:39

Kasiu, wielkie dzięki! :-)
MonikaP - Pią 26 Lip, 2013 11:47

Anonymous napisał/a:
Kasiu, wielkie dzięki! :-)


Oj, nie zauważyłam, że mnie wylogowało!

marinella - Pią 26 Lip, 2013 12:39

do mnie można się zgłaszać jeśli ktoś mieszka na grunwaldzie
względnie za zwrot kosztów paliwa Piątkowo lub Rataje ( jest tam w miarę sensowny dojazd ) choć pewnie wygodniej bedzie poprosić kogoś na miejscu
zdecydowane Nie dla centrum czyli wszędzie gdzie jest problem z zatłoczonym parkingiem i wszechobecnymi rozkopami

Można zrobić taką listę kto może w jakich okolicach
w zamian mile widziane wpłaty na fundacje :cool: :twisted:

Katarzyna - Nie 28 Lip, 2013 18:37

Ja mogę Łazarz, Grunwald i Jeżyce.
misiosoft - Pon 29 Lip, 2013 08:28

My możemy Rataje :)
perdo - Pon 19 Sie, 2013 12:50

Stare miasto, ewentualnie piątkowo, rataje, winogrady
felinity - Wto 20 Sie, 2013 09:10

Okolice Bukowskiej, Ogrodów, Polskiej.
ekp - Sro 18 Sty, 2017 10:27

Czołem. Jak ktoś mieszka w okolicach Areny, to ja mogę - w miarę możliwości - pomóc.

Ostatnio jak jechaliśmy na urlop skorzystałam z usługi mojej zaufanej koleżanki, Magdy, która chętnie pomoże i Wam. Magda mieszka na zachodzie Poznania, polecam ją gorąco, bo jest dusza człowiek i też zakocona. Moje Coty czasem okazują bardzo dosadnie niezadowolenie z tytułu nieobecności mnie i TŻta, co też postanowiły zrobić właśnie tym razem. Magda posprzątała, uprała co było zapaskudzone i gdyby nie to, że kanapa ucierpiała tym razem bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, to mogłabym żyć w błogiej nieświadomości i przeświadczeniu, że mam cudownie wychowane i mega wyrozumiałe Coty :D

edit brynia: usunęłam nr telefonu, w razie potrzeby proszę podawać zainteresowanym na PW

Marianna - Pią 10 Mar, 2017 19:08

Gdyby ktoś potrzebował wsparcia na Jezycach to sie zgłaszam :-)
felinity - Sob 11 Mar, 2017 20:08

Marianna napisał/a:
Gdyby ktoś potrzebował wsparcia na Jezycach to sie zgłaszam :-)


A gdyby co to Ogrody jeszcze też? :)

Marianna - Sob 11 Mar, 2017 21:01

felinity napisał/a:
Marianna napisał/a:
Gdyby ktoś potrzebował wsparcia na Jezycach to sie zgłaszam :-)


A gdyby co to Ogrody jeszcze też? :)


Ofkorsik :-)

felinity - Pon 13 Mar, 2017 15:48

:ok:
Hirrmas - Pon 27 Mar, 2017 08:47

To jest właśnie problem przy posiadaniu kotów. Nie wiadomo co z nimi zrobić na czas jakiegoś wyjazdu.
Marianna - Pon 27 Mar, 2017 09:01

Hirrmas napisał/a:
To jest właśnie problem przy posiadaniu kotów. Nie wiadomo co z nimi zrobić na czas jakiegoś wyjazdu.


No! Tak jak z psem! ::
Powiem Ci, że jeszcze większy problem jest z Dzieckiem! Ja mam takie dziesięcioletnie i tez nigdy nie wiem, co z nim zrobic w czasie wyjazdu ;-) a nikt z Nim nie chce zostawać. :twisted:
Ale i tak najwiekszy problem to jest z mężami :twisted: :twisted:

kikin - Pon 27 Mar, 2017 09:24

Marianna napisał/a:
Hirrmas napisał/a:
To jest właśnie problem przy posiadaniu kotów. Nie wiadomo co z nimi zrobić na czas jakiegoś wyjazdu.


No! Tak jak z psem! ::
Powiem Ci, że jeszcze większy problem jest z Dzieckiem! Ja mam takie dziesięcioletnie i tez nigdy nie wiem, co z nim zrobic w czasie wyjazdu ;-) a nikt z Nim nie chce zostawać. :twisted:
Ale i tak najwiekszy problem to jest z mężami :twisted: :twisted:


amen ::

misiosoft - Pon 27 Mar, 2017 09:37

Marianna napisał/a:

No! Tak jak z psem! ::
Powiem Ci, że jeszcze większy problem jest z Dzieckiem! Ja mam takie dziesięcioletnie i tez nigdy nie wiem, co z nim zrobic w czasie wyjazdu ;-) a nikt z Nim nie chce zostawać. :twisted:
Ale i tak najwiekszy problem to jest z mężami :twisted: :twisted:



:rotfl: :rotfl:

Marianna - Pon 27 Mar, 2017 13:44

:banan: :banan: :banan:
MISIEK - Czw 13 Kwi, 2017 20:39

misiosoft napisał/a:
Marianna napisał/a:

No! Tak jak z psem! ::
Powiem Ci, że jeszcze większy problem jest z Dzieckiem! Ja mam takie dziesięcioletnie i tez nigdy nie wiem, co z nim zrobic w czasie wyjazdu ;-) a nikt z Nim nie chce zostawać. :twisted:
Ale i tak najwiekszy problem to jest z mężami :twisted: :twisted:



:rotfl: :rotfl:


nie mam męża ale czuje w kościach, że masz rację...

agula.s - Czw 20 Kwi, 2017 10:28

Marianna napisał/a:
No! Tak jak z psem! ::
Powiem Ci, że jeszcze większy problem jest z Dzieckiem! Ja mam takie dziesięcioletnie i tez nigdy nie wiem, co z nim zrobic w czasie wyjazdu ;-) a nikt z Nim nie chce zostawać. :twisted:
Ale i tak najwiekszy problem to jest z mężami :twisted: :twisted:


Marianna rozwaliłaś mnie tą wypowiedzią. Ale potwierdzam choć moje dziecie ma dopiero niespełna roczek a niemąż... No niemąż jest jeszcze nie mężem. :lol: :lol: :lol:

Marianna - Czw 20 Kwi, 2017 18:36

:aniolek:
ewulap - Wto 24 Kwi, 2018 09:43

Dzień dobry,

Poszukujemy pilnie opieki dla naszej kocio-pazurowej gwiazdy Iry oraz jej koleżanki Feluni, na nadchodzący "weekend" majowy.
Piątkowo - Chrobrego...
Oczywiście, możemy wynagrodzić ich opiekuna lub zrewanżować się rewizytami u jego kotów w innym czasie.
Marzą nam się dwie wizyty dziennie, bo dziewczyny nie jadają suchej karmy, a mokra pozostawiona bez nadzoru zbyt szybko znika w pyszczku Iruni...:)
Nasz czas wyjazdu dostosujemy do możliwości cat-sittera.... Ktoś jest na miejscu i może pomóc???
HELP!!!

Ewa

Neda - Wto 24 Kwi, 2018 10:05

ewulap napisał/a:
Dzień dobry,

Poszukujemy pilnie opieki dla naszej kocio-pazurowej gwiazdy Iry oraz jej koleżanki Feluni, na nadchodzący "weekend" majowy.
Piątkowo - Chrobrego...
Oczywiście, możemy wynagrodzić ich opiekuna lub zrewanżować się rewizytami u jego kotów w innym czasie.
Marzą nam się dwie wizyty dziennie, bo dziewczyny nie jadają suchej karmy, a mokra pozostawiona bez nadzoru zbyt szybko znika w pyszczku Iruni...:)
Nasz czas wyjazdu dostosujemy do możliwości cat-sittera.... Ktoś jest na miejscu i może pomóc???
HELP!!!

Ewa


Od kiedy do kiedy? Wieczorami jak będę jechać do domu lub do SB mogę zjechać do dziewczyn. Ja jestem w Poznaniu do 3 maja.

ewulap - Wto 24 Kwi, 2018 10:16

Dziękuję bardzo za szybką i pozytywną reakcję!!!

Jak wspominałam - z terminem będziemy musieli dostosować się do możliwości opiekuna. Chętnie wyjechalibyśmy i po 3 maja, ale jeśli nikt inny nie znajdzie się na ten późniejszy czas, wrócimy 3 maja....:)

Neda - Wto 24 Kwi, 2018 10:20

ewulap napisał/a:
Dziękuję bardzo za szybką i pozytywną reakcję!!!

Jak wspominałam - z terminem będziemy musieli dostosować się do możliwości opiekuna. Chętnie wyjechalibyśmy i po 3 maja, ale jeśli nikt inny nie znajdzie się na ten późniejszy czas, wrócimy 3 maja....:)


Jak coś, to mogę wpadać wieczorami z 3 maja włącznie.

ewulap - Wto 24 Kwi, 2018 10:40

Bardzo super! Dziękuję!!!

Może jeszcze ktoś by się znalazł na poranki, wtedy byłabym całkiem spokojna o ich brzuszki? :)
(Wizyty niezależne, mam dwa wolne komplety kluczy :)

Oczywiście może być jakiś barter z naszej strony lub zapłata za wizyty...

Józefina - Pią 27 Mar, 2020 20:05

Znam ten ból, u mnie na zmianę teściowa i mama zajmują się sierściuchami.
bieguni - Czw 26 Maj, 2022 16:21

Hej, szukamy kociego opiekuna dla naszego Leopoldka w pierwszej połowie sierpnia. Najlepiej gdyby był to ktoś z Grunwaldu. My urzędujemy przy Heweliusza.
Nasza kocia niania niestety niedostępna :(

Nuria - Pią 27 Maj, 2022 07:37

bieguni napisał/a:
Hej, szukamy kociego opiekuna dla naszego Leopoldka w pierwszej połowie sierpnia. Najlepiej gdyby był to ktoś z Grunwaldu. My urzędujemy przy Heweliusza.
Nasza kocia niania niestety niedostępna :(


To dosyć odległy termin więc na 100% nie mogę obiecać, ale może będę w stanie w tym czasie pomóc :) mieszkam na Grunwaldzie, przypomnij się bliżej sierpnia

Niebieska - Pią 27 Maj, 2022 10:15

Poznańska grupa z ofertami petsittingu https://www.facebook.com/...9947/?ref=share
Osobiście nie korzystałam, ale podrzucam, może się przyda ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group