Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Kitty

Cynamon - Pon 21 Paź, 2013 15:55
Temat postu: Kitty
Koteczka około 3/4 m-cy wg. Żanety, stan po pierwszej wizycie dość dobry.
Powiększone węzły chłonne, wzdęty brzuszek ( nażarła się jedzenia Mariny ) ładny z niej łakomczuszek ;) . Kotka nazwana jako małe ADHD przez w/w pani weterynarz :P
Została odrobaczona, odpchlona i przez najbliższe ok 10 dni ma być na samym gotowanym kurczaku. Uwielbia zabawę z wędką, załatwia się ładnie do kuwety. Bardzo milusia, już po chwili tulenia słychać głośny traktorek. :aniolek:



Kitty na picasie :arrow: https://picasaweb.google.com/110103969880165520044/Kitty

Morri - Pon 21 Paź, 2013 15:57

A co mnie się ubzdurało, że to chłopak? :hm:
Morri - Pon 21 Paź, 2013 16:18

A co wet powiedziała o oczach?
Cynamon - Pon 21 Paź, 2013 16:21

Jedno oki :) , oczodół do oczyszczenia gdy mała będzie już po szczepieniach i do zaszycia, teraz bedziemy tylko smarować maścią i przemywać rivanolem.
filo - Pon 21 Paź, 2013 16:29

Morri napisał/a:
A co mnie się ubzdurało, że to chłopak? :hm:

Bo słowo kociak jest rodzaju męskiego ::

To jest jeszcze mały kociak. Bawi się jak szalona, a potem pada praktycznie w tym samym miejscu i zasypia. Dopiero jak chwilę odpocznie, przenosi się na spanie w jakieś miękkie miejsce.

Cynamon - Pon 21 Paź, 2013 22:29

Koteczki musiały zostać odizolowane :roll: Marina patrząc na mała ma "morderce" w oczach :evil: prycha i wali łapami, a nawet skrada sie i atakuje z nienacka nawet jak mała śpi lub jak kichneła to dwa razy jej przywaliła w pyszczek, jakby nie mogła w jej towarzystwie kichnąć :patyk:
Jutro od rana znowu będą razem pod moim czujnym okiem :cool: i jak Marina będzie przeginać to :axe: ;)
Obie są jak to ujęła Żaneta ADHD, więc jest wesoło :twisted: Zwłaszcza jak bawią się wędkami :lol:

Morri - Pon 21 Paź, 2013 22:44

Najlepszy sposób na polubienie się nawzajem to wspólna zabawa :)
brynia - Wto 22 Paź, 2013 09:15

Marina ewidentnie nie staje na wysokości zadania :evil: jak można atakować taką biedulkę? No chyba, że wyczuła ADHD małej i się boi, że jak jej nie ustawi to Kitty jej wejdzie na głowę ;)




Trzymam kciuki, żeby się okazało, że to tylko początkowa wrogość i za jakiś czas Marinie przestanie jej przeszkadzać, że Kitty jest dziewczyną :ok:

Cynamon - Wto 22 Paź, 2013 10:37

Też mamy taką nadzieję :roll: , choć zdarzyło się już że Marina na nią naskoczyła i zaczeła gryźć :yyy: na co szybko zareagowalismy i ja odciagneliśmy od niej :axe:
Choć dzis przy zabawie wędką już jej tak nie atakowała i pozwałała by mała kręciła się w koło niej, mając przy tym dość niewyraźną minę :eee:

filo - Sro 23 Paź, 2013 11:23

Kitty to mały słodziak. Po dwóch dniach polowała na ogony moich kotów. Czekam więc na wieści, że pogoniła dużą kocicę i upolowała jej ogon :twisted:
Cynamon - Sro 23 Paź, 2013 20:56

Polowania na ogon już były i to nie raz :twisted:
Mała to istny diabeł tasmański :diabel:
Pierwszą noc razem mają za sobą :patyk: a my z nimi ( wyglądaliśmy rano tak: :kac2: )
Mała bardzo zaczepia Marinę ( najwidoczniej chce się bawić ) jednak duża ma słabe nerwy i zaczynają się kotłować i gryźć :wali: dochodzi wtedy do syków i miałków małej :roll:
Jednak to jej nie przeraża i po chwili znowu czai się na białą :puk:

filo - Sro 23 Paź, 2013 21:22

Wszystko w takim razie w normie. Te pierwsze dwa dni, to ona po prostu odsypiała stres związany z pobytem na dworze. Tak często bywa. Dla domowego kota pobyt na zewnątrz jest dużym stresem. On na początku nie wie, gdzie może się schować, gdzie się ogrzać i przede wszystkim, jak zdobyć jedzenie. Dlatego jak ponownie znajdzie się w bezpiecznym dla niego domu, to początkowo dużo śpi i odpoczywa.
Cynamon - Czw 24 Paź, 2013 21:15

Przemywamy oczko i dziurę po drugim borasolem, za czym mała nie przepada :patyk:
Potem smarujemy brzegi powiek maścią. Oczko, które zostało wygląda coraz lepiej :jump: :heya2:
A teraz niesamowita wiadomość!!! :: Kitty i Marina spały już razem na fotelu i nawet pomagały sobie wzajemnie w toalecie :tan: :hura: Kochane ADHADowe koteczki
>D , w prawdzie przez pierwsze dni nie spuszczaliśmy nich z oczu ;) i poświęciliśmy sporo czasu na wspólne zabawy z wędką, ale jak widać opłacało się :: Widok ich razem bezcenny! :aniolek: :love:

filo - Czw 24 Paź, 2013 21:20

Są foty? Bo jak nie, to nie ma dowodu i nikt nie uwierzy w te wiadomości :twisted:
brynia - Czw 24 Paź, 2013 21:27

Cynamon napisał/a:
A teraz niesamowita wiadomość!!! :: Kitty i Marina spały już razem na fotelu i nawet pomagały sobie wzajemnie w toalecie :tan: :hura:
filo napisał/a:
Są foty? Bo jak nie, to nie ma dowodu i nikt nie uwierzy w te wiadomości :twisted:

:turla:
pierwsza myśl w trakcie czytania newsu dnia - "i nie zrobiliście fotek?" :shock: :sado:

Ania Z - Czw 24 Paź, 2013 21:34

A moja pierwsza myśl była zgoła inna ::
Powiem tak, czułam że Marina nie taki diabeł jak ja malowli :twisted:

Trafił swój na swego i się dogadają :lol: :cool:

Cynamon - Czw 24 Paź, 2013 21:34

Są zrobione :jezyk: :jezyk: Robiliśmy je o 2:27 :: to się nazywa poświęcenie :patyk: ;) Zaraz przesyłam, muszę tylko zgrać :cool:
brynia - Czw 24 Paź, 2013 21:45

:brawo:
dodam tylko, że drugą myślą było - czyżbyśmy mieli kolejny pakiecik? :twisted:

filo - Czw 24 Paź, 2013 21:51

2:27 w studenckim życiu to jeszcze nie jakaś dziwna pora :jezyk:
Ania Z - Czw 24 Paź, 2013 22:33

filo napisał/a:
2:27 w studenckim życiu to jeszcze nie jakaś dziwna pora :jezyk:

Potwierdzam
Podobno to takie życie studenckie
Młody mmo to ostatnio tłumaczył jak kolejną nocke zarywal i wracał w ok 3 ;;)

Morri - Czw 24 Paź, 2013 22:54

Cynamon napisał/a:

A teraz niesamowita wiadomość!!! :: Kitty i Marina spały już razem na fotelu i nawet pomagały sobie wzajemnie w toalecie :tan: :hura: Kochane ADHADowe koteczki
>D , w prawdzie przez pierwsze dni nie spuszczaliśmy nich z oczu ;) i poświęciliśmy sporo czasu na wspólne zabawy z wędką, ale jak widać opłacało się :: Widok ich razem bezcenny! :aniolek: :love:

:banan: :banan: :banan:

Asia_B - Pią 25 Paź, 2013 08:59

Przepraszam, że się wtrącam ale o 2:27 to normalni emeryci śpią ;)
Ja - na ten przykład - śpię :)

pantea - Pią 25 Paź, 2013 10:05

ja na przykład po raz setny wstaje do nocnej marudy ;)
filo - Pią 25 Paź, 2013 10:31

Cynamony to nie są emeryci. Cynamon lata po wszelkich możliwych wątkach, a zdjęć nie daje :patyk:
Cynamon - Pią 25 Paź, 2013 14:40

Już daję :P :patyk: jakiś czas temu wysłałam fotki Mariny z szopiastym ogonem :: :twisted: teraz prześlę z Kitty :)

P.S. Przepraszam bardzo ja legitkę zieloną ZUSu emeryta-rencisty mam :P i nawet oczekuję na kolejną komisję :roll:

filo - Pią 25 Paź, 2013 15:29

tup tup tup tup

emerytka :rotfl2:

Morri - Pią 25 Paź, 2013 16:27

Cynamon, od dziś już będziesz emerytką :twisted:
Cynamon - Pon 28 Paź, 2013 18:49

Kitty po sesji :) nie było tak, źle :: Ponoć lepiej niż u Hobbitonu :aniolek: :cool:
Mała miała opaskę na oku, pseudo czapkę z czaszką na główce i model statku na tle błękitu :king:
Spisała się pięknie :love: Nie drapała, nie zwiewała tylko troszkę się pokładała :P Teraz sobie odpoczywa :sleepy:

filo - Pon 28 Paź, 2013 21:19

Jak nie zobaczę tych zdjęć, to Wam nalot zrobię! I żadne bajki o ZUS-ie Was nie uratują.
I dawać mi tego konowała, co to nie chciałby dać Kitty renty za brak oczka! Mała będzie miała go poniżej ogona i sama sobie da radę w życiu. Owinie sobie wokół pazurka jakiegoś ludzia...

Cynamon - Wto 29 Paź, 2013 06:05

Mała jak na razie owinęła sobie groźną (niegdyś) Marinę :: :twisted:
Foteczki przesłałam dalej ( Morri ) i już są 2 na FB :cool:
Filo jak chcesz więcej podaj maila to wyślę Ci bezpośrednio :: :aniolek:

A swoją drogą czemu nie można dodawać zdjęć bezpośrednio na picase ?? :hm:
Te które np nie będą odpowiadać Guru można na bieżąco usuwać :rage: :jump:

brynia - Wto 29 Paź, 2013 08:00

Cynamon napisał/a:
A swoją drogą czemu nie można dodawać zdjęć bezpośrednio na picase ?? :hm:

Bo już od dłuższego czasu podsyła je się do mnie :patyk: Kiedyś nawet od Ciebie dostałam ;)
Foty już na picasie :arrow: https://picasaweb.google.com/110103969880165520044/Kitty
Tym razem więcej wspólnych wylądowało w katalogu Mariny :arrow: https://picasaweb.google.com/110103969880165520044/MarinaZMylnej


filo - Wto 29 Paź, 2013 10:36

Aż mi się oczy spociły :oops:
Sama słodycz :aniolek:

kat - Wto 29 Paź, 2013 10:40

:aniolek: :aniolek: :aniolek:
Cynamon - Wto 29 Paź, 2013 10:50

Dobrze, dobrze :oops: Proszę o wybaczenie :modly:
Ostatnio dość zakręcona jestem :obled: :turla:

Koteczki dziś zrobiły szarżę od 5 rano do 8 ::s
Ale nawet się na nie, nie gniewam ;) , są przesłodkie ! :love: :love:

Cynamon - Nie 03 Lis, 2013 10:04

Kupsztale małej nadal śmierdzą okrutnie :rzyg2: Wg. zalecenia Żanety Kitty ma być nadal na gotowanym kurczaku. RC Kitten mamy wprowadzać po kolejnym tygodniu powoli. Mała jeszcze od czasu do czasu kicha, codziennie ma przemywane oczko borasolem oraz smarowane maścią. ADHD nadal wysokie, dzięki czemu młoda trzyma ładną formę ::
Cynamon - Wto 05 Lis, 2013 18:39

Dziś głaskając mała wyczułam guzka pod przednią prawą łapką wielkości paznokcia :shock: :?
Co to może być ?? :?: Obmacałam ją zaraz z drugiej strony i Marinę też ale nie znalazłam nic podobnego. Może panikuję ale pierwszy raz wyczułam coś takiego u kota.
Małej nadal dopisuje humorek i apetyt. Po pierwszym szczepieniu nie była ospała wręcz przeciwnie, mam wrażenie,że skora do zabawy jest coraz bardziej.
Jednak zmartwiło mnie to coś ... :(

Ania Z - Wto 05 Lis, 2013 20:05

Cynamon napisał/a:

Jednak zmartwiło mnie to coś ... :(


:?: :roll:

marinella - Wto 05 Lis, 2013 20:23

moze to jakis tłuszczak
Cynamon - Wto 05 Lis, 2013 20:34

Oby tylko tłuszczak, w sumie w dodytu jakby trochę przypominało tłuszczaka ale koty tez miewają takie rzeczy ??
marinella - Wto 05 Lis, 2013 20:41

Cynamon napisał/a:
Oby tylko tłuszczak, w sumie w dodytu jakby trochę przypominało tłuszczaka ale koty tez miewają takie rzeczy ??


tak
ja mojej Oli dwa lata temu dwa takie paskudy wycinałam u dr Żanety
jedno na szyi drugie nad okiem
rosło jej to ponad rok :roll:

filo - Wto 05 Lis, 2013 21:10

Obserwować i pokazać przy następnej wizycie. Jakby rosło albo się przemieszczało, to jechać pokazać i nie czekać. I nie panikować!
Cynamon - Wto 05 Lis, 2013 22:22

Dzięki :hug2: Będę obserwować :) Wizytę następną u Żanety mamy około 22.11. więc zwrócę na to uwagę, żeby ona to obmacała ;) Tymczasem Marina i Kitty latają po całym mieszkaniu :cool:
Cynamon - Sob 16 Lis, 2013 20:29

Kochani Kitty za niecały miesiąc ma mieć zrobioną sterylkę oraz za jedną narkozą zaszycie powiek, gdzie nie ma oczka ( zalecenie Żanety ). Czy macie jakieś rady odnośnie przygotowania się na to wszystko :?: ?? Będzie to pierwsza kotka u mnie zaraz po sterylce i jeszcze szyciu :hmm: . Trochę się zastanawiam jak to wszystko będzie wyglądać :hm: bo, ona jest taka malutka :shock: jak na te pół roku, które ma ( ostatnio na wizycie waga 1,8 kg, jak trafiła ważyła 1,6 kg myślę ze teraz dobija do 2 kg >D )
Ja zawsze miałam do czynienia z kotami ważącymi około 5 kg minimum :rotfl2: :love:
A tu teraz taki osesek :fear:

Morri - Nie 17 Lis, 2013 01:53

Ja lubię mieć posterylkowe w kaftanikach, bo to ogranicza ich skłonność do skoków i dzikich galopad :) Poza tym najtrudniejsza jest tylko pierwsza doba, kiedy nie możesz pozwolić kotu, by po narkozie zrobił sobie krzywdę. Niegłupie jest zamknięcie kota w klatce na ten czas. Do pojawienia się pierwszej kupy i pierwszych siuśków. Potem już z górki :) Nic strasznego :) Pewnie będzie miała kołnierz - żaden kot tego nie lubi :roll:
filo - Nie 17 Lis, 2013 11:32

Poszukaj kołnierza w tym rozmiarze, bo może być problem. Normalny rozmiar zdejmie sobie jedną łapą :lol:
Poza tym to nic strasznego. Przygotowujesz się ostatnie kilkanaście godzin przez zabiegiem głodząc kota :twisted:

Cynamon - Nie 17 Lis, 2013 20:11

Dzięki za wskazówki :) Zastanawiałam się właśnie co z kołnierzem, bo dla kota u mamy miałam standardowych gabarytów ale on to bydle :twisted:
Mam podpytać wśród reszty wolontariuszy czy ktoś nie ma wersję mini ?? :?:
Czy poszukać i zamówić w zamówieniu??
I jeszcze takie pytanie co do kubraczka, nie posiadam oryginalnego prosto ze sklepu z akcesoriami dla zwierzaków ale szukałam i można samemu coś podobnego przyrządzić,co o tym myślicie?? :cool:

marinella - Nie 17 Lis, 2013 20:26

Cynamon napisał/a:
Czy poszukać i zamówić w zamówieniu??


to się zamawia u weta

ja uważam że kubrak się stosuje jak kot ma wybitne ciagąty do grzebania w szwach
ja tego nie ubieram kotom jesli nie trzeba a z reguły nie trzeba

to samo kołnierze
jak trzeba to zakłądam ale szybko zdejmuje jak widzę nieszczeście w oczach kotach
olka jak ostatnio miała wycinane paskudztwa na szyi i nad okiem była luzem

filo - Nie 17 Lis, 2013 21:19

Na kubrak nadaje się elastyczny rękaw starej bluzy albo swetra. O kołnierzu decyduje wet. Tutaj zależy od tego, jak będzie z okiem.
Morri - Pon 18 Lis, 2013 17:12

Ja jestem za kubrakami, bo kot nie ma ciągot do skakania w nim ;)
Dla Fridy szyłam sama :king: Szkoda, że go wyrzuciłam :(

misiosoft - Pon 18 Lis, 2013 17:22

Morri napisał/a:
Ja jestem za kubrakami, bo kot nie ma ciągot do skakania w nim ;)
Dla Fridy szyłam sama :king: Szkoda, że go wyrzuciłam :(
Obrazek



uwielbiam koty w kubrakach ;) miny mają bezbłędne :)

Cynamon - Wto 19 Lis, 2013 09:23

Morri, Frida na tym zdjęciu w kubraku jest bezbłędna :love: :mrgreen:
i te jej łapeczki wyciągnięte prosto :: :jump: Genialna!!! :lol:

Cynamon - Wto 26 Lis, 2013 20:37

Kitty jest po pierwszej wizycie przed adopcyjnej :tan: :tan: :tan: :tan:
Malutka była przesłodka :aniolek: :love: zresztą jak zwykle ::
Jutro będzie mieć powtórzone szczepienie. Dowiemy się też co ze sterylką :)
Szkoda, że do Mariny nikt nie chce przyjść :sado: Ona taka odważna i kochana, pokazywała salta ale nie była nachalna - po prostu prawdziwa dama :aniolek:
Kitty najwyraźniej uaktywniła u białej instynkty macierzyńskie, Marina ją myje przytula, nawet jak ta tylko koło niej przechodzi :love: Przepuszcza ją w drodze do miseczek, nawet jak jest bardzo głodna i nie zraża się jak Kitty w obłędzie spowodowanym kurczakiem trochę na nią naburczy :: :twisted:

kat - Sro 27 Lis, 2013 08:56

Aż szkoda, że nie idą w pakiecie :(
Ale Marina też na pewno wkrótce znajdzie dobry domek :ok:

Cynamon - Sro 27 Lis, 2013 09:02

Dziś jak się obudziłam o 3 obie do mnie przyszły :tan: uwaliły się na kolanach i obie zaczęły pięknie mruczeć :aniolek:
Kitty przez swoją odwagę, kociakowe zachowanie oraz ciągłą chęć zabawy ogonem Mariny wywołała niesamowitą reakcję :szok2: Biała od kiedy jest mała jest bardziej przymilna, mruczy, co przedtem zdarzało się rzadko; opiekuje się Kitty jak córeczką :) i bawi się z nią jak z młodszą siostrą :aniolek: ::

Morri - Sro 27 Lis, 2013 09:11

Całe szczęście, że nie są ze sobą jakoś długo, bo by serce pękło przy rozdzielaniu ich :( Jest szansa, że przy kocim towarzystwie Marina zupełnie się otworzy :) Może tego jej właśnie brakowało do szczęścia :)
Cynamon - Czw 05 Gru, 2013 23:10

Kitty jutro jedzie do Domku Stałego :aniolek: :tan: cieszę się i jednocześnie już mi smutno :cry3:
Nakręciłam 2 filmiki przepełnione wzajemną miłością koteczek :serce: jak się myją i razem leżą :love: Jakby nie patrzeć to będzie nasza pierwsza wyadoptowana kicia :cool:

perdo - Czw 05 Gru, 2013 23:20

Cynamon napisał/a:
Kitty jutro jedzie do Domku Stałego :aniolek: :tan: cieszę się i jednocześnie już mi smutno :cry3:
Nakręciłam 2 filmiki przepełnione wzajemną miłością koteczek :serce: jak się myją i razem leżą :love: Jakby nie patrzeć to będzie nasza pierwszy wyadoptowana kicia :cool:


Głask.

kat - Pią 06 Gru, 2013 10:09

Będzie dobrze :ok:
Cynamon - Sob 07 Gru, 2013 15:47

Wiadomości z DS Kitty:

"Witam

Jaga jest bardzo agresywna w stosunku do Kitty :( ( Nie jest to tylko bicie łapą, ale rzuciła się na nią tak jak wczoraj, jakby chciała ją zadusić :( Malutka chce się tylko bawić, ale jest zastraszona przez Jagę.Wiem, że to dopiero początek, ale miały już drugi raz kontakt i Jaga naprawdę może jej zrobić krzywdę, musiałam ją na siłę oderwać od małej.Jest jakiś sposób , żeby moja kotka nie była tak agresywna?

Pozdrawiam"

"Bardzo dziękuję za odpowiedź.Nie zrażam się, absolutnie.Po prostu boję sie o Kitty.Jaga jest naprawdę okropna.Próbuje ją zapędzić do narożnika i wtedy atakuje agresywnie albo nie pozwala jej wyjść spod łóżka.Ale znalazłam fajny opis w internecie odnośnie adaptacji i w ten sposób zrobię: http://www.zwierzakowo.pl...giego-kota.html
A na forum przeczytam sobie wątek Kitty dziś wieczorem, na spokojnie.:)

Pozdrawiam ciepło."


Kto ma jakieś rady??
Ja na razie przedstawiłam jak wyglądało zapoznawanie się Mariny z Kitty.

marinella - Sob 07 Gru, 2013 15:50

ja bym poprosiła o filimik jak wyglada ta agresja
czy to faktycznie agresja czy zwyczajne docieranie się kotów

Cynamon - Sro 11 Gru, 2013 21:00

Byłam wczoraj u Kitty :aniolek: Ehh kochane maleństwo :serce: nie mogłam się od niej oderwać :oops: Ma bardzo dobrze w nowym domku, trawkę z doniczkach do podgryzania a nawet koci miętkę :: i zabawek ogrom, nie mówiąc już o wypasionym legowisku :cool: :) Nawet troszkę jej się przybrało przez te 4 dni jak jej nie widziałam :twisted: Obejrzałam ją dokładnie ( ząbki piękne, zaróżowione dziąsła po wymianie ząbków już wyglądają dobrze :: ) wygłaskałam, oczywiście pięknie mruczała :love: Teraz tylko czasu, żeby dogadała się z Jagą :puk: Nawet udało mi się Jagę wziąć na ręce, kicia nie jest zła, i dodam, że jest przepiękną trikolorką :) Jest po prostu bardzo zestresowana i najwidoczniej czuje się zagrożona przez małą.
A oto wieści dzisiejsze z DS Kitty ( której chrzestny nadał imię Baba :D żeby była i Baba i Jaga :twisted: )

"Dzisiaj nastąpił malutki przełom, właściwie to przełomik.;)Moja kotka obwąchując małą, która była w transporterze przestała warczeć i syczeć.Dotknęły się noskami i po tym moja Jaga sobie poszła do sypialni.Niestety przy takim normalnym kontakcie znow chciała ją zabić ...ale to już coś.Napisałam też w sprawiekKropli dla Jagi (krople Bacha) i odpisano mi, że zrobią dla Jagi specjalną mieszankę :) Może to również pomoże jej w jakiś sposób.

Pozdrawiam :) "

Cynamon - Pon 06 Sty, 2014 11:07

Oto kolejna wiadomość z DS Kitty :) :


"Kotki już się jakoś dogadują :) Jedna, dwie bójki diennie ;-) Ale jest dobrze.Miesiąc czasu im to zajęło.Nie bawią się razem i spią w oddzielnych koszyczkach ale widzę, że to również się zmieni wkrótce.:)
Pozdrawiamy!"

Jak się cieszę :brawo: :brawo: :brawo:

hanna - Pon 06 Sty, 2014 21:11

:banan:
Cynamon - Czw 23 Sty, 2014 12:00

Kitty dostała trzy dni temu pierwszą rujkę a wczoraj miała mieć u Żanety robiona sterylkę i jednocześnie zaszycie oczodołu, wszystko odbyło się jednak planowo i przebiegło dobrze oraz bez żadnych komplikacji. Rozmawiałam przed wczoraj z DS Kitty/Baby bo zmartwiła się, że mała ma rujkę i czy to nie będzie przeszkodą do wykonania zabiegu. Poradziłam porozmawiać szczerze z Żanetą. Teraz czekamy na dalsze wieści. Jaga co jakiś czas przychodzi do śpiącej Babuni, zagląda jakby się o nią martwiła :) .
Cynamon - Wto 28 Sty, 2014 21:13

Nowe zdjęcia Kitty ( Babusi ) z DS :)

https://plus.google.com/photos/110103969880165520044/albums/5937251022990822321/5974020320104419426?banner=pwa&pid=5974020320104419426&oid=110103969880165520044

Mała już po sterylce i zabiegu zaszycia oczodołu, a jej towarzyszka Jaga po usunięciu kilku ząbków. Oglądałam te zdjęcia już kilka razy :love: jestem przeszczęśliwa, że trafiła do takiego wspaniałego domku :aniolek:

kikin - Sro 29 Sty, 2014 07:44

piękna jest Kitty :serce: szczególnie wzruszyły mnie miejscówki przy kaloryferze :: sama bym tam poleżała
hanna - Sro 29 Sty, 2014 20:00

foty boskie jak sama Kitty-Babusia,ale jej się domek trafił :modly: :modly:
Cynamon - Wto 27 Maj, 2014 09:34

Byliśmy niedawno u Babusi ( Kitty ) :) Kicia ma już rok, jeszcze troszkę urosła od naszego ostatniego spotkania, waży 3,5 kg nadal jest psotnikiem, zaszyte oczko dawno się już zagoiło :: Udało mi się ją podejść i pogłaskać ale widać, że już dawno o nas zapomniała, ale nie ma się co dziwić, bo ma wspaniałych Ludzi :serce: Wybaczają jej wszystko, nawet zniszczenie nowej sukienki, pogryzienie routera i zniszczenie kocimiętki :twisted:
Dogadała się też zupełnie z Jaga do tego stopnia, że śpią razem i wzajemnie się myją :aniolek: Ale Babusia nie jest też taka do końca święta, okazało się, że w ferworze zabawy potrafi podgryzać Jagę za sutki co oczywiście boli :patyk: :P

kat - Wto 27 Maj, 2014 09:37

Powiedziałabym, że mały psotnik, ale widać, ze już chyba nie tak całkiem mały ;)
Cynamon - Czw 21 Maj, 2015 23:15

Dawno nie zdawałam relacji co u Kitty ( Baby ) :oops:

Koteczka doszła do słusznej wagi 4 kg :: , dalej psoci, ma pełno energii i zaczepia się często w towarzyszkę Jagę :twisted:
Ale uwaga, UWAGA w DS Baby rośnie mały miłośnik zwierząt!, który ma już 3 miesiące :banan:
Koteczki zaakceptowały go bez żadnych problemów :aniolek: ::

Babusia niestety złapała zapalenie pęcherza i dostaje antybiotyk, takze przydatne kciuki za szybkie wyzdrowienie maludy :good:

Wspaniale wiedzieć, że kicia jest w tak dobrym domku :serce:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group