Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Kocie pogaduchy i pytania do Fundacji - PROBLEMY TECHNICZNE

Villemo7 - Czw 08 Lut, 2007 18:34
Temat postu: PROBLEMY TECHNICZNE
Mdonald coś chyba jest nie tak z edycyją profilu.
Najpierw miałam problemy ze zmianą czasu i musiałeś to zrobić "od kuchni", a teraz nie mogę wklepać np. daty urodzin tak by skrypt to zapamiętał.
To jest moja indolencja czy faktycznie jest coś nie tak?

mdonald - Czw 08 Lut, 2007 20:56

Wlazlem na swoj, ustawilem, zalapalo za pierwszym razem. Nie wiem co to moglo byc, ale widze po profilu ze juz sobie poradzilas :)
Villemo7 - Czw 08 Lut, 2007 21:00

Czy ten skrypt ma jakiś określony czas odświeżania? Bo nie potrafię sobie wytłumaczyć inaczej tego, że zmian dokonywanych w profilu nie widać od razu.
mdonald - Czw 08 Lut, 2007 21:14

Nic nie wiem o czasie odswierzania, u mnie widac od razu. Nie przechodzilas czasem do strony profilu poprzez przycisk 'wstecz' przegladarki? Bo wtedy moze nie odswierzyc.
Villemo7 - Pon 26 Lut, 2007 23:05

Może to nie problem techniczny, a zapytanie: czy ten skrypt ma opcję powiadamiania o nowych temtach?
mdonald - Pon 26 Lut, 2007 23:08

nie mam pojecia...

Ale nawet jesli nie to jak sie ze strona uporamy to bedzie mozna dorobic :)

Villemo7 - Sro 28 Lut, 2007 20:58

Będę niewypowiedziane wdzięczna, bo ja już tylko na powiadomieniach żyję. Śmieję się sama z siebie, że niedugo o oddychaniu będę musiała mieć przypomnienie. Rozleniwienie neuronów lub chroniczny brak lecytyny.
Kaliope - Wto 17 Sty, 2017 08:03
Temat postu: Dołączanie zdjęć do postów
Czy ktoś może mnie olśnić jak mogę dołączyć do postu zdjęcie z mojego komputera?
Nie widzę opcji np. "dodawanie zdjęć przez ..." jak mam na innych forach :cry:

Eva - Wto 17 Sty, 2017 09:16

zdjęcia muszą być w udostępnionym publicznie albumie, np. na dysku google.
klikasz prawym na fotkę, kopiujesz adres obrazu, idziesz do okna forum, klikasz IMG i wkopiowujesz link :ok:

Kaliope - Wto 17 Sty, 2017 20:25

Dzięki wielkie :modly:
Eva - Wto 17 Sty, 2017 20:31

Kaliope napisał/a:
Dzięki wielkie :modly:


nie ma sprawy :) widzę w wątku, że się udało :) i przy okazji po oknach poznałam, że sama do Was kota przywoziłam ;) cieszę się, że wszystko u Was w porządku :serce:

Morri - Sro 18 Sty, 2017 03:26

I wielkie brawa za zadanie pytania we właściwym miejscu forum :)
Kaliope - Sro 18 Sty, 2017 08:43

Eva napisał/a:
... i przy okazji po oknach poznałam, że sama do Was kota przywoziłam ;) ...


Hahaha po oknach, a nie po kocie? Fakt, kotów tyle że trudno spamiętać ale okien pewnie też sporo...
Ale Eva masz rację, od Ciebie maludę dostaliśmy. Przy okazji pozdrawiamy serdecznie

Kaliope - Sro 18 Sty, 2017 08:48

Morri napisał/a:
I wielkie brawa za zadanie pytania we właściwym miejscu forum :)


MonikaW - Sob 10 Cze, 2017 19:19

a jak mogę dodać filmy? Tak aby wyświetlały się pod postem tak jak zdjęcia. Rozumiem, że w pierwszej kolejności skrócić (bo mam 20sek) i wysłać do akceptu mailem?
Morri - Nie 11 Cze, 2017 02:31

Tak jak piszesz. Wstawia się łatwo, używając przycisku YT po otrzymaniu linka z maila zdjęciowego.
Niebieska - Sro 25 Paź, 2017 20:52
Temat postu: edycja/usuwanie postow
Pierwszy raz chciałam dodać zdjęcie na forum i udało mi się to dopiero za trzecim razem. Niestety nie widzę możliwości edycji swoich postów lub możliwości usunięcia... Trochę bałaganu narobiłam w wątku Kasztelanki.
Czy ktoś może pomóc lub mnie nakierować?

Eva - Sro 25 Paź, 2017 21:14

Zabim dodasz post - przez klikniecie wyslij, kliknij podgląd :ok: i wtedy zobaczysz, czy fotka dodala sie poprawnie.
Hipiska - Pon 25 Gru, 2017 19:27

Hej, ja dodałam post i dopiero po chwili zauważyłam że to nie w tym wątku. Osobiście mnie trochę zaskoczyło że nie mogę własnego posta usunąć... ktoś może wytłumaczyć dlaczego? Nie wiem jakie dokładnie są techniczne możliwości forum, ale może warto by pomyśleć o możliwości wprowadzenia takiej możliwości?
Eva - Pon 25 Gru, 2017 21:17

Hipiska napisał/a:
Hej, ja dodałam post i dopiero po chwili zauważyłam że to nie w tym wątku. Osobiście mnie trochę zaskoczyło że nie mogę własnego posta usunąć... ktoś może wytłumaczyć dlaczego? Nie wiem jakie dokładnie są techniczne możliwości forum, ale może warto by pomyśleć o możliwości wprowadzenia takiej możliwości?


Hej,
Edytowanie i usiwanie postow jest dostepne w zaleznosci od typu wątku i poziomu uprawnien :ok:

Tekla - Pon 26 Mar, 2018 09:58

Eva napisał/a:
zdjęcia muszą być w udostępnionym publicznie albumie, np. na dysku google.
klikasz prawym na fotkę, kopiujesz adres obrazu, idziesz do okna forum, klikasz IMG i wkopiowujesz link :ok:


Jakoś mi nie wyszło a robiłam, tak, jak w opisie i teraz Misiu bez zdjęcia... Co mogło pójść nie tak?

Piena - Pon 26 Mar, 2018 10:14

A zdjęcie było na dysku kociego pazura, czy Twoim prywatnym?
Neda - Pon 26 Mar, 2018 22:13

Kurcze, i ja mam problem - z YT wchodzą filmy a zdjęcia z google już nie... co robię źle?
wiedźma - Pon 26 Mar, 2018 22:19

Neda napisał/a:
Kurcze, i ja mam problem - z YT wchodzą filmy a zdjęcia z google już nie... co robię źle?


A jaki masz link?

saszka - Pon 26 Mar, 2018 22:28

Musicie pamiętać, żeby nie pobierać adresu z paska adresu w przeglądarce, tylko adres obrazu (po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na konkretne zdjęcie "Kopiuj adres obrazu" - czasem trzeba w foto "wejść", żeby pojawiła się ta opcja). No a potem oczywiście zmieniamy rozmiar (w400).
puss - Czw 28 Maj, 2020 11:03

A dlaczego wyłączyliście możliwość usuwania i edytowania postów zwykłym użytkownikom?
Człowiek walnie błąd i chce poprawić, a tu :dupa3: :?

saszka - Czw 28 Maj, 2020 11:07

puss napisał/a:
A dlaczego wyłączyliście możliwość usuwania i edytowania postów zwykłym użytkownikom?
Człowiek walnie błąd i chce poprawić, a tu :dupa3: :?


Bo mieliśmy akty wandalizmu.
Coś za coś ;)

puss - Czw 28 Maj, 2020 11:08

saszka napisał/a:
puss napisał/a:
A dlaczego wyłączyliście możliwość usuwania i edytowania postów zwykłym użytkownikom?
Człowiek walnie błąd i chce poprawić, a tu :dupa3: :?


Bo mieliśmy akty wandalizmu.
Coś za coś ;)


Fair enough :wink:

saszka - Czw 28 Maj, 2020 11:10

puss napisał/a:
saszka napisał/a:
puss napisał/a:
A dlaczego wyłączyliście możliwość usuwania i edytowania postów zwykłym użytkownikom?
Człowiek walnie błąd i chce poprawić, a tu :dupa3: :?


Bo mieliśmy akty wandalizmu.
Coś za coś ;)


Fair enough :wink:


jakby co - szepnij tylko słówko (pw), co zmienić i gdzie i nikt się nie dowie, że w ogóle było inaczej :palacz:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group