Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Czwórka z Bogucina

marinella - Nie 08 Cze, 2014 00:06
Temat postu: Czwórka z Bogucina
Dostaliśmy zgłoszenie mailowe o chorych kociętach, przyjechały cztery szczurki, maleńkie ale oczy pełne ropy







całe szczęście szybko udało się zwalczyć infekcje i możemy przedstawić maluchy które rosną jak na drożdżach i z małych syczących na człowieka szczurków stały się piszczącymi i mruczącymi kulkami


Cyrkonia jest srebrną kotką, największą i na razie najbardziej rozrabiającą. Wszędzie jej pełno, niczego się nie boi, no i jak samo widzicie jest piękna i urocza





Szafirek jest jedynym kocurkiem, srebrny mały okruszek, bardzo lubi głaskanie. Niestety najgorzej z całej czwórki leczą mu się oczy, jeszcze czeka nas kilka dni zakarapiania ale i tak chłopak jest do schrupania




Perełka razem z Cyrkonią jest większa gabarytowo od Szafirka i Muszelki, wesoła, skoczna i zarłoczna :) Ma piękne oczy :)



i na koniec malusia Muszelka, najdrobniejsza pchełka, kochana śliczna i wesoła jak reszta kociaków.



i jeszcze cała brygada


Więcej zdjęć tutaj :arrow: https://picasaweb.google.com/110103969880165520044/DzieciakiZBogucina

kikin - Nie 08 Cze, 2014 10:00

Śliczne dzieciaki ::
Asia_B - Nie 08 Cze, 2014 10:25

o świecie! jakie cuda! :love:
Katarzyna - Nie 08 Cze, 2014 10:26

Słodziaki!
kat - Nie 08 Cze, 2014 13:00

Trzymam kciuki, żeby szybciutko udało się wyleczyć oczka! :ok:
I za dobre domki!

smellxoxo - Nie 08 Cze, 2014 19:59

Chcę małę kociałkęęęę<3
marinella - Nie 08 Cze, 2014 20:25

smellxoxo napisał/a:
Chcę małę kociałkęęęę<3


tu jest pakiet :twisted: i czeka na dt

misiosoft - Pon 09 Cze, 2014 12:37

kolejne cudeńka :)
sabatek - Pią 13 Cze, 2014 13:06

I dzień i noc z DT na Ogrodowej Szafirka i Muszelki: z kociej perspektywy minął na zabawie, jedzeniu, szuraniu miseczkami, figlowaniu po szafkach oraz oczywiście na straszeniu dwóch dorosłych kociczek rezydentek, które tylko lekko ofukały dwa malutkie bąbelki i są strasznie obrażone. Malutkie nic sobie oczywiście nie robia z tego fukania i chętnie by się pobawiły z dużymi pannami. Maluszki i rezydentki czekają na rozwój sytuacji :)
Morri - Pią 13 Cze, 2014 13:29

Z czasem Wasze panny się przyzwyczają :good: Moje też na początku nie były zachwycone nowymi lokatorami, jednak z czasem przyzwyczaiły się, że co jakiś czas pojawia się nowy kot :) Teraz doskonale sprawdzają się w roli kocich wolontariuszy :)
sabatek - Nie 15 Cze, 2014 21:09

Kolejne dni pobytku bąbelków na Ogrodowej malują się w kocich kolorowych barwach. Maluszki zamiast pomiałkiwać to ćwierkają jak ptaszki. Jedząc słychać, że jeszcze nie zanikł im odruch ssania i wsuwanie mokrego jedzonka brzmi jak koncert ciamkania i siorbania : ) Moje rezydentki nadal syczą ale coraz bardziej są zainteresowane tym co łazikuje po ich terenie. Szafirek jak przystało na kocurka jest miziasty i odważny przybiega do człowieka natomiast muszelka to skryta panna, która lubi się bawić sama ale także nie stroni od gonitwy za bratem tudzież od baraszkowania po półce na buty lub ich dewastowaniu permamentym, co oczywiście mi nie przeszkadza. Bąbelki pozdrawiają! ::
smellxoxo - Nie 15 Cze, 2014 22:34

Perełka i Cyrkonia od tygodnia u mnie. Na razie dały się poznać jako pełne życia, miziaste pluszaki :) Szczególnie Perełka jest bardzo proludzka, za każdym razem, gdy postanawia zasnąć, musi się to dziać na kolanach jednego z domowników :) Cyrkonia jest bardziej ruchliwa i ciekawska, wszędzie jej pełno, zaczepia też wciąż Pucisława (ku jego zadowoleniu) ;D Oba kociaki mają śliczne, okrągłe brzuszki, które przypominają mięciusie, wypchane piłeczki o milusiej fakturze :) Puciak systematycznie wczuwa się w matczyną rolę i uczy maluszki higieny, więc przez większość czasu pełzają mokre :D
Ogółem mega kochane kociaki :)

smellxoxo - Nie 15 Cze, 2014 23:46

filmik z Cyrkonią i Pućkiem :
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
:tan:

I foto -
Perełka:
Cyrkonia:



sabatek - Pon 16 Cze, 2014 22:06

Kilka zdjęć Muszelki i Szafirka
- Szafirek

- Muszelka

Pierwsze spotkanie z kartonem :P


edit brynia: podmieniłam linki zdjęć

sabatek - Pią 20 Cze, 2014 19:35

Kolejne dni maluchów to ciągle swawole i podgryzanie wszystkiego co sie rusza i nie rusza! W tym siebie oczywiscie! Rezydentki moje się z nimi oswajają a maluchy już wchodzą i buszują po pokoju: ) upodobały sobie duży drapak i budkę, w której śpią. Jedzą za trzech!
sabatek - Pią 20 Cze, 2014 21:36



Szafirek
Muszelka

edit brynia: podmieniłam zdjęcia na mniejsze, duże na picasie

Morri - Pią 20 Cze, 2014 22:28

Drapakowe ujęcia :serce: bossskie maluszki :love:
smellxoxo - Sob 21 Cze, 2014 17:43

Perełka z tatuśkiem:






kociałkowa zabawa :P







Kurciak - Sob 21 Cze, 2014 18:16

hmm... zdjęcia mogę określić tylko jednym słowem zaj*****e! :jebanewalentynki:
marinella - Czw 26 Cze, 2014 23:37

dzieciaki wymiatają ::
kat - Czw 26 Cze, 2014 23:44

Kurciak napisał/a:
hmm... zdjęcia mogę określić tylko jednym słowem zaj*****e! :jebanewalentynki:


Zgadzam się w 100% :)

kikin - Pią 27 Cze, 2014 08:16

Kociaki - słodziaki, ale moje główne ukłony w kierunku autora zdjęć PIĘKNE
sabatek - Pią 27 Cze, 2014 09:54

Moje kruszynki coraz bardziej dokazują i zaczynają się wspinać... po nogach, z niezłymi osiągnięciami. Nie widzą świętości ponieważ wchodzą do kuwetki moich starszych kotków z czego te nie są zadowolone : ) muszę jednak się pochwalić, że jak dobrze pójdzie to maluchy znajdą domek około 10 lipca. Co mi średnio na rękę bo się to tupotu małych kocich kopytek przyzwyczaiłem!
misiosoft - Pią 27 Cze, 2014 10:31

zdjęcia niesamowite!! dzieciaki słodkie :)
kat - Pią 27 Cze, 2014 10:38

sabatek napisał/a:
Moje kruszynki coraz bardziej dokazują i zaczynają się wspinać... po nogach, z niezłymi osiągnięciami. Nie widzą świętości ponieważ wchodzą do kuwetki moich starszych kotków z czego te nie są zadowolone : ) muszę jednak się pochwalić, że jak dobrze pójdzie to maluchy znajdą domek około 10 lipca. Co mi średnio na rękę bo się to tupotu małych kocich kopytek przyzwyczaiłem!


Super :) Trzymam kciuki!
A co do tupotu małych łapek, to na pewno znajdą sie następne :palacz:

sabatek - Pią 27 Cze, 2014 13:20


]

kikin - Pią 27 Cze, 2014 13:35

ostatnie zdjęcie
brynia - Pią 27 Cze, 2014 18:57

Info dla niewtajemniczonych - do swojego domu wybierają się Muszelka i Szafirek ::
Morri - Pią 27 Cze, 2014 21:17

Sabatek będzie miał za chwilę mnóstwo fanek na fb ;)
hanna - Pią 27 Cze, 2014 22:04

Morri napisał/a:
Sabatek będzie miał za chwilę mnóstwo fanek na fb

::s

To zaczynamy kolejkę :: :: :: ::

Foty super,a modele :serce: :serce:

smellxoxo - Nie 29 Cze, 2014 16:53

kikin napisał/a:
Kociaki - słodziaki, ale moje główne ukłony w kierunku autora zdjęć PIĘKNE [url=http://www.cosgan.de...011.gif]Obrazek[/url]


Dziękuję!
I za inne miłe komentarze też :)

Perełka w dalszym ciągu spokojniejsza, lubi się przytulać do Puciaka, gdy Big Daddy śpi, mniej je - jest nieco wybredna jeśli chodzi o karmę. Natomiast Cyrkonia w ogóle nie odczuwa respektu przed Puciosławem i skacze po nim, gdy tylko ma okazję i razem szaleją :) Do tego uwielbia się wspinać - głównie po żaluzjach, firankach i płaszczach wiszących w przedpokoju :D

sabatek - Sob 05 Lip, 2014 22:26

Dobra wiadomość Szafirek i Muszelka jadą jutro do nowego domu :D Jak na razie nie zdają sobie sprawy ze jutro będą miały nowe mieszkanko i urządzają gonitwy po całym pokoju przy okazji zaczepiając rezydentki. Całkowicie przejęli ich drapak :)






hanna - Sob 05 Lip, 2014 22:53

Super :banan: :banan: :banan:
sabatek - Nie 06 Lip, 2014 12:01

Moje skarby zostały w nowym domku stalym. Moj Klejnocik i Muszelka zaczeły badać teren, no w zasadzie Muszelka bo Szafirek spał. Na odchodne zostały wycałowane, a mi się tak smutno zrobiło.... ech przeciez spały ze mna i sie tulily:/ no ale mam nadzieje ze pomoge wiekszej ilosci kotkow, jeszcze:)
hanna - Nie 06 Lip, 2014 12:51

:pociesza: inne czekają :lol:
Kurciak - Nie 06 Lip, 2014 20:11

powodzonka w nowym domku :: na pewno szybko się w nim odnajdą:)
Morri - Pon 07 Lip, 2014 13:56

Sabatku, nie łamiemy się :pociesza: taka nasza rola :aniolek:
kat - Pon 07 Lip, 2014 13:58

:good:
smellxoxo - Nie 27 Lip, 2014 23:33

Cyrkonia już w domu stałym, Perełka w przyszłym tygodniu najprawdopodobniej pojedzie do siebie. Bedziemy tesknic za rojbrami :(
Kri - Pon 28 Lip, 2014 12:24

smellxoxo napisał/a:
Cyrkonia już w domu stałym, Perełka w przyszłym tygodniu najprawdopodobniej pojedzie do siebie. Bedziemy tesknic za rojbrami :(


No i gitara! Taka Twoja robota, Wolontariuszu. Odchować i oddać w dobry świat.
Na pocieszenie powiem, że kotów Wam nie zabraknie. ::

kat - Wto 29 Lip, 2014 15:37

:ok:
marinella - Sro 30 Lip, 2014 22:16

Jutro przeprowadzka Perełki :)
Morri - Sro 30 Lip, 2014 23:36

marinella napisał/a:
Jutro przeprowadzka Perełki :)

:banan:

kikin - Czw 31 Lip, 2014 11:16

Super :banan: sprawnie poszło rodzeństwu :banan:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group