Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Eugeniusz

BEATA olag - Wto 19 Sie, 2014 18:18
Temat postu: Eugeniusz
Więcej zdjęć tutaj

Eugeniusz został znaleziony przez dobrą Duszyczkę na polu w Złotnikach, która nie przeszła obojętnie obok małego, zakatarzonego i głodnego 3 miesięcznego szkraba. U Duszyczki mógł zostać tylko miesiąc, od soboty Geniu jest z nami.
Maluch jest rozkoszny, traktorek włącza się automatycznie gdy wyciąga się ręce w jego stronę. Kocha człowieka i gramoli się na niego kiedy tylko jest taka możliwość.
Ma ogromne pokłady energii, które trzeba rozładowywać zabawą,ƒ ale jak tu nie mieć tyle energii skoro ma się taki dobry apetyt i wygodne łóżeczko z funkcją miziania i przytulania.



monka - Wto 19 Sie, 2014 18:35

Kochamy mizianie:




:love:

misiosoft - Sro 20 Sie, 2014 09:47

cudne zdjęcie :)
Nosferatu - Sro 20 Sie, 2014 11:11

Jaki uśmiech :lol: Judżinek jest słodki
MandM - Czw 21 Sie, 2014 18:19

Jeju, jaka słodka mordka :: super zdjęcie :serce:
BEATA olag - Pon 25 Sie, 2014 17:04

Późnymi wieczorami kiedy juz wszyscy ukladaja sie do snu, Geniu wskakuje do łóżka jednemu z domownikow. Codziennie przed swoja wieczorną toaletą chwyta łampkami rękę i ją myje, a traktorek jest włączony aż baterie nie wyczerpią się w małym Geniuszu. <3
Morri - Pon 25 Sie, 2014 22:53

O, taki jestem słodki :love:





Lunix - Wto 26 Sie, 2014 08:25

aaaaaa :love: mały przystojniak!
BEATA olag - Wto 26 Sie, 2014 18:55

Właśnie wróciliśmy z maluchem od weta, nadal ma powiększone węzły chłonne pomimo kuracji antybiotykowej, brzuszek też nadal żarówiasty. W przyszłym tygodniu kolejna wizyta, jeżeli nie zmniejszą się węzły chłonne to będzie trzeba zrobić biopsję, a jeżeli chodzi o brzuszek to mamy zabrać w przyszłym tyg dwie probówki kału na badanie.

Mały jest strasznie energiczny w ogóle nie widać objawów stanu zapalnego (powiększone węzły chłonne). Wszędzie go pełno, jest odważny i cały czas ugania się za rezydentami. Nasza czarna rezydentka Coco nie jest tym specjalnie zachwycona ale jeżeli jej to za bardzo przeszkadza to idzie się schować na samą górę szafy. Drugim domownikiem, który już coraz bardziej przekonuje się do towarzystwa małego jest Stefan. Poznają się nawzajem obwąchując się i biegając po całym domu. Eugeniusz podgryza ogonek Stefana który nie jest mu dłużny i łapką pokazuje mu kto w tej ekipie rządzi. 
Ps. Geniu towarzyszy mi podczas pisania posta, leży na kolankach myjąc na zmianę siebie i moją rękę. :love:

Ania Z - Wto 26 Sie, 2014 19:46

A ja dzisiaj osobiście poznałam malucha :)
Mały jest bardzo fajniutki, ślicznie ziewał znudzony oczekiwaniem na swoją kolej u weta :love:

Kri - Wto 26 Sie, 2014 20:25

Słodziutki :love:
Katka - Wto 26 Sie, 2014 20:29

Fajny Genek ::
Morri - Sro 27 Sie, 2014 01:11

a ja tylko dodam, że rezydent Stefan, to nasz były podopieczny Itoshi :)
BEATA olag - Sro 27 Sie, 2014 20:36

W sumie jestem pozytywnie zaskoczona, Coco nie reaguje tak zle jak na Stefanka na początku:) Wczoraj Geniu i Stefan chyba przez 2-3h bawili się goniąc z jednego do drugiego pokoju :aniolek: :)
BEATA olag - Sob 30 Sie, 2014 12:59

Geniu apetyt ma za dwóch jak nie za czterech, ciągle by tylko jadł :D Wędruje od jednej do drugiej miseczki raz suche raz mokre, taki mały głodomorek :jesc: :love: :love:
Potrafi godzinami chodzić za Stefankiem, podgryzać go, łapać za ogon czy na niego wskakiwać z rozbiegu. Dobrze,że w poniedziałek idziemy do weta i zadecydujemy czy będzie już można sprowadzić do nas drugiego małego towarzysza :: :: :mrgreen:

hanna - Sob 30 Sie, 2014 13:01


Morri - Sob 30 Sie, 2014 15:23

A Stefankowi nie podoba się zaczepianie malucha? Kanso bardzo lubi bawić się z młodszymi :)
monka - Sob 30 Sie, 2014 17:07

Ale on cudowny jest! :love:




BEATA olag - Sob 30 Sie, 2014 18:23

Morri napisał/a:
A Stefankowi nie podoba się zaczepianie malucha? Kanso bardzo lubi bawić się z młodszymi :)




Właśnie nie zawsze mu się to podoba, ale jest już coraz lepiej :)

Lunix - Pon 01 Wrz, 2014 23:47

Genuś jest naprawdę uroczy :love: miałam przyjemność poznać dziś kawalera w kolejce do dr Koniecznego. Grzeczny i ułożony :) nie to co Simba, który darł się jakby chciał udowodnić że może nad nóżkami musimy popracować, za to płuca i krtań to zdrowe że pozazdrościć :diabel:
Jak Eugeniusz po wizycie się ma?

BEATA olag - Wto 02 Wrz, 2014 14:36

Geniu dostał kolejny antybiotyk, stele powiekszone węzły chłonne, świsty w płuckach i jakieś szmery w serduszku. Ostatnio jak razem zasypialiśmy to slyszalam jak mu swiszczało w płuckach/oskrzelach, a po zabawie ze Stefankiem maluch kładzie się na ziemi i dyszy jak psina ;c Ale energii do zabawy mu nie brakuje :aniolek:
kotekmamrotek - Wto 02 Wrz, 2014 22:17

a jakaś konkretna diagnoza jest??? serduszko mnie zwłaszcza zmartwiło....
BEATA olag - Wto 02 Wrz, 2014 22:45

Nic konkretnego nie powiedzieli, dzwonili do nas wieczorem bo daliśmy próbki kału. W badaniach wyszło że ma pierwotniaki, więc jutro wizyta na zastrzyki i po tabletki na pierwotniaki coby nie żyły sobie spokojnie w małym brzuszku bo ich tam nie chcemy!!! :gun:
BEATA olag - Nie 07 Wrz, 2014 10:33

Poranna toaleta :aniolek:

BEATA olag - Nie 07 Wrz, 2014 10:33






BEATA olag - Nie 07 Wrz, 2014 10:43

Maluchowi znika etiopska żarówka z brzuszka, paskudne pierwotniaki zrobiły małe zamieszanie w organizmie ale jest już coraz lepiej, węzełki chłonne też się pomniejszają :: Tylko niechętnie jemy tabletkę na robaki, wczoraj troszkę podrapał mamę :evil: ale dzisiaj już w dwójkę podamy mu tabletkę i nie damy się małemu dzikuskowi :twisted:

Geniu reaguje na swoje imię i na stanowcze NIE przy zakazie :cool: brawa dla maluszka :: :lol: :aaa: :heya2:

BEATA olag - Czw 11 Wrz, 2014 20:33

Zanieśliśmy dzisiaj próbki kału do badania, przed chwilką do nas oddzwonili i na szczęście nie ma już jaj pierwotniaków :heya2: :brawo:
Teraz czeka nas tygodniowa przerwa w leczeniu, po tygodniu kolejna dawka, a po następnych dwóch będzie można zaszczepić w końcu maluszka. :mrgreen:
Dzisiaj nastąpił przełom, Geniu leżał razem ze Stefankiem na krześle a Coca polizała Eugeniuszową łapcie po czym pacnęła go w czoło :love: :love:

Morri - Czw 11 Wrz, 2014 23:55

Brawa dla rezydentów :) :) :)
Cieszymy się, że pierwotniaki poszły precz :)

BEATA olag - Wto 16 Wrz, 2014 15:46

A tak słodko sobie odpoczywamy na fotelu po długiej zabawie ze Stefankiem ::








Morri - Wto 16 Wrz, 2014 15:49

Ależ on piękny :serce:
kikin - Wto 16 Wrz, 2014 16:20

piękny chłopak :serce:
kat - Czw 18 Wrz, 2014 10:18

Poznałam wczoraj Eugeniusza - słodki wulkan energii :)
BEATA olag - Wto 23 Wrz, 2014 10:29

A tak odpoczywam sobie z najlepszym przyjacielem :love:









Morri - Wto 23 Wrz, 2014 10:35

Stefan :love:
BEATA olag - Nie 28 Wrz, 2014 17:30

Maluch w sumie już nie taki maluch, ponieważ waży już 2,6 kg :king: uwielbia wdrapywać się do koszyczka na górę (kiedyś była to miejscówka Coco :evil: ). Musimy odczekać jeszcze jakieś dwa tygodnie na zaszczepienie Genia i elegant będzie mógł pojechać do nowego domku :D :jump: :P


BEATA olag - Pon 06 Paź, 2014 12:11

a tak śpię/czekam na piątek :: :: ::

Eva - Pon 06 Paź, 2014 12:13

co za miejscówka! :D piękny jest :)
Morri - Pon 06 Paź, 2014 12:26

Kanapka z kotem ;)
Kri - Pon 06 Paź, 2014 12:36

Morri napisał/a:
Kanapka z kotem ;)


:lol:

kat - Pon 13 Paź, 2014 16:47

I jak Geniusz w ds? macie jakieś wieści? :)
BEATA olag - Pią 28 Lis, 2014 19:12

EU.GENIUSZ
Uprzejmie donoszę o przystojniaku Eugeniuszu, o którym na bieżąco jestem informowana przez jego obecnych właścicieli - miziasty szybko się zaaklimatyzował, polubił z rezydentką Clou - śliczną brunetką. Śpi oczywiście w mięciutkiej pościeli :aniolek: . Jak dostaliśmy zdjęcie Geniusza wtulonego w kolana człowieka - to jęknęliśmy z zazdrości - zdrajca :brawo:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group