Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Leon

marinella - Czw 25 Wrz, 2014 10:41
Temat postu: Leon
Oto Leon


Leon trafił do nas na leczenie i jak to zwykle bywa wrócić nie miał gdzie, okazał się domowym kotem i trzeba było znaleźć mu ciepły kącik.
Ulitowała się nad nim nasza Pani z gabinetu, i zabrała do siebie bo klarował mu się domek, niestety domek, po jednym dniu oddał Leona gdyż stwierdził że Leon nie jest taki jak poprzedni kot który odszedł.

Tak o Leonie pisze jego tymczasowa opiekunka
Leon- to kocur którego poznałam podczas zabiegu kastracji. Przyjechał na rutynowy zabieg z łapanki dzikich kotów. Był bardzo słaby i wychudzony. Przez tydzień mieszkał w gabinecie, towarzyszył przy wszystkich czynnościach. Dużo spał, nie sprawiał problemów. Zaprzyjaźnił się z posterylkowi kotkami. Zbliżał się czas wypuszczenia go na wolność. Ale jak można oddać zwierze na ulice, które codziennie na dzień dobry daje ci buziaka? Tak trafił do mnie. Przez kolejny tydzień ciągle spał, dochodził do siebie po ciężkich dla niego chwilach. Zaprzyjaźnił się z 5 miesięcznym Cocolino który również szuka domu. Od pierwszego dnia są nierozłączni. Nieśmiało otwiera się na kocie zabawy, śpi w łóżku i na zawołanie całuje wszystkich domowników i gości. Jest bardzo otwartym kotem, niczego się nie boi.





zdjęcia Leona

https://plus.google.com/photos/110103969880165520044/albums/6062679057415956097

kikin - Czw 25 Wrz, 2014 19:11

Leon ma fajny nos ::
moorland - Czw 25 Wrz, 2014 22:45

A ja trochę pozwolę sobie naprostować historię Leona. Nie był przywieziony z łapanki. Pani zadzwoniła na telefon fundacyjny i powiedziała, że pod jej klatką na jednej z Łazarskich ulic leży wycieńczony skrajnie kot. Zapytałam czy ma blisko na Kasprzaka, powiedziała, że to za rogiem, więc poprosiłam Panią, żeby go postarała się w coś spakować w miarę możliwości i zanieść do gabinetu jak najszybciej i tak właśnie Leon trafił pod skrzydła Fundacji :wink:
marinella - Czw 25 Wrz, 2014 23:12

toć piszę że trafił na leczenie :patyk: ::
moorland - Pią 26 Wrz, 2014 00:41
Temat postu: Re: Leon
marinella napisał/a:


Tak o Leonie pisze jego tymczasowa opiekunka
Leon- to kocur którego poznałam podczas zabiegu kastracji. Przyjechał na rutynowy zabieg z łapanki dzikich kotów.


ja się odnoszę do słów opiekunki, bo może nie zorientowana :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group