Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Alaska

kikin - Sob 04 Paź, 2014 08:11
Temat postu: Alaska
Mam ogromną przyjemność przedstawić kolejną z Sióstr Ksero :D
oto :love: ALASKA :love:




Alaska to jedna z Sióstr Ksero. Pochodzi z dużego stada oswojonych kotów żyjących w pobliżu bardzo ruchliwej i niebezpiecznej ulicy. Trafiła do Fundacji na sterylizację i miała to szczęście, że zwolniło się miejsce w DT. Tym samym kotka może spokojnie czekać na swojego człowieka. Alaska, podobnie jak jej siostry, jest niezwykle sympatyczna, spragniona kontaktu z człowiekiem. Głaskana cały czas mruczy, ugniata i barankuje. Jest przyzwyczajona do towarzystwa innych kotów.

Alaska na Picasie i youtube

kikin - Sob 04 Paź, 2014 08:18

Alaska spędziła noc na zwiedzaniu pokoju :: nad ranem miaukała mocno, wygłaskana została więc przeze mnie i mojego syna (dzieci jej nie straszne :: ) - mruczeniu, barankom i rowerkowi nie było końca :love: :love: :love: :love:
jest jak Dakota - przecudnie miziasto -barankująco - mrucząca
kot stworzony do kochania :love:

dziś podwoje otwarte, nastąpiło nawet zapoznanie z psem >D baaardzo spokojne wszystko jak należy :good:

relacje obiecuję na bieżąco ::
ale pewnie będę pisać to samo bo PANNY SĄ CUDNE!!! :jebanewalentynki: :jebanewalentynki: :jebanewalentynki:

edit - był baranek o psi nos :banan:

kikin - Nie 05 Paź, 2014 09:07

Jestem Miziakiem :: :: ::



taka jestem ŚLICZNA :love: :love: :love:







prawie norweski profil :wink: >D


Kurciak - Nie 05 Paź, 2014 10:42

mega jest:) dobrze jej na tych kolankach :: :: :: ::
kikin - Pon 06 Paź, 2014 13:26

Alaska wczoraj rano znalazła tajemną skrytkę :twisted: rano tak się zamelinowała, że szukaliśmy jej chyba z pół godziny :twisted: wiedziałam, że musi być w tapczanie bo tam ją widziałam jak szła spać po śniadaniu
szukamy, szukamy nic :diabel: myślę no musi być gdzieś w tym tapczanie, a Panna znalazła przerwę w materiale i weszła zupełnie do środka między materiał a sprężyny
już chciałam tapczan ciąć, żeby kotka wyjąć :diabel: no ja rozumiem, że tam się fajnie by spało, ale bez przesady
panna miziana, mrucząc wyszła z dziura sama
co się naszukałam to moje :: nawet w niewielkim mieszkaniu można zgubić kota :lol:

dziś Panny moje ocierały się na wyścigi o moje nogi w oczekiwaniu na śniadanie :love:
mruczenie z jednoczesnym ugniataniem jest ich cechą charakterystyczną

Alaska musi nabrać ciałka, jest wyraźnie chudsza i smuklejsza od Dakoty i ogonki im się wywijają w różne strony, Dakocie w stronę grzbietu, Alasce w drugą (jeszcze takiego ogonka u kota nie widziałam :: )

mają mięciuchne futerko i są bardzo słodkie

kikin - Pon 06 Paź, 2014 17:55

Alaska już po szczepieniu, nieco zdenerwowana, ale bardzo grzeczna :D
kikin - Wto 07 Paź, 2014 13:18

Alaska mizia się o wszystko :: o nogi, ręce, meble, podłogę, inne koty, psa, dzieci

taki z niej miziak z Miziakowa ::

Lunix - Wto 07 Paź, 2014 13:24

kikin napisał/a:
miziak z Miziakowa


:king:

kikin - Sro 08 Paź, 2014 19:50

ja wiem, że nie mogę dziewczyn na barfa przestawić, ale nie mogłam się oprzeć, żeby im małej przyjemności nie zafundować :: kolacja
Alaska rzuciła się na zdobycz, jak na prawdziwego drapieżnika przystało ::

kat - Sro 08 Paź, 2014 21:30

No wiesz kikin, żeby tak biedne koteczki glodzić! ;)
kikin - Czw 09 Paź, 2014 08:23

dzisiaj rano Alaska też wybrała kurczaka, pałkę ogołociła do kości ::

Alaska, muszę to powtórzyć, to miziak nad miaziaki, lela się nawet o psa, pokazuje brzuszek i nadstawia łepek, dzieci są ok, przecież mogą głaskać grzbiecik i drapać łepek ::

jest bardzo proludzka :D bardzo lubi też inne koty, na razie mając do wyboru człowieka lub kota, wybiera człowieka ::

kikin - Sob 11 Paź, 2014 21:05

mięsożerna Alaska ::



taka jestem piękna :love:






Nadira - Sob 11 Paź, 2014 21:14

Cudowna ta kreska na nosie, schrupać można ;)
kikin - Pon 13 Paź, 2014 10:05

Mogę zupełnie spokojnie powiedzieć, iż dziewczęta moje - Alaska i Dakota - zaaklimatyzowały się w domu zupełnie i całkowicie zasymilowały z moim stadem. Wieczornym harcom, we czwórkę nie ma końca. Rano posłusznie meldujemy się na śniadanie.
Poruszamy się swobodnie po domu między dziećmi i psem. Alaska to ta bardzie miziająco - barankująca. Jeszcze nie nakolankowa (dłużej wytrzyma noszenie na rękach niż Dakota), choć zdecydowanie lubi być blisko człowieka. Bardzo blisko. Panny pięknie reagują na swoje imiona. Nie sprawiają absolutnie żadnego problemu. Radość w czystej postaci :D Alaska jest delikatna i smukła. Sama dobroć i miłość. Tylko na zdjęciach jej spojrzenie bywa przeszywające :D

kikin - Sro 15 Paź, 2014 08:02

Alaska oficjalnie została kotem łóżkowym :: na początku ona, jak i jej siostra były raczej naziemne, teraz wreszcie zrozumiały gdzie śpi prawdziwy kot :: Mizia się cały czas nieustająco, nigdy nie ma dość
okno, balkon - w ogóle jej nie interesuje

kikin - Czw 16 Paź, 2014 08:22

Dakota i Alaska zostały nazwane przez męża "małe czarne" :: :: :: ::

co rano słyszę pytanie: "gdzie są małe czarne?" przy składaniu łóżek, żeby przypadkiem, którejś w tapczanie nie zamknąć :lol:

Nadira - Czw 16 Paź, 2014 20:45

Małe czarne - pasują do każdego ubioru i na każdą okazję :D
kikin - Czw 16 Paź, 2014 20:54

Nadira napisał/a:
Małe czarne - pasują do każdego ubioru i na każdą okazję :D
:good:
kikin - Czw 16 Paź, 2014 21:49

:: Tymczasem na Ratajach wylądowało UFO ::
kiniek - Czw 16 Paź, 2014 22:09

Stukostrachy! właśnie skończyłam czytać i powiem jedno - wiejcie z chaty ::
kikin - Pią 17 Paź, 2014 11:46

Alaska śpi z człowiekami :: Alaska nie dawać spokoju człowiekom i miziać się, miziać, miziać :aaa: miziać i miziać
Morri - Pią 17 Paź, 2014 11:56

kikin napisał/a:
Alaska śpi z człowiekami :: Alaska nie dawać spokoju człowiekom i miziać się, miziać, miziać :aaa: miziać i miziać
:brawo:
kikin - Pią 17 Paź, 2014 19:50

Alaska to kwintesencja wdzięku i miziakowatości doskonałej :love: :love: :love: :love: nawet mąż się "skarżył", że rano mu żyć nie dawała, domagając się głasków :tan: :tan: :tan: :tan:
kat - Pią 17 Paź, 2014 21:55

Czujecie się molestowani - o glaski ? :diabel:
kikin - Sob 18 Paź, 2014 19:54

moje dziewczęta utwierdzają mnie w przekonaniu, że co jak co, ale drapieżnik powinien jeść surowiznę :diabel:
puszki są ok, suche też jest ok, ale np serduszka indycze są SUPERRRRRRRRR

kikin - Nie 19 Paź, 2014 20:12

Alaska pięknie zaprezentowała się na PA :: Nadal jest mega miziakiem :: :: ::
kikin - Wto 21 Paź, 2014 12:57

Alaska panna miziakowa zawładnęła sercem pewnej dziewczynki :D i znalazał dom :D

a najfajniejsze jest to że znalazła wspólny dom z siostrą ::

kat - Wto 21 Paź, 2014 12:57

Wow, super :tan:
Morri - Wto 21 Paź, 2014 13:30

wspólny dom dla rodzeństwa, to zawsze najfajniejsza opcja :tan:
kikin - Pią 24 Paź, 2014 16:10

Dziewczęta spakowane i gotowe do drogi


sama nie wiem czy bardziej się cieszę, czy bardziej będę tęsknić :roll:

misiosoft - Pią 24 Paź, 2014 16:11

powodzenia dziewczyny :)
kat - Pią 24 Paź, 2014 16:17

Powodzenia :ok:
Kurciak - Pią 24 Paź, 2014 19:39

Powodzonka!!!
kikin - Sob 25 Paź, 2014 08:15



Dziewczynki w nowym domu od wczorajszego wieczora :: :: :: Alaska, jako pierwsza postanowiła wyjść z transporterka i już po chwili miziankom z nową opiekunką nie było końca :lol: było ugniatanie, baranki, mizianki i w ogóle full wypas
Dla Alaski przygotowano posłanko przy oknie z widokiem :D , ba nawet cały pokój :lol:

Rezydentka - (przepiękna ) - poobserwowała Panny z zaciekawieniem. Cudny piechol chyba nawet nie zauważył nowych członków rodziny :: :: ::

Wspaniały dom, wspaniali ludzie i zwierzęta - lepiej dziewczynki nie mogły trafić

kotekmamrotek - Sob 25 Paź, 2014 14:23

suuupeeerrrr:))))))
takie wiadomości się czyta i jeszcze bardziej się chce - wszystkiego;)

kikin - Sob 25 Paź, 2014 15:11

wieści z DS :banan: :banan: :banan:

Wyjątkowe obie. Alaska zwiedza caaały dom od 4.00 z przerwami na drzemkę i jedzonko. Wejdzie wszędzie i wszystko ją interesuje , Zosia posłusznie chodzi za swoją kotką i pilnuje aby była bezpieczna:) Dakota nieco spokojniej , ale również poznaje nowe miejsce. Jednak najbardziej podoba jej się pokój Dominiki i do niej też wycofuje się gdy czuje się niepewnie. Z psem nie gadają:) choć Alaska próbowała i barankiem zaczepiła Muffę, ale ten stchórzył i zwiał. W ogóle Alaska jest bardzo odważna:) Dakota naśladuje siostrę w niektórych "wyprawach" , ale do pewnego momentu . Chyba się dziewczyny polubiły :) ludzkie i kocie :) kotki chętnie jedzą , z kuwety korzystają - pięknie nauczone :) pozdrawiamy



proszę spójrzcie jak przygotowała się Zosia na przybycie Alaski :: :: ::



i profesjonalny domek :good: :love: :love: :good: :love:




marinella - Sob 25 Paź, 2014 15:50



wymiata :: :: ::

kikin - Sob 25 Paź, 2014 20:26

jak dobrze mieć siostrę


marinella - Sob 25 Paź, 2014 20:34

A jak się trzyma piękna rezydentka ?
kikin - Sob 25 Paź, 2014 20:58

marinella napisał/a:
A jak się trzyma piękna rezydentka ?


o pięknej Rezydentce nie mam jeszcze wieści :D

kikin - Nie 26 Paź, 2014 18:30

:: :: :: cd wieści z DS: :: :: ::

"17:30 - niedziela - mamy 3 kotki i 1 psa... Cisza, spokój: kociaki śpią... pies śpi... Maruszka ukryta przed wszędobylską Alaską... Śpi, jest gut. Dakota wybrała sobie miejsce w szafie, u Dominiki, Alaska - kolana Zosi lub kosz na "wysokościach". Maruszka gdy widzi małe - puszy się, wydaje dźwięk jakiego nigdy nie słyszeliśmy u niej (coś jakby syrena z tłumikiem :) ) no i syczy... Następnie ucieka - myślę, że jest to trochę złość, a trochę strach. Ale jest wyraźnie zaciekawiona, bo obserwuje młode za węgła. Pozdrawiamy serdecznie"

:good: :banan: :good: :banan: :good: :banan:

kikin - Wto 28 Paź, 2014 19:47

znalezione w moim archiwum, nie mogłam się oprzeć żeby Wam nie pokazać ::








hanna - Wto 28 Paź, 2014 20:18


kikin - Pon 24 Lis, 2014 20:40

nowe wieści z Domu Stałego Dziewczynek :D :D :D

"Dziewczyny są super:) bawią się razem ( dobrze , że są we dwie:) Zaczepiają Marę , rozdają całuski, miziaki ... Jedzą góry jedzenia , odpoczywają ,śpią i znów szaleją...trochę kaszlały i psikały ,ale dostały tran i biostyminę i jest dobrze:) pozdrawiamy cieplutko"

:banan: :banan: :banan:

Alaska gra ze swoją Pańcią ::s




Alaska
robi porządek w szafie ::



co tam ciekawego przynieśliście >D



mniam, mniam, mniam kurczaczek :mrgreen:


Nadira - Sro 26 Lis, 2014 10:28

"Game for cats"? :D
kikin - Pią 17 Kwi, 2015 12:08


Morri - Pią 17 Kwi, 2015 12:50

:serce:
kikin - Sob 28 Lis, 2015 19:45

https://www.facebook.com/...&type=3&theater

:love:

kat - Sob 28 Lis, 2015 19:47

Super! :)
Morri - Pon 30 Lis, 2015 04:12

Boskie zdjęcie :)
kikin - Pią 08 Sty, 2016 20:39

https://www.facebook.com/...&type=3&theater
kikin - Pon 07 Mar, 2016 09:38

:love: :love: :love:

tess - Wto 08 Mar, 2016 22:45

Jaką fajna telewizję mają :D
kikin - Wto 21 Cze, 2016 09:57

przytulanka ::




Morri - Pon 27 Cze, 2016 00:59

:aniolek: :aniolek: :aniolek:
kikin - Pon 05 Gru, 2016 08:55

Alaska w domowych pieleszach ::






Morri - Czw 15 Gru, 2016 12:04

:aniolek:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group