Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Nova

Kurciak - Pią 10 Paź, 2014 15:06
Temat postu: Nova
Nova jest jedną z tych kotek, które złapane zostały do sterylizacji na poznańskim Umultowie. Jednakże koteczka okazała się być niesamowitym miziakiem i przytulasem. Wzięta na ręce od razu się zaczyna cudownie mruczeć i barankować. Takiego kotka nie można wypuścić. Od wczoraj jest w DT. Od samego początku kotka zwiedziła całe mieszkanie nie bacząc na śledzące ją koty. Poczuła się jak u siebie! Jest odważną i rezolutną dziewczynką. Gdy znalazła piłeczkę od razu wiedziała co się z nią robi a swoją pierwszą noc spędziła u boku opiekunki wtulając się w jej włosy.


Nova na YouTube :arrow: Nova i na picasie


monka - Pią 10 Paź, 2014 17:23

Ona jest boska, jeden z większych miziaków jakie miałam przyjemność poznać :love:
aż żałuję, że tak mi ją szybko zwędziłaś ze szpitalika :lol: :twisted:

kotekmamrotek - Pią 10 Paź, 2014 21:15

noooo - podpisuje się obiema rekami!!!!!
Lunix - Pią 10 Paź, 2014 21:35

:love:
Kurciak - Sob 11 Paź, 2014 23:18

takie jestem słodkie dziecko


kat - Nie 12 Paź, 2014 12:12

Piękna :)
Kurciak - Pią 17 Paź, 2014 20:58

Nova jest dzieckiem bardzo wesołym, wręcz uwielbia się bawić. Mam wrażenie, że czuje się coraz lepiej bo tylko by się bawiła tylko nie wiem czemu zabawki zmienia jak rękawiczki :hm:

Nova: omomomom jakie to pyszne... mniam mniam... ale dobry ogonek




Opiekunka: Nova, ale czemu Ty jesz myszkę?


NovaJa jem myszkę? Przecież ja ją tylko przytulam! :aniolek:

kiniek - Pią 17 Paź, 2014 21:31

Kurciak napisał/a:
Nova jest dzieckiem bardzo wesołym, wręcz uwielbia się bawić. Mam wrażenie, że czuje się coraz lepiej bo tylko by się bawiła tylko nie wiem czemu zabawki zmienia jak rękawiczki :hm:

Nova: omomomom jakie to pyszne... mniam mniam... ale dobry ogonek

Obrazek


Opiekunka: Nova, ale czemu Ty jesz myszkę?
Obrazek

NovaJa jem myszkę? Przecież ja ją tylko przytulam! :aniolek:


tyle jest zabawek na świecie więc po co trzymać się jednej :roll:

kat - Pią 17 Paź, 2014 21:57

Rewelacyjne zdjęcia, mina Novej boska :)
MandM - Sob 18 Paź, 2014 12:03

Jaka zaskoczona mina ::
Kurciak - Pią 24 Paź, 2014 16:33

Nova ma powiększone węzły chłonne. Bierzemy antybiotyki jednakże jak o tej pory się one nie zmniejszyły, będą następne badania. Jednak dolegliwość ta nie przeszkadza dziewczynce w zabawach i mizianiu. Nova jest kotkiem, która całe dnie spędzała by właśnie na tych aktywnościach. Ahh... zapomniałabym dodać, że to mega śpioch! :aniolek: śpi z człowiekiem ale jak go nie ma to nic się nie dzieje, wtula się w pościel i sama goni myszki w snach ::

https://www.youtube.com/w...T_wXXJd&index=1

kikin - Pią 24 Paź, 2014 16:35

ale masz fajowego lelocha :: :: ::
Kurciak - Pią 24 Paź, 2014 16:55

kikin napisał/a:
ale masz fajowego lelocha :: :: ::


Noooo!!! :: :: :: :: jest mega! świetny kiciuch! :aniolek:

kat - Pią 24 Paź, 2014 16:57

Poznałam Novę. Super koteczka :)
Kurciak - Pią 31 Paź, 2014 16:28

Nova opuściła już znielubiony przez nią pokój... przecież tak on ją ograniczał :evil: jak można było przez 3 tygodnie dziecko tak przetrzymywać... wystarczyło chcieć wejść do pokoju a ona już szukała sposobności by uciec z niego :twisted:
Nieznany reszcie domownikom maluszek wzbudzał wiele kontrowersji w kocim świecie. Syczeć czy nie syczeć. Flokuś był zdezorientowany, Birkuś syczał a rezydentka Hanna stwierdziła chyba, że to małe coś z piedestału jej nie zrzuci i się Novą nie interesowała.
Stan syczenia trwał...hmm...3 godziny może 5 :shock:
Potem w domu były tańce, hulanki i kocie swawole.No dobra-harce :: :: ::
Birkuś i Nova biegali to w jedną to w drugą stronę a tu łapka poszła w ruch a tam fikołek no i w ten sposób pierwsze lody zostały złamane :D
Nova teraz czuje się jak Pani na włościach. Najlepsza do spania jest oczywiście sofa, poduszeczką czy kocykiem też nie pogardzi. No bo jak robi się chłodno to koteczek wie, że wtedy wchodzi się pod kocyk a tylko główka wystaje by móc oglądać świat :diabel: :palacz:




kikin - Pią 31 Paź, 2014 17:10

:serce: :serce:
Kurciak - Wto 11 Lis, 2014 12:19

Nova jest po prostu rozkoszna. Nauczyła się, że jak przyjdzie do człowieka to ten ją wymizia.. a ona od razu zaczyna ogniatać, nie ważnie czy jest to ręka, kocyk czy twarz opiekuna, łapki idą w ruch a czasem i wszystkie cztery :: :: ::
Kurciak - Wto 11 Lis, 2014 14:28

Czyż nie jestem piękna? :aniolek:

kotekmamrotek - Sro 12 Lis, 2014 10:21

przepiękna, przemiziasta, dlaczego jeszcze u Was na stanie????
Kurciak - Czw 13 Lis, 2014 23:04

kiedyś już pisałam, że Nova cudownie ugniata inie bardzo przejmuje się jaka jest to część człowieka... ale teraz przeszła sama siebie :: :: ::
Siedzimy sobie przed kompem, Nova przyszła na mizianki, no to głaski i mruczki i łapeczki w ruch...ale Novej było mało.Zauważyła leżący obok telefon.to co Nova zrobiła? Zaczęła o niego ugniatać ale po tym stwierdziła, że chyba średnio się ugniata to strzeliła mu kilka baranków :love: :love: :love: :love: Kochane dziecko :aniolek:


Morri - Pią 14 Lis, 2014 10:56

:love: słodziak na maksa :serce:
misiosoft - Pią 14 Lis, 2014 15:02

cudne :) ciekawe, jakby telefon zadzwonił to by odebrała?
Kurciak - Pią 14 Lis, 2014 15:16

misiosoft napisał/a:
jakby telefon zadzwonił to by odebrała?


tego jeszcze nie testowała ale znając ją to wszystko jest możliwe :aniolek:

Kurciak - Sob 22 Lis, 2014 17:21

Nova w zesżłym tygodniu miała gościa... Nowy człowiek w domu ale kotce za bardzo to nie przeszkadzało bowiem postanowiła się troszkę poocierać i pokazać od dobrej strony. Strona ta musiała byc dobra bowiem Nova pakuje swój plecaczek i we wtorek przeprowadza się do nowego domku by tam poznać nowego kolegę, który podobnie jak Nova lubi się bawić :: :: ::

Nova jest mądrym koteckiem. Jak w pokoju jest okno otwarte i dziecku robi się chłodno to chowa sie pod kołderkę tak, że tylko główkę widać :aniolek:


hanna - Nie 23 Lis, 2014 19:26

Brawo
Morri - Wto 25 Lis, 2014 00:14

:tan:
Kurciak - Sro 26 Lis, 2014 16:21

Wczoraj wieczorem Nova pojechała do swojego domku. Pierwsze chwile były hmm... odważne. Nova wyszła z transporterka i przeszła się po mieszkaniu sprawdzając gdzie jest kuwetka a i miseczki znalazła. Przez Nowego kolegę została troszkę osyczana ale jak to Nova, stwierdziła, że nie ma się czym przejmować i dalej robiła swoje. Później schowała się pod łóżkiem ale zabawki są ważniejsze niż jakaś tam niepewność :: :: ::

a ja... dziś rano wstałam o 4tej by szykować się do pracy, wchodzę do pokoju i miziam pierwszego, póżniej drugiego i wołam "Nova kici kici...Nova.." a tu smutek, Novej nie ma :cry2: :cry2: :cry2:

Morri - Czw 27 Lis, 2014 04:16

Kurciak napisał/a:
Wczoraj wieczorem Nova pojechała do swojego domku. Pierwsze chwile były hmm... odważne. Nova wyszła z transporterka i przeszła się po mieszkaniu sprawdzając gdzie jest kuwetka a i miseczki znalazła. Przez Nowego kolegę została troszkę osyczana ale jak to Nova, stwierdziła, że nie ma się czym przejmować i dalej robiła swoje. Później schowała się pod łóżkiem ale zabawki są ważniejsze niż jakaś tam niepewność :: :: ::

dzielna mała :serce:

Kurciak napisał/a:

a ja... dziś rano wstałam o 4tej by szykować się do pracy, wchodzę do pokoju i miziam pierwszego, póżniej drugiego i wołam "Nova kici kici...Nova.." a tu smutek, Novej nie ma :cry2: :cry2: :cry2:
trzymaj się :hug:
Kurciak - Pią 28 Lis, 2014 20:07

Przyszły wieści z domu stałego Novej.Wygląda na to że Nova dogadała się z kolegą. Coraz pewniej czują się obok siebie i biegają wspólnie za sobą :: :: ::
mam zdjęcie na mailu na potwierdzenie tych info tylko nie wiem jak je tu wstawić...

Morri - Pią 28 Lis, 2014 23:17


Kurciak - Pią 28 Lis, 2014 23:20

właśnie! Moja dziewczynka! :jebanewalentynki:
kat - Pią 28 Lis, 2014 23:22

Super :)
marinella - Pią 28 Lis, 2014 23:29

łiii jak szybko ::
ale w sumie nie dziwne :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group