Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Kumiko

monka - Sob 25 Paź, 2014 00:55
Temat postu: Kumiko
Kumiko to kolejna kotka, która trafił do nas tylko na sterylizację – łapana jak dzikusek na klatkę-łapkę, w szpitaliku okazała się mega miziastym, przytulastym kotem. Nie ma właściwie szans, by zrobić gzubce zdjęcie – tak się wierci, oczywiście w poszukiwaniu kawałka człowieka do poprzytulania; niestety może to być też jego przedłużenie – czyli obiektyw – bardzo chętnie strzela wtedy baranki.
Kumiko oprócz przesłodkiego zachowania ma jeszcze takową bródkę – spójrzcie, jak śmiesznie z nią wygląda.
Jest to młoda koteczka, mająca około pół roku; żyła w mini-stadku, razem ze swoją siostrą – teraz czekamy i na nią – zatem powinna dogadać się z innymi kotami, ale będziemy sondować sytuację.
Okazało się, że Kumiko to rodzona córka Ofelii, która była też niby-dziką kotką, a kilka dni temu znalazła już zakochany w niej po uszy dom – mamy nadzieję, że na Kumiko też się KTOŚ pozna…

Kumiko na PICASIE i na YOUTUBE.






monka - Sob 25 Paź, 2014 00:59

Nakręciłam jej jeszcze dziś jeden filmik ale nie wyszło mi wycelowanie w kota i w pewnej chwili ją niezbyt dobrze widać :P
Morri - Sob 25 Paź, 2014 01:11

no bródka wymiata :love:

fajne imię :good:

edit: literówka

Kurciak - Sob 25 Paź, 2014 01:19

Przypomina mi ona jedną kotkę która była na Batorego ze złamanym ogonem. Lala. też tak wyglądała.

śliczności z niej ::

kikin - Sob 25 Paź, 2014 07:56

śliczna
m_adzik - Sob 25 Paź, 2014 10:49

Piękna! Już niedługo leci do mnie, a stamtąd na pewno szybiuctko fruuu do nowego domu. Albo zostanie :twisted:
kotekmamrotek - Sob 25 Paź, 2014 14:25

:shock:
kotekmamrotek - Sob 25 Paź, 2014 14:26

no dobra dobra - chyba wszyscy wolontariusze maja na stanie jakiegoś stałego tymczaska ::
kotekmamrotek - Sob 25 Paź, 2014 15:23

Morri napisał/a:
no bródka wymiata :love:

fajne imię :good:


no, dla wszystkich miłośników wiadomo kogo:)

monka - Nie 26 Paź, 2014 13:14

Poprawiłam się i nakręciłam jej trzy lepsze filmiki:

https://www.youtube.com/w...gKnoLkk&index=2


Jaki to jest mega mega miziak <3 Jestem nią absolutnie oczarowana :love:





m_adzik - Nie 26 Paź, 2014 20:40

Jaka pięknota z niej ochhh :love: :love: :love: widziałam, że już ze dwie osoby na facebooku się o nią pytało :) :):)
Katka - Pon 27 Paź, 2014 00:15

imienniczka mojej suczki :P
kotekmamrotek - Pon 27 Paź, 2014 00:22

a to Ty wybierałaś???
kotekmamrotek - Wto 28 Paź, 2014 10:54

Waśnie się dowiedzieliśmy, ze Kumiko żyła w bardzo dobrych układach z psem karmicieli - cała trójka (bo jeszcze brała w tym udział siostra Kumiko) wesoło hasała po podwórku, zatem kontakty z psiakami powinny ją cieszyć:)
m_adzik - Sro 29 Paź, 2014 23:23

JEJ NIE DA SIĘ NIE KOCHAĆ!!
Pieknie pręży się, żeby zwrócić uwagę ludziów. I te jej piskliwe zaczepki.. Chyba mnie ma.. :oops:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group