Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Neon

Nosferatu - Pon 17 Lis, 2014 19:02
Temat postu: Neon
Neonek jest kotem którego charakter widać jak na dłoni. Nie wiem czy uwierzycie, ale jest u nas w domu od 3 godzin, w tym czasie zdążył się wykulać pod nogami w łazience (bo przecież kota trzeba by było odizolować tak profilaktycznie), obecnie czas spędza na kanapie razem z moim sześcioletnim synem. Z brzuchem na wierzchu, nastawiony do drapania z każdej możliwej strony. Z pełnym ignorem na moje dwa koty i psa.
Przepadłam, jestem zakochana w tym burasku :aniolek:
Słowem uzupełnienia metryczki i historii kotka, został znaleziony na ulicy, niestety rodzeństwu się nie poszczęściło :( Neon ma ok 5 miesięcy, będzie raczej dużym kocurem i przede wszystkim kocha ludzi.
O! Właśnie zasnął na kanapie, jest niesamowity.

Neonek na picasie :arrow: https://picasaweb.google.com/110103969880165520044/Neon

Kri - Pon 17 Lis, 2014 20:57

Foty, foty!!!
Nosferatu - Pon 17 Lis, 2014 21:04

Będą będą, tylko się z Neonkową galerią ogarniemy. Na dzisiaj jedno, bo późna pora nie sprzyja wydobywaniu piękna z kota :lol:
Nosferatu - Wto 18 Lis, 2014 09:43

Pierwsze chwile Neonka w domu. Dzika dzicz :lol:

misiosoft - Wto 18 Lis, 2014 09:48

::
brynia - Wto 18 Lis, 2014 09:51

Faktycznie wielki jest :shock:
kikin - Wto 18 Lis, 2014 09:54

kiciuś ::
kotekmamrotek - Wto 18 Lis, 2014 16:28

łooo maaatko - to KICIUŚ ma być?????
Nosferatu - Wto 18 Lis, 2014 16:52

Kiciuś jest wielkości mojej dorosłej kotki :: waży mniej ale ten rozmiar :shock:
Cały dzień przedrzemał pod łóżkiem syna, teraz wylegują się razem na kanapie. Oj będzie się działo w nocy.

m_adzik - Wto 18 Lis, 2014 19:30

Uważajcie, bo Was zje w nocy :D :D
Nosferatu - Wto 18 Lis, 2014 21:46

Na pełnym bezczelu chodzi mi po rękach, laptopie, kolanach i głowie domagając się głaskania. Albo może inaczej, sam to sobie bierze :lol: do tego jest taki ucieszony, że ślini się na potęgę :shock:
misiosoft - Sro 19 Lis, 2014 09:24

Nosferatu napisał/a:
Na pełnym bezczelu chodzi mi po rękach, laptopie, kolanach i głowie domagając się głaskania. Albo może inaczej, sam to sobie bierze :lol: do tego jest taki ucieszony, że ślini się na potęgę :shock:


::

Nosferatu - Czw 20 Lis, 2014 20:58

Neon szaleje, coś to legowisko (psie) nie przetrwa długo :lol:

To zdjęcie coś mi już przypomina ;)

Hihihihi


Jutro Neonek stanie się oficjalnie bezjajecznym kotem, trzymajcie kciuki za rekonwalescencję.

misiosoft - Pią 21 Lis, 2014 09:29

jakieś małe to legowisko ;) nie można się porządnie wyciągnąć ;)
Nosferatu - Pią 21 Lis, 2014 17:07

Neonek bezjajeczny i pijany. Testy FIV wyszły negatywnie, niestety przed zabiegiem kicior próbował zeżreć coś, co okazało się twardsze od jego dziąseł, w efekcie końcowym trzeba było wyrwać jednego połamanego zęba. Neonek-kot kamikadze :lol:
Nosferatu - Nie 23 Lis, 2014 10:42

Co ja paCZę, toż to niedziela człowieki :lol:


Nikt do nas nie pisze, to my piszemy dalej :diabel:
Na powyższym zdjęciu widać, że poza dłońmi ludzia najlepszą miejscówką Neona jest kanapa. Konkretnie lewy kącik, wówczas wychodzą mu całkiem niezłe twarzówki. O proszzzz próbka:

Poza tym Neonek jest jak szalejący dwulatek, wlazło toto na klawiaturę, myk myk i ekran przyciemniony. Przeryłam pół opcji, przeintstalowałam sterowniki i dopiero zaczęłam coś widzieć. Neon kocha też na człowieku siedzieć, włazi na ramię, uskutecznia zwis przez dłoń, byle być blisko. Większość dnia drzemie schowany w szufladzie łóżka albo na kanapie właśnie, wieczorami wychodzi z niego wilkołak, pożera myszki, spuszcza łomot Smalcowi i tłucze się po mieszkaniu. W końcu kiedyś musi wyrobić kilometrówkę...

kiniek - Nie 23 Lis, 2014 12:04

ależ on piękny :serce:

i do tego z zacięciem informatycznym ::

Morri - Nie 23 Lis, 2014 16:12

przepiękny kocurro <3
Nosferatu - Pon 01 Gru, 2014 19:58

Neon objął we władanie nasze wszystkie krzesła, kanapę, poduszki i cokolwiek na czym może ułożyć swoje dorodne, puchate ciałko. Oczywiście jest na tej liście człowiek, jak się nie poddaje fali futra, to zawsze się można na ręce położyć, zawinąć ogonem pod nosem czy zbarankować twarz.
Neonek zawsze stwierdza, że jest królowcem i absolutnie i niezaprzeczalnie należą mu się pieszczoty kiedy tylko tego zapragnie. Apetyt ma za dwóch więc szuka domu z zasobną miseczką :lol: taką psią, dla doga najlepiej :P potem Neonek najchętniej pobiegałby z kocim towarzyszem, żeby zachować nienaganną linię. Bo musicie wiedzieć, że Neon dąży do kształtu doskonałego. Do kuli :lol: kocurro bez dwóch zdań potrzebuje kumpla do szaleńst bo inaczej roznosi wszystko co złapie w zęby.
Za tydzień przypadnie termin pierwszego szczepienia, bo Noeonek po zabiegu musiał swoje odczekać, żeby go nie obciążąć. Po odrobaczeniu okazało się, że jest czysty i nie trzeba zabiegu powtarzać.
Tylko brać i kochać, zimno przyszło to kota trzeba mieć.

einfach - Pon 01 Gru, 2014 21:02

To się obśmiałam, co za cudak :jump: a jaki przystojny!
m_adzik - Wto 02 Gru, 2014 16:07

Nosferatu napisał/a:
Bo musicie wiedzieć, że Neon dąży do kształtu doskonałego. Do kuli :lol:



skad ja to znam.. :roll:

Nosferatu - Pon 08 Gru, 2014 17:41

Neonek przypomina że wciąż istnieje i szuka domu i wiecie, mam dla niego mega promocję. Jak po filmie nie znajdzie się natychmiast kochający dom, to zwiątpię w zmysł wzroku ludzi :P
Widać? https://plus.google.com/u/0/101540228635451653679/posts/WhTE2ykrqYs?pid=6090536358052362274&oid=101540228635451653679

Nadira - Pon 08 Gru, 2014 19:22

Link się niby otwiera, ale żadnego filmiku nie widzę... :(
Nosferatu - Pon 08 Gru, 2014 19:33

Teraz może zadziałać
einfach - Pon 08 Gru, 2014 20:24

Nosferatu napisał/a:
Neonek przypomina że wciąż istnieje i szuka domu i wiecie, mam dla niego mega promocję. Jak po filmie nie znajdzie się natychmiast kochający dom, to zwiątpię w zmysł wzroku ludzi :P
Widać? https://plus.google.com/u/0/101540228635451653679/posts/WhTE2ykrqYs?pid=6090536358052362274&oid=101540228635451653679


działa :love: :love:

Nosferatu - Pon 08 Gru, 2014 20:34

Einfach na Ciebie? :P czy w ogóle :D
einfach - Pon 08 Gru, 2014 20:49

Nosferatu napisał/a:
Einfach na Ciebie? :P czy w ogóle :D


u mnie działa, na moim koncie, jeśli o to chodziło. oglądam sobie smyranko :D

Morri - Pon 08 Gru, 2014 21:25

Mega filmik - boski Neon :) Rewelacja :serce:
Nosferatu - Pon 08 Gru, 2014 21:54

Nie słuchać mruczenia ale zacięcie informatyczne owszem :D hahaha
einfach - Pon 08 Gru, 2014 21:58

Nosferatu napisał/a:
Nie słuchać mruczenia ale zacięcie informatyczne owszem :D hahaha


Można go zareklamować jako kota dla programistów, grafików itd. :D

Nosferatu - Nie 14 Gru, 2014 21:53

Była była i się zesliniła :P

Neonek niezmiennie udeptuje a to człowiek a to powietrze (jak na filmie). I zostawia mnóóóóstwo śliny :lol:
To może ułożę się tak:

A może jednak tak

Młody nie bądź, daj buziaka w ślimaka :P

Za dziecko przepraszam, wyjadał nutellę :patyk:

Nosferatu - Pon 22 Gru, 2014 20:23

Leżę, leżę, ułożyłem się jak zwierzę ;)

Przyjechał nowy człowiek więc trzeba było sprawdzić czy może jest bardziej wygodny/ciepły/lepiej drapie (*nieotrzebne skreślić). Poza tym u Neona jak zwykle miło, przytulaśnie i radośnie.
Aaaaa i 30 Grudnia czeka go wizyta przedadopcyjna. Prosimy o niezawodne kciuki :D

Nosferatu - Wto 30 Gru, 2014 22:02

Tiru riru dzisiaj Neonek miał wizytę przedadopcyjną. Zaprezentówał się godnie od każdej, najlepszej strony :lol: i ja myślę, że coś z tego będzie więc trzymamy :papa
marinella - Wto 30 Gru, 2014 22:09

trzymamy

a właśnie miałam pytać ::

Nosferatu - Sro 14 Sty, 2015 20:41

Neon melduje, że zimy nie ma. Nie dość, że za oknem nie pojawił się nowy, ciekawy, biały puch, to na domiar złego gdzieś uleciały wszystkie ptaki. Jest nudno, szaro więc pozostaje zajadanie wszelkich trosk :lol: a to akurat Neonkowi idzie wyśmienicie. No ale gdyby jednak kocie ciało za bardzo wymarzło i potrzebowało rozruszania z pomocą pędzą rezydenci ::
https://plus.google.com/u/0/photos/yourphotos?pid=6099851943937658306&oid=101540228635451653679

Cicho wspomnę, że w sobotę Neona czeka przeprowadzka do jego własnej, osobistycznej rodziny...

Nosferatu - Pon 09 Lut, 2015 21:35

Neon został sklonowany, żeby nie powiedzieć zKrysiowany ;)

No takie wieści i obrazki z DS to mogę przekazywać:



I kilka słów z nowego domu. Myślę, że mój komentarz jest zbędny ::
" Kotki bardzo sie polubiły chociaz na początku nie było łatwo.. Tak jak je obserwuje to Neon cały czas próbuje rzadzić ale Krysia się nie daje ,chciaż mam wrażenie ,że Kysia traktuje go troche po matczynemu, co objawia sie tym ,że czesto robi mu toaletę a królewicz leży i mruczy Jest wtedy bardziej szczęsliwy niż leżąc na kolankach ludzia. Generalnie zauważyłam ,że przedkłada towarzystwo Krysi nad przytulanki i mizianki z naszej strony. W poczatkowym okresie jak jeszcze nie pewnie czuł sie w nowym otoczeniu chętniej przychodził na głaski. Teraz Krysia jest numer jeden. Co do tego co Pani kiedyś mówiła o Neonku ,że troche z niego gapa to w nowym miejscu wręcz przeciwnie ,skocznościa dorównuje Krysi wdrapujac sie na wszystkie dostępne szafy . Pokazał sie również od strony wielkiego obżartucha ,który potarfi porwać moje śniadanie czy to z blatu czy to z mojej osobistycznej torebki. Dziś np porwał z blatu w kuchni całą nogę z indyka, która miała kolo 1 kilo znacżąc po blacie i podłodze drogę swojej ucieczki.. Oczywiscie robi to wsztsko jak nikt nie widzi.Co do reszty zachowan Neonka przejmuje czesto zachowania Krysi dostosowując sie również do rytmu dnia wszystkich domowników. Jedynie rano coś koło 5 dostaje takiej głupawki wciagajac w to wszystko Krysie ,że nie ma mowy o spaniu w weekend. Ma zdecydownie wiecej energi niż jego towarzyszka ,która czasmi ewakuje sie do pokoju mamy ,żeby móc spokojnie powypoczywać. Generalnie bardzo sie cieszę że kotki sie zaakcepltowały, bawią się fantastycznie dostarczajac calej rodzinie atrakcyjnych pokazów . Śmieję sie ,że mamy w domu na żywo Nationale Geografic i nie ma ani czasu ani checi ogladać coś innego. Myśle, że Neon jest bardzo szczesliwym kotkiem ,który ma wspaniłą towarzyszkę , dużo miejsca do odkrywania i wspólnych zabaw, i zakochanych w nim ludziów."

kat - Pon 09 Lut, 2015 21:36

Super wieści :)
Eva - Pon 09 Lut, 2015 21:41

Cudowne wieści :love:
Morri - Wto 10 Lut, 2015 11:10

:good:
m_adzik - Wto 10 Lut, 2015 12:50

Pięknie! :love:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group