Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Serafin

Morri - Czw 16 Kwi, 2015 01:34
Temat postu: Serafin
Przedstawiam Serafina :)


Miałam go tylko odebrać od weta po kastracji, ale tak jakoś... został :oops: Otworzyłam transporter, a miniaturowa główka natychmiast przytuliła mi się do dłoni :love:

Serafin pojawił się w dokarmianym stadzie, z którego pochodzi także nasza Zelda. Początkowo myśleliśmy, że to jej syn, jednak w rozmowie z karmicielką okazało się, że to jeden z dwóch kociaków podrzuconych do grupy zeszłej jesieni. Drugiemu nie udało się przetrwać zimy :(
Kocurek jest maleńki, z postury przypomina dwumiesięczne kocię, choć ma stałe zęby i miał w pełni wykształcone gonady. Sierść kompletnie matowa i o kolorze, który nie daje się określić... Zapewne skutek niedożywienia...



Malec jest skrajnie proludzki, nakolankowy i zakochany w człowieku do granic :love:

Więcej zdjęć Serafina na picasie

brynia - Czw 16 Kwi, 2015 07:49

Jaki cudak :love:
Katarzyna - Czw 16 Kwi, 2015 07:51

Ślicznota! :)
Eva - Czw 16 Kwi, 2015 08:09

o jezusie :love: :love:

Morri napisał/a:
Miałam go tylko odebrać od weta po kastracji, ale tak jakoś... został

:diabel: :palacz:

catta - Czw 16 Kwi, 2015 17:03

:serce: cudny
agnieszkaMLD - Pią 17 Kwi, 2015 22:05

Te oczy!
monka - Sob 18 Kwi, 2015 09:57

Oczy ma faktycznie hipnotyzujące :)




Morri - Sob 18 Kwi, 2015 17:38

Tu w całości widać Serafinkowe futerko:


Myślę, że nie ma się czym zachwycać :? Futerko jest matowe i wyraźnie "chore". Kiedy kocurek dojdzie do siebie, możemy liczyć co najwyżej na to, że będzie dymny. A może całkiem czarny? Zresztą, jakie to ma znaczenie, kiedy charakter ma przecudowny :love: jest radosny, łagodny i zakochany w człowieku :serce: czego chcieć więcej? :)
Jest grzeczny i pełen radości życia, co widać nawet na zdjęciach :)






Apetyt Serafin ma ogromny, żadne choróbsko się nie kluje, choć widzę, że ma zaczerwienione dziąsła. Na początku przyszłego tygodnia jedziemy na gruntowny przegląd do weta.

Morri - Wto 28 Kwi, 2015 11:00

Zrobiliśmy małemu badania krwi - wyniki nie wykazały nic niepokojącego :good:
Dziś kończymy odrobaczanie i Serafin wreszcie będzie mógł się cieszyć swobodą :) A widać, że otoczenie go fascynuje! Zachowuje się jak mały dzieciak w sklepie z zabawkami :) Wszystko jest ciekawe i warte uwagi - szczególnie szmaciane myszki, z którymi można paradować po całym mieszkaniu ;)




W weekend zrobiliśmy sobie małą sesję na balkonie - strasznie mu się podobało :)


catta - Wto 28 Kwi, 2015 11:42

Z tego zdjęcia https://plus.google.com/photos/110103969880165520044/albums/6138110001140378369/6142497848712245682?pid=6142497848712245682&oid=110103969880165520044
(nie umiem wkleić go tutaj) ciężko wywnioskować czy mu się podobała ta sesja :P
Ale na pewno podoba mu się drapak i broni go jak prawdziwa czarna patera ;)

Śliczny Serafin, można się zakochać:) :serce:

kiniek - Wto 28 Kwi, 2015 18:52

sesja boska a Serafin do schrupania :serce:
m_adzik - Wto 28 Kwi, 2015 21:14

:love:
Morri - Czw 07 Maj, 2015 11:34

Serafin daje się poznać, jako kociak o takich pokładach uroku i wdzięku, że wybacza mu się absolutnie wszystko :serce: A nie jest to z pewnością kociak o anielskim charakterze ;)
To mały złośnik, który paca łapką, gdy coś mu się nie podoba (nie tak głaszczesz, teraz mi nie przeszkadzaj, za długo mnie nosisz, chcę jeść natychmiast, nie przeszkadzaj, jak biegam, moich pazurków się NIE dotyka, gdzie pchasz tę tabletkę itd, itp). Jest przy tym zupełnie nieszkodliwy i jego foszki są bardzo maleńkie i takie jakby pół-żartem - pryskają jak bańka mydlana w mgnieniu oka. To chyba dlatego, że Serafin traktuje człowieka po prostu jak kumpla ;) Jutro mamy pierwsze spotkanie w sprawie adopcji ::

Olinka - Czw 07 Maj, 2015 11:38

:D :ok:
kikin - Czw 07 Maj, 2015 11:55

:aniolek:
kotekmamrotek - Czw 07 Maj, 2015 13:04

ale tempo:))))))
Morri - Sob 09 Maj, 2015 23:29

Serafin uwielbia pozować ;) Może spać głęboko, wygrzewając się na słońcu, ale tylko zbliżę się z aparatem, zaczyna się wyginanie ;)

Człowiek, patrzysz?




A teraz patrzysz?



m_adzik - Nie 10 Maj, 2015 09:35

Kochany :love:
kiniek - Nie 10 Maj, 2015 18:38

widać ma chłopak parcie na szkło ::
Nadira - Wto 12 Maj, 2015 20:31

Zazdroszczę... mógłby jakoś telefonicznie przekazać Szonkowi jak się to robi? :D
Morri - Wto 12 Maj, 2015 21:39

Serafin szaleje :) odkąd może biegać z innymi kotami, nabrałam przekonania, że nie nadaje się na jedynaka - albo umrze z nudów, albo rozniesie w pył, co spotka na swej drodze :)
kikin - Sro 13 Maj, 2015 08:19

Morri napisał/a:
Serafin szaleje :) odkąd może biegać z innymi kotami, nabrałam przekonania, że nie nadaje się na jedynaka - albo umrze z nudów, albo rozniesie w pył, co spotka na swej drodze :)


wyadoptujmy go z Bertilem - on mi ostatnio chatę roznosi :twisted: :lol:

Morri - Sro 13 Maj, 2015 11:24

kikin napisał/a:
Morri napisał/a:
Serafin szaleje :) odkąd może biegać z innymi kotami, nabrałam przekonania, że nie nadaje się na jedynaka - albo umrze z nudów, albo rozniesie w pył, co spotka na swej drodze :)


wyadoptujmy go z Bertilem - on mi ostatnio chatę roznosi :twisted: :lol:
to by się mogło udać :tak: Serafin upatrzył sobie mojego Kanso - na inne towarzystwo do zabawy zasadniczo nie może liczyć ;) Wygląda to tak, że Serafin na przykład szykuje się do skoku na trzy razy większego od siebie Kanso, rozcapierza wszystkie łapy w locie i spada Kanso brzuchem na głowę. Potem następuje faza kopania po głowach, po czym Kanso odsuwa Serafina na długość swojej łapy, a ten macha łapkami (o wiele przecież krótszymi) i próbuje dziada dosięgnąć ;)
kikin - Sro 13 Maj, 2015 11:47

o to zdecydowanie Bertil by mu się nadał :twisted: , a Bertil uwielbia gonić mniejszych - np mojego Lilaka ::
Cotleone - Sro 13 Maj, 2015 17:58

Miałam przyjemność poznać i wygłaskać tego przystojniaka :D Słodki i rozbrykany - Prawdziwy tygrys. Ma chłopak charakterek.
Morri - Pon 29 Cze, 2015 03:29

Serafin w swoim domu od trzeciego dnia pobytu nawiązał przyjaźń z kotem rezydentem :) Dopasowanie idealne :) Zresztą zdjęcia mówią same za siebie :love:







kikin - Pon 29 Cze, 2015 07:39

:love:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group