Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Monka

Essi - Pon 11 Maj, 2015 17:18
Temat postu: Monka
Mam zaszczyt zaprezentować Państwu Monkę ::



Monka to rezolutna i wesoła koteczka, która przebojem zdobywa świat i ludzkie serca. Bardzo śmiała zarówno w stosunku do człowieka, jak i do innych kotów. Kocha zabawę myszkami i eksplorację nowych miejsc. Mizianki i pieszczoty wprawiają ją w taki błogostan, że nie może powstrzymać się od czułego (i obfitego) poślinienia głaszczącej ją ręki. Monka swoim przyszłym opiekunom zapewni mnóstwo radości, ponieważ jest mistrzynią w wywoływaniu uśmiechu na ludzkiej twarzy.



Prawdziwy z niej cudak, naprawdę super śmiała, super śliniąca się i ma super przesłodki lekki wytrzeszcz oczu :love:

Więcej zdjęć TUTAJ

kiniek - Pon 25 Maj, 2015 20:54

co słychać u pięknej? :)
Essi - Wto 26 Maj, 2015 20:30

U Monki wszystko w jak najlepszym porządku ::
Pięknie dogadała się z resztą kociego towarzystwa (stosunki są co najmniej neutralne ;) ). Jest szalona :dance: Apetyt ma za dwóch, energii za trzech, radości życia za czterech :turla:
Potrafi sama siebie zaskakiwać, np. zabawką, którą pół sekundy wcześniej porzuciła :lol: Ogon też ma w sobie element zaskoczenia i kiedy akurat zabawek ani innych kotów nie ma w pobliżu, Monka wybornie bawi się własnym ogonem ;)
Mamy z nią niesamowity ubaw :: i ślinę, potoki śliny, bo tak jak wspominałam wcześniej, Monka baaardzo obficie się ślini, kiedy jest głaskana :)

Ogólnie jestem miłą kotką...


Chyba nikt w to nie wątpi? :diabel:

Cynamon - Wto 26 Maj, 2015 22:26

Essi, genialne foto :lol: i zwłaszcza drugie zdjęcie i podpis :turla:
Essi - Czw 04 Cze, 2015 12:35

Monka pozdrawia już z własnego domu :)


Otrzymaliśmy dziś pierwszą relację:
"Nie dałam w nocy trochę pospać, bo musiałam zwiedzić teren. Byłam w zlewie, w kuchni, pod prysznicem, w szafie też. Z parapetu dużo widać. Drapak też polubiłam. Kuwetę ochrzciłam. I nad ranem zasnęłam na łóżku."

Morri - Czw 04 Cze, 2015 22:53

:brawo: :tan:
Jacopo - Pią 05 Cze, 2015 13:26

Piekna!!!!!!!!!!!!!
Chitos - Pią 05 Cze, 2015 20:45

Witam.
Kilka zdjęć Monki aklimatyzującej się u nas w mieszkaniu. Link do albumu Google bo zdjęcia się nie wyświetlają kiedy próbuję je wstawić.

https://goo.gl/photos/DaeKHhbJ43QCXTV57

Pozdrawiam.

Lunix - Pon 08 Cze, 2015 13:41

cieszę się niezwykle :love: widać że jej się u Państwa podoba ::
Chitos - Sro 20 Sty, 2016 21:28

Nasza kochana Moneczka :)
Ciągle niezależna, królowa czystości. Codziennie próbuje nakłonić Gaspara do lepszej i dokładniejszej higieny osobistej.
Ciągle szukamy sposobu aby chociaż trochę dawała się brać na ręce, niestety praktycznie z zerowym skutkiem jak na razie :)
Uwielbia matkować Gasparowi i pokazywać mu wszystkie kryjówki w domu i jak psocić ;D




Morri - Czw 21 Sty, 2016 02:00

jaki słodziak! :serce:
Chitos - Czw 18 Lut, 2016 09:49

Hej,

Mam pytanie co może oznaczać jak Monka dwa dni temu zrobiła bardziej rozwolnioną kupę rano później wieczorem o takiej samej konsystencji ale zabarwioną trochę krwią. Obserwowaliśmy jej zachowanie i wszystko było ok. Apetyt był, zabawa była, tylko troche dużo spała wczorajszego dnia a wieczorem zrobiła normalną kupę. Ale dzisiaj rano dwa razy nawet chyba trzy razy zrobiła rozwolnioną kupę, że się tak powiem po trochu robiła ale ostatnie dwie to były już typowe rozwolnione kupeczki. Tą ostatnią włożyliśmy do woreczka i jedziemy z nią na badania. Dzisiaj rano też normalnie zjadła śniadanie i bawiła się z Gasparem w gonito kocie. Brzuszek jej wczoraj macałam i nie jest wzdęty.

Nie ukrywam, że się martwię. Nie wiem czy lecieć z nią do weta razem z kupą czy najpierw z sama kupą..

Chitos - Pon 22 Lut, 2016 12:05

Rewolucja u Monki chyba odpuściła. Robali nie ma bo kupa była zbadana.
Ale zastanawiamy się aby kupić jakiś preparat ułatwiający rozpuszczanie włosów u Monki, ponieważ ona ze zdwojoną siłą się zakłacza swoją sierścią i Gaspara, bo jak na "mame" przystało kilka razy dziennie myje całego Gaspara, ponieważ Monini jest czyścioszką :)
I zauważyliśmy, że w kupie pojawiają się aż kępki sierści. Znacie jakiś dobry, skutrczny preparat, albo sposób by jej pomóc z sierściowym problemem?

I co robi w tym momencie Moneczka? Myje naszego przysłowiowego śmierdzielka Gaspra, bo on się do tego nie zabiera za często :D

Morri - Pon 22 Lut, 2016 12:07

A czeszesz je furminatorem?
Chitos - Pon 22 Lut, 2016 12:09

Jak najbardziej, co dwa trzy dni, ale od tygodnia praktycznie codziennie. U Monki dużo sierści nie zostaje na "zgrzeble" ale u Gaspara to pęki. Codziennie pęki. Gaspar ma dłuższą i gęstszą sierść i jeszcze gubi koci puszek.
Chitos - Czw 03 Mar, 2016 20:02

Odebralismy wyniki krwi Monki.. Nie są rewelacyjne. Proby wątrobowe podwyższone, cukier nieznacznie tez, bialko w surowicy również, hemoglobina i hematokryt również... Pierwsze podejście z lekami: Monka vs leki 1:0 dla Monki. Zaczeka pluć jak tylko wyczula tabletkę...
Morri - Czw 03 Mar, 2016 23:27

:?
Chitos - Nie 10 Kwi, 2016 14:49

Kupy Monki są lepsze choć ostatnio uwielbia celuloze i ja trochę popedzila... Ale nic sobie z tego nie zrobila bo następnego dnia juz wpierniczyla metkę z cena. Ja wiem z dobrej woli by W. nie widzial jak dużo wydaje ale bez przesady :D
cwaniara imie otwierać szafę i zrobila z niej sobie legowisko :)

Cynamon - Pon 18 Kwi, 2016 08:06

Cynamony miały okazje wczoraj poznać Monkę :love: kicia jest cudowna, filigranowa, piękna i oczywiście z temperamentem prawdziwej kobiety ::
Pazurki udało się przyciąć ekspresowo :good: , dopiero przy ostatniej łapce zaczęła bardziej protestować :cool:

Chitos - Sro 27 Kwi, 2016 13:13

Muszę, muszę się pochwalić!

Co robi królowa niezależności w tej chwili? ;)

Po raz pierwszy wpakowała się na kolana i domaga się głasków :) Monka na kolanach! Mrucząca! Wtulająca się! Śliniąca się! Potoki śliny!
:banan: :banan: :banan: :banan:
Zajęło nam to prawie rok! Nie wierzycie?
Będą zdjęcia :)

kikin - Sro 27 Kwi, 2016 15:48

:pijaki:
Morri - Pon 02 Maj, 2016 07:13

brawo, Monka :brawo:
Chitos - Sro 04 Maj, 2016 15:53

Uwaga uwaga!
postępów ciag dalszy :D
budzę się w nocy i patrze futro kolo mojej twarzy futro, ciemno mysle pewnie Gaspar, ale patrze nie no trochę za ciemne jak na Gaspusia. Patrze... I nie wierze podnoszę glowe i nie wierze:)
Zapalam swiatlo i nie wierze :)
Monka! To jest Monka kolo twarzy zwinieta w klebek, dotykam i murmurano :)
po chwili zazdrośnik Gaspar przytuptal i polozyl sie na poduszce i tyle z mojego miejsca w lozu :D koty opanowały lóżko:) bo zaczely sie wzajemnie myc i tulić :)

Morri - Czw 05 Maj, 2016 15:21

:aniolek:
Chitos - Nie 11 Wrz, 2016 10:39

Moneczka pozdrawia;) i oczywiście jak to ona jest pomocna podczas pracy;)



I jeszcze coś dla fanów Monkowego wytrzeszczu oczu :D


saszka - Nie 11 Wrz, 2016 10:51

Prześliczna kotka :)
Chitos - Nie 11 Wrz, 2016 12:20

No oczywiście że prześliczna :D
misiosoft - Nie 11 Wrz, 2016 12:28

nie widzę zdjęć ;(
kikin - Nie 11 Wrz, 2016 12:33

buuu nie widzę Monki
Chitos - Sro 21 Wrz, 2016 13:22

Monkę chyba dopadł kryzys wieku średniego. Od 3 dni śpi z nami, na łóżku, przy poduszce :shock:
Morri - Czw 22 Wrz, 2016 23:18

Myślę, że to raczej zimne noce dają znać o sobie ;)
Chitos - Nie 25 Wrz, 2016 10:23

Ja już myślałam, że powiecie, że ona nas tak kocha i takie tam ;D
Ale kto ja zna to w sumie... :) :twisted: :twisted: :twisted:

Chitos - Nie 05 Lut, 2017 15:40

Ja już nigdy nie dam powiedzieć o swojej Monce ze to dziki kot! :)
Widok leżącej Moni na klatce piersiowej Wiktora jest bezcenny :)
Ona codziennie domaga się glaskanka pieszczot uwagi. Ona kocha człowieka barankuje do ręki :)
Zdąża się dni ze wali łapami gdzie popadnie ale to jej kobiecy urok! :)
Monka to 100% kot domowy! Kot nakanapowy, kot nakolankowy, kot naklstkopiersiowy!
Essi masz czarna zmora zamienia się w księżniczkę! ;)
Tylko ta ślina :D kto ja poznał wie o czym mówię :D

Essi - Nie 05 Lut, 2017 16:30

Myślę, że w takim domu, jak Wasz, nawet największa zołzolina przemieniłaby się w pierwszego pieszczocha :love: Ja tam zresztą zawsze wierzyłam w Monkę - wiedziałam, że za szaleństwem w oczach i hektolitrami śliny kryje się mała, kochająca koteczka :D
Morri - Nie 05 Lut, 2017 16:33

:aniolek:
Chitos - Nie 05 Lut, 2017 16:55

Essi napisał/a:
Myślę, że w takim domu, jak Wasz, nawet największa zołzolina przemieniłaby się w pierwszego pieszczocha :love: Ja tam zresztą zawsze wierzyłam w Monkę - wiedziałam, że za szaleństwem w oczach i hektolitrami śliny kryje się mała, kochająca koteczka :D


Miło takie rzeczy czytać :)
Monka to wspaniała kotka :) urocza i przesłodka nie można na nią się długo gniewać. Tak samo jak na Gaspara oczywiście.
Jedyny minus, że nie dogadały się z Tonką, ale Tonka i tak została w rodzinie :) I jest szczęśliwą jedynaczką ;)

Dziękujemy, że daliście nam szanse bycia domem dla tej trójeczki :)

Chitos - Pią 31 Mar, 2017 08:52

Monka stwierdziła że też pozdrowi :)
Co tylko synalka mają oglądać :twisted:
Tak jest codziennie kilka razy dziennie :)
Głaskać głaskać i głaskać :lol: :lol:
I slinic się i się slinic. Oj tak potoki :D
Nadal ktoś uważa ja za diablice? :D
Może wzrok lekki z kurwikami ale ciii :tan: :tan:

Marianna - Pią 31 Mar, 2017 08:56

Dama :aniolek:
tajga - Pią 31 Mar, 2017 19:41

Jakie piękne ma wibrysy :D
Chitos - Pią 07 Kwi, 2017 16:24


A tu taka slcznotka się slini. :)

Chitos - Sro 19 Lip, 2017 09:32

Małe niedopatrzenie! O matko! o matko!
Nasza królowa jest z nami już ponad 2 lata! Kto by pomyślał?
Nasza kochana rezolutna Puma toleruje naszą obecność przy sobie już 2 lata? :szok2: :szok2:
Bo każdy kto Monke poznał, wie, że to kot z charakterkiem:)
Że to kot, który nie da sobie w kaszę dmuchać:)
Bardzo ją kochamy i nie żałujemy ani minuty, że się na nią zdecydowaliśmy! Ani sekundy! Mimo, że początki były trudne. Bo było pacanie, nie pozwalanie się głaskać a teraz?
Możemy się tulić do woli! :) I apelujemy do wszystkich dajcie szanse kotom, które nie lubią za bardzo towarzystwa człowieka, bo potrafią zaskakiwać kiedy zaufają :) Zawsze przywitają w drzwiach jak wracacie z pracy do domu ;)
Pozdrawiamy z Monką wylegującą się na sole w promieniach letniego słońca:)
I jeszcze raz wielkie podziękowania dla Essi, że dała nam szansę być domem stałym dla tak cudownego kota jakim jest Monka:) (Ciii w sumie wszystkich 3 kotów :D )

Chitos - Czw 20 Lip, 2017 22:07



Przyczajone tygrysy na myszkę owocowke ;)

Chitos - Czw 20 Lip, 2017 22:07

Muszke; )
Chitos - Sob 02 Lut, 2019 10:58

Pozdrawiam! :)
Nasza codziennosc :)
Kocham ją! Nie żałuję! :)

misiosoft - Sob 02 Lut, 2019 12:04

:love: :love:
Chitos - Czw 13 Cze, 2019 20:35

Kochani! Monka jest już z nami 4 lata!!!!! Dziękuje!!! Dziękuje Essi, że byłaś na tak! choć zielona byłam i chciałam karmić Puriną (bo myślałam ze karmę z górnej półki daje), dziękuje osobą które zadecydowały, że Monka zostaje w fundacji! Dziękuje wam! Bo mam wspaniałego przyjaciela! Ba! Członka rodziny!
kat - Pią 14 Cze, 2019 08:55

:pijaki: :pijaki: :pijaki:
misiosoft - Pią 14 Cze, 2019 14:53

Chitos napisał/a:
Kochani! Monka jest już z nami 4 lata!!!!! Dziękuje!!! Dziękuje Essi, że byłaś na tak! choć zielona byłam i chciałam karmić Puriną (bo myślałam ze karmę z górnej półki daje), dziękuje osobą które zadecydowały, że Monka zostaje w fundacji! Dziękuje wam! Bo mam wspaniałego przyjaciela! Ba! Członka rodziny!


:love: :love: :love: :love:

kikin - Wto 18 Cze, 2019 11:01

:banan: :banan: :banan:
KrisButton - Wto 18 Cze, 2019 11:13

Gratulacje dla członka rodziny i dla rodziny :P
Chitos - Czw 04 Cze, 2020 06:19

Ten czas leci nieubłaganie :) to 5 rok. Bardzo ważna rocznica. Mimo ze to łatwy kot nie jest kocham ja! Widac ze ona kocha nas!
Kocham ją pomimo jej pacania, gryzienia. Kocham jak mnie slini kiedy jest zachwycona. Kocham ja wymusza jedzenie, mialczac ze przrciez miska jest od dawna pusta, mimo ze zjadła 5 min temu. Kocham ja nawet jak o 4 w nocy stwierdzi se chce szaleć z piłkami. Kocham ja nawet za to że oklacza dekoder od telewizora bo jest cieply i lubi na nim leżeć. Dziękuję Monka ze obdarzylas nas miloscia bo to widac ze ty nas tez kochasz.

Neda - Czw 04 Cze, 2020 09:23

Wszystkiego najlepszego z okazji tych 5 lat! :serce:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group