Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

Znalazły dom - Zoya

paula_kropcia - Nie 26 Lip, 2015 13:53
Temat postu: Zoya
Zoya- koteczka, która odłowiona na sterylizację okazała się być zupełnie oswojonym kotem. Wyglądem przypomina kociaka, ale to ok 1,5 roczna kotka. Jest niesamowitym pieszczochem i bardzo spokojnym kotem. Do szczęścia potrzeba jej tylko ludzkich kochających rąk do głaskania.





Zoya na ZDJĘCIACH.

einfach - Nie 26 Lip, 2015 18:18

ale fajna! podoba mi się jej buzia, jak ją zobaczyłam od razu się uśmiechnęłam ::
paula_kropcia - Sob 01 Sie, 2015 20:34

Zoya jest takim pieszczocheemmmmmmm że szok :love: codziennie jak tylko się położymy spać i zapadną ciemności to zaraz pomiaukuje "gdzie jesteście". Muszę ją zawołać to leci jak szalona do łóżka i śpię z ręką na jej chudziutkim ciałku. Inaczej nie umie. Chyba że Zosia marudzi przez sen to leci do mniej sprawdzić co się dzieje.
Rozbrykała nam się też troszkę pannica. Chętnie na balkon wychodzi i bawi się myszką, ale i tak najlepiej to tylko ją głaskać i głaskać i głaskać :)
Potrzebuje miłości dziewczę nasze :love:

Zdjęcia niebawem jak tylko uda mi się ją odkleić na taki dystans, żeby cokolwiek cyknąć :)

Morri - Nie 02 Sie, 2015 00:59

Super wieści, Paula :) Od Ciebie same pieszczochy wychodzą :aniolek:
kotekmamrotek - Nie 07 Paź, 2018 16:58

Zoya ma się świetnie w swoim stałym domu; z "nową" koleżanką - Lindą - poukładały sobie życie - trwało to dwa lata, no ale lepiej późno niż wcale ::


kat - Nie 07 Paź, 2018 17:25

:)
Głaski dla obu kotek!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group